User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
60 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Pick up Önerisi

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mertypeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kaynak makinası kaynak teli elektrodu taşıyorum kompresör de taşıyorum kasası bana fazla fazla yeter. Transporter büyük geliyor evet kapalı kasa panelvan transporter
    Araya giriyorum ama yazdığınız aletler açık kasada yağmur yağdığında sorun olmazmı.

Pickup arkasını kapatıcaksınız sanırım sonrasında.
    Seat IBIZA FR

mertypeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Zamanında başka bir konuda paylaşmıştım.
    İzledim teşekkürler

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cabrioleter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...782068274/deta

arkadaşın babasına bakarken bu modeli inceledik.. pick-up alacak olsam başka markaya boşuna gitmezdim sanırım.
    ön panelde kontrol ünitelerinin orası bile deri kaplı.. donanım üst paket binekleri aratmaz.. arka koltukta diz mesafesi çok iyi ve koltukları aşırı rahat.. bir pick-up'ta bu kadar rahat koltuk olacağını düşünmezdim..
    Alıntı tequila818 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hiç ssangyong korando sports kullanma fırsatınız oldu mu? 2 sene önce eski kasasını 1 yıl süre kullandım. Beklenti sıfır olarak aldım ancak hiç bir konuda rahatsızlık yaşadım. Bütçe problemi yoksa tabi ki rakiplerine göre kalitesiz ve çirkin ancak bütçe avantajından dolayı incelemekte fayda olabilir

düzeltiyorum model ismi musso grand olarak değişmiş.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...47243407/detay
    Arazisini bilmem ama bunun en donanımlı versiyonuna bindim 2019 model. Konfor olarak Pick-Up falan değil, gayet iyi günlük gez dolaş. Malzemeler hep deri kaplı ticari gibi yapılmamış.

3 favorim var Ssangyong günlük en güzel gelen oldu. Amarok'u tip olarak beğeniyorum özellikle mavisi çok iddialı. Yeni Ranger Raptor fabrikadan çıktığı her haliyle hem görsel hem teknik olarak bayıldım.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cKatmer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam

Şahsi tavsiyem öncelikle kasa ebatlarını inceleyin sizler için ( iş için kullanacağınızı belirttiğiniz için ) yeterli mi diye sonrasında gidip ikinci el alacağınız aracın bayiide 0 alacak gibi testini yapın.Günlük pick-up kullanıyorum bende yukarıdan yazılanların çoğu nedense benim başıma gelmiyor.
    Merhaba bende o kadar olumsuz tecrübe edeceğimi düşünmüyorum. Bakalım kullanınca buraya aktarırım. Kasa ebatları benim için yeterli bu arada

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet panel deri iken direksiyonun deri olmamasının mantığını ben de anlamış değilim ama çözülemeyecek dert değil.. bi de anca dediğiniz donanımlar camın tek tuş açıp kapanılmasından iyi olsa gerek hocam.. fiyat avantajı da var..
    pick-up benim ilgi alanım değil ama f/p olarak mantıklı seçenek alacak olsam denemeden karar vermezdim..
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araya giriyorum ama yazdığınız aletler açık kasada yağmur yağdığında sorun olmazmı.

Pickup arkasını kapatıcaksınız sanırım sonrasında.
    Estağfurullah onu bende çok düşündüm makinaların zaten üstü naylonlu diğer ürünlerim içinde üzerine bir sürgü yaptırmayı düşünüyorum. Full kapalı olanlar yani suv gibi hatları olan kabinler hoşuma gitmiyor. Ve benim için zaten kullanışsız oluyor. Yağmurla ilgili bir sorunumuz olmuyor yani

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EM-RE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende görüşlerimi yazayım 2018 den beri 2,0 4 çeker amarok kullanıyorum geçen senenin başında babama tam dolu x250 aldık heves etti araba ilk çıktığında 9,000 km katlanabildik.Zevkler ve renkler tartışılmaz ama ben x i hiç ama hiç beğenmedim.Ben pick uplarda amaroktan başkasından haz alamıyorum açıkçası.
    Amarokada aynı sizin kafanızda golf e biner gibi biniyorum en yakın otomobil ruhu bence amarokta.
    Teşekkürler benimde led farlı highline amaroklar hoşuma gidiyor

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Estağfurullah onu bende çok düşündüm makinaların zaten üstü naylonlu diğer ürünlerim içinde üzerine bir sürgü yaptırmayı düşünüyorum. Full kapalı olanlar yani suv gibi hatları olan kabinler hoşuma gitmiyor. Ve benim için zaten kullanışsız oluyor. Yağmurla ilgili bir sorunumuz olmuyor yani
    aynen doğru diyorsun benimde aklıma gelmedi sürgü.komple kapatınca dediğin gibi hoş durmuyor.

alıp denersin zaten 3 ay senin için uygun olup olmadığı ortaya çıkar.
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cabrioleter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet panel deri iken direksiyonun deri olmamasının mantığını ben de anlamış değilim ama çözülemeyecek dert değil.. bi de anca dediğiniz donanımlar camın tek tuş açıp kapanılmasından iyi olsa gerek hocam.. fiyat avantajı da var..
    pick-up benim ilgi alanım değil ama f/p olarak mantıklı seçenek alacak olsam denemeden karar vermezdim..
    Merhaba teşekkürler cevabınız için. Tipi hoşuma gitmiyor içi falan güzelmiş fiyatıda iyi ama amarok navara ve x250 ile ilgileniyorum şuanda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynen doğru diyorsun benimde aklıma gelmedi sürgü.komple kapatınca dediğin gibi hoş durmuyor.

alıp denersin zaten 3 ay senin için uygun olup olmadığı ortaya çıkar.
    Kesinlikle. Zaten iş aracım transporter yerine alacağım işimi görür her türlü. Transporterdan da konforsuz demişlerdi burda ama transporter zaten hiç rahat bir araba değil o kadar kötü mü bu pikaplar. Ben daha iyi olacağını düşünüyorum tabi denemeden bilemeyiz. Alınca göreceğiz inşallah. Ülkenin ve dünyanın durumu düzelip işlerim eski haline gelirse otomobil alırım yanına pikapı işte kullanırım bir tek

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle. ir tek
    Alıntı yapmak istediğiniz mesajların sağ alt köşesindeki içinde + işareti olan yere tıklarsanız hafızaya alır, aşağı inip konuya cevap ver deyince hepsi gelir, hepsini bir seferde cevaplayabilirsiniz..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi çok teşekkür ederim boşuna görüntü kirliliği yapıyodum kusura bakmayın

said_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben kaynak makinası kaynak teli elektrodu taşıyorum kompresör de taşıyorum kasası bana fazla fazla yeter. Transporter büyük geliyor evet kapalı kasa panelvan transporter
    Şundan dolayı sordum. pick upların arkası açık ve sonradan takılan kapaklar veya mekanizmalar yeteri kadar izolasyon sağlamıyor. su giriyor nemleniyor diyorlardı.

eğer dış ortamdan etkilecek şeyler ise pek mantıklı olmuyor pick up.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı said_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şundan dolayı sordum. pick upların arkası açık ve sonradan takılan kapaklar veya mekanizmalar yeteri kadar izolasyon sağlamıyor. su giriyor nemleniyor diyorlardı.

eğer dış ortamdan etkilecek şeyler ise pek mantıklı olmuyor pick up.
    Anladim yağmurdan etkilenicek bir mal koymuyorum tesekkür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaynak makinası,elektrot falan dediğin şu konuda bilgin olsun ;
    2010-2016 kasa L200 lerde en arka cam elektirikli. 6 mt profil taşıyacağın zamanlar çok rahat ettirir. Öteki türlü zahmet çekersin pickupla transpoerterı ararsın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı +soner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaynak makinası,elektrot falan dediğin şu konuda bilgin olsun ;
    2010-2016 kasa L200 lerde en arka cam elektirikli. 6 mt profil taşıyacağın zamanlar çok rahat ettirir. Öteki türlü zahmet çekersin pickupla transpoerterı ararsın.
    Yanlıs anlaşıldı sanırım ben bayiiyim satıcıyım yani. Makinaları o yüzden koyuyorum kasaya 6 mt profille bir işimiz yok yani makinalara müşteriye götürmek için koyuyorum yani kasaya

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaklaşık 8 ay önce Amarok v6 aldım şehir içi şehir dışı olsun çok rahat gidişide çok başarılı tavsiye ederim.

Tayfun-E30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    videoları izleyemedim ama bodumda yaşıyorum boyut ile ilgili bir problemim yok, istanbulda çok gidip geliyorum neticede büyük bi araba tabiki zorlukları var birde f30um var amarok tercih sebebim olmaya başladı kullanması çok eğlenceli benimki 2.0 180hp olan performansıda gayet iyi..

sangyong un eskileri gayet dandik kalitesiz bir kamyonetti yenisini bilmiyorum ama kesinlikle tercih sebebim olmaz...

kompresörmü satıyorsunuz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tayfun-E30 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    videoları izleyemedim ama bodumda yaşıyorum boyut ile ilgili bir problemim yok, istanbulda çok gidip geliyorum neticede büyük bi araba tabiki zorlukları var birde f30um var amarok tercih sebebim olmaya başladı kullanması çok eğlenceli benimki 2.0 180hp olan performansıda gayet iyi..

sangyong un eskileri gayet dandik kalitesiz bir kamyonetti yenisini bilmiyorum ama kesinlikle tercih sebebim olmaz...

kompresörmü satıyorsunuz?
    Evet kompresör de satıyorum ssanyong düşünmüyorum zaten seçenekler arasında mercedes navara amarok var. Transporterı alacak kişi gelmedi bakalım müşterisi çıkarsa kararımı tam vereceğim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler