User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
42 sonuçtan 39 ile 42 arası

Konu: 300.000-350.000 Arası Araç Tavsiyesi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SK10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun abi 1.6 225hp gt mi ?
    Evet kırmızı kırmızı geziyoruz

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Black_Eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla 2. El piyasası *** gibi kasko değerinin üzerinde araçlar sıfırından pahalı 2. Eller derken gittim 0 km 508 gt aldım. Önce ulan pejoya 320.000 verilirmi diyordum ama araba 2000 km oldu inanılmaz memnunum. Donanım çok çok iyi arabada her şey var performansı gayet yeterli 225 beygir pişman değilim yani
    işte sıfır arabaları bu paraya kim alıyor diyoruz ya sizin gibi piyasadaki saçma sapan insanlarla, fiyatlarla vs uğraşmaktan bıkmış insanlar alıyor çokta güzel yapmışsınız çokta güzel bir tercih bende kullanma şansı yakaladım çok üst seviye bir araç olmuş hayırlı olsun allah kaza bela göstermesin
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Drive Fast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte sıfır arabaları bu paraya kim alıyor diyoruz ya sizin gibi piyasadaki saçma sapan insanlarla, fiyatlarla vs uğraşmaktan bıkmış insanlar alıyor çokta güzel yapmışsınız çokta güzel bir tercih bende kullanma şansı yakaladım çok üst seviye bir araç olmuş hayırlı olsun allah kaza bela göstermesin
    Aynen öyle hani premium olsun bir alt segment olsun cla alayım dedim ama 310.000 kasko değeri olan(mercedes sitesinde de 315.000 falan sıfır 2020 fiyatı) arabalar 380.000 tl enayi değilim yıl sonu bayilere araçlar dolunca ve stok sıkıntısı bitince o arabanın değeri ne olacak. ayrıca benim tercih ettiğim araç gibi donanım olsun istesem araba 400.000 üstünde olacak. Dediğim gibi şu an memnunum hem görüntü hem donanım hem de performans olarak tatmin edici

Batum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel görünümlü araç hayırlı olsun. ama ben olsam yinede Rline passat alırdım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler