User Tag List

17 sonuçtan 1 ile 17 arası

Konu: Bu piyasada Araç tavsiyesi

cagalazade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bu piyasada Araç tavsiyesi

Selamlar herkese,

Tek kapı olması ve ailece artık tek araca düşmek zorunda olduğumuzdan bize yetmemesinden dolayı aracımı satmaya karar verdim, ilana da koydum ve telefonlar vs başladı ama bu sefer ne alacağız ya bir saniye diye ciddi bakınır olduk

Bütçe max 40bin arkadaşlar, hatta 35-40 arası dersek daha temiz olur... 4 Kapı ve geniş hacimli, günlük kullanımda baş ağrıtmayacak öneriler var mıdır?

Şimdiden teşekkürler herkese
    her zafer acı ister...!

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mondeo mk3 işini görebilir, ilanda bir aracım var ama km yüksek diye ilgilenen olmadı.

Ama mondeo mk2 ye bir süre binmiş ve halihazırda mk3 sahibi biri olarak o rakamlara güzel arabadır. 145 HP nin hakkını verir, içi / bagajı geniştir, yol tutuşu iyidir, frenleri iyidir.

Kliması özellikle çok iyidir gerçekten. Ghia donanımda esp / abs / x adet hy / 4 cam otomatik / Merkezi kilit / mercek far / kumadadan açılan kapanan camlar vs vs mevcut.

Mekaniği çok sıkıntılı değil. Forumda konusu var neler yaptım ettim incelersen fikir verebilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Temiz, otomatik, sedan 1.4is Civic olabilir. Avatarınızdaki il İzmir'de çok fazla yokuşlu yerler olmadığını var sayarsak lpg ile rahatça binilir.
    Değişenli, boyalı 1.6ies olabilir ama 40 bin lira bütçe içinde temizini bulmak problemli olabilir çok hor kullanıldılar.
    2006-2008 C5 1.6 dizel olabilir ama temizliği, masrafsızlığı hususunda yorum yapamam.. @tolga_kaan_ yorum yapabilir.
    Değişen, boyalı 1.6 Megane 2 veya değişensiz 1.4'lerine bakılabilir. Genel olarak sorunsuz araçlar ama km'ler uzay olacak.
    Nispeten temiz kullanılmış Megane 1 bakılabilir. Manueli de otomatiği de keyifli, çekişi gayet güzeldir. Yakıt olarak yüz güldürür.
    Astra G kasa olabilir. Otomatiği biraz problem yaratabilir yaş ve kilometreden dolayı ama incelemekte fayda var. Yağ yakışı kroniktir ama yüksek seviyede yakıyorsa eyvah eyvah.
    Tertemiz, sedan, beyaz renk tercihen, kaporta bakımından boyasıza yakın Astra F bulunabilir. Bakımı aksatılmamış ve makul derecede yağ yakan bir araçsa çok keyiflidir. @immortalboss yakın zamanda sahip oldu bilgi verebilir.
    2008 model civarında Dacia Logan dizel bulunabilir. Parçası neredeyse bedava. Yakıtı güldürmez sevinçten zıplatır. Temiz ve kilometre bakımından düşük olması mühim.
    Vw Bora olabilir. Onlar hakkında pek bilgim yok ama temiz bakılmışı üzmez diye düşünüyorum.

yigitblr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu kasa octavialar işinize yarayabilir bence
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...42547462/detay

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2006-2008 C5 1.6 dizel olabilir ama temizliği, masrafsızlığı hususunda yorum yapamam.. @tolga_kaan_ yorum yapabilir.
    C5 o rakamlara alınabilecek en konforlu arabadır eğer süspansiyonu sağlıklı çalışıyor ise. Masrafsız bir araç değildir ama yavaş yavaş yaparım yaptığım masraf beni üzmez, uzun süre binerim deniyorsa iyi bir alternatiftir.

İlanlardaki çoğu araca bakıyorum trim eksikleri çok fazla, param var alıcam dese parça yok. En basiti 16" orj jantın kapağı yok bulamıyoruz.

407 1.6hdi olabilir o rakamlara.

Dizel yerine benzinli atmosferik alırım ben olsam her açıdan kafa rahat olur.

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Laguna 2 kriterlerinize uygun.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

dorukky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    C5, 407 temiz dusuk km olursa 406, bora passat 1.8t olabilir. İlanlardaki rakamlara takılmadan pazarlıklar hepsi alınabilir

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Temiz, otomatik, sedan 1.4is Civic olabilir. Avatarınızdaki il İzmir'de çok fazla yokuşlu yerler olmadığını var sayarsak lpg ile rahatça binilir.
    Değişenli, boyalı 1.6ies olabilir ama 40 bin lira bütçe içinde temizini bulmak problemli olabilir çok hor kullanıldılar.
    Değişen, boyalı 1.6 Megane 2 veya değişensiz 1.4'lerine bakılabilir. Genel olarak sorunsuz araçlar ama km'ler uzay olacak.
    Nispeten temiz kullanılmış Megane 1 bakılabilir. Manueli de otomatiği de keyifli, çekişi gayet güzeldir. Yakıt olarak yüz güldürür.
    Astra G kasa olabilir. Otomatiği biraz problem yaratabilir yaş ve kilometreden dolayı ama incelemekte fayda var. Yağ yakışı kroniktir ama yüksek seviyede yakıyorsa eyvah eyvah.
    Tertemiz, sedan, beyaz renk tercihen, kaporta bakımından boyasıza yakın Astra F bulunabilir. Bakımı aksatılmamış ve makul derecede yağ yakan bir araçsa çok keyiflidir. @immortalboss yakın zamanda sahip oldu bilgi verebilir.
    2008 model civarında Dacia Logan dizel bulunabilir. Parçası neredeyse bedava. Yakıtı güldürmez sevinçten zıplatır. Temiz ve kilometre bakımından düşük olması mühim.
    Vw Bora olabilir. Onlar hakkında pek bilgim yok ama temiz bakılmışı üzmez diye düşünüyorum.
    Astra F otomatik kullanıyorum. Alırken 3-5 aramayıp temizini alın derim. Döşemeleri orjinal olursa, araç ne kadar düzgün olursa o kadar kıymetli. Orjinal hb + paçalıklarla çok yakışıklı duruyor. Otomatik olarak çok eski teknoloji, yağ değişimi yapılacak + belirli periyotlarda pozisyon şalteri temizlenecek. Uzun süre kullanılır.

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cagalazade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese,

Tek kapı olması ve ailece artık tek araca düşmek zorunda olduğumuzdan bize yetmemesinden dolayı aracımı satmaya karar verdim, ilana da koydum ve telefonlar vs başladı ama bu sefer ne alacağız ya bir saniye diye ciddi bakınır olduk

Bütçe max 40bin arkadaşlar, hatta 35-40 arası dersek daha temiz olur... 4 Kapı ve geniş hacimli, günlük kullanımda baş ağrıtmayacak öneriler var mıdır?

Şimdiden teşekkürler herkese
    Arkadasımda Astra H hatchback kasa var dpf'nin değişmesi gerekiyor yada iptal edilmesi gerekiyor harici bir sorunu yok fiyat olarak avantajlı. İsterseniz galeriyi devre dısı bırakıp fiyatta birazdaha yardımcı olurum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...13979594/detay

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    407 sw ilaç olacaktır. Cam tavan denk gelirse şahane

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    407 sw ilaç olacaktır. Cam tavan denk gelirse şahane
    walla buldum hasar kayıtlı gerçi ama aklım kalmadı değil
    her zafer acı ister...!

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zOnstyLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasımda Astra H hatchback kasa var dpf'nin değişmesi gerekiyor yada iptal edilmesi gerekiyor harici bir sorunu yok fiyat olarak avantajlı. İsterseniz galeriyi devre dısı bırakıp fiyatta birazdaha yardımcı olurum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...13979594/detay
    Dpf yok bunda katalizördür

badurmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de 407sw bakıyorum uzuun süredir; İzmir'deki ilandan bahsediyorsunuzdur. Ben orada olsam gider bakardım açıkçası.
    Aklınızda kalmasın bence, gidip bakın, şu an için fiyatı uygun gibi; tabi hasarı bilmiyorum.
    İşlerimin kesinleşmemesi ve bu corona yüzünden cesaret edip de araç alamıyorum.

EKLEME: Aracın fiyatı önceki ilanda 35k idi. Bu ilanda da 40'tan girdi 35'e kadar da düşmüştü, bilginize.
    Konu badurmaz tarafından (28-04-2020 Saat 08:26 ) değiştirilmiştir.

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Önceden Citroen C5 SW vardı diye hatırlıyorum sizde. Kullanım kolaylığı ve aile faydası konusunda bizlerden daha çok tecrübeniz vardır

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hasar kaydı vs gözünü korkutmasın, iyi bir expertiz ve iyi bir motor kontrolü sonrası al.

Ben şuan Passat Variant kullanıyorum SW araç çok hoş bir dünya...
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    B5 veya 5,5 kasa passat bakmak lazım bence

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önceden Citroen C5 SW vardı diye hatırlıyorum sizde. Kullanım kolaylığı ve aile faydası konusunda bizlerden daha çok tecrübeniz vardır
    evet dostum, süper bir araçtı ama satarken çektiği zorluğu şimdiye kadar ki hiç bir aracımda çekmemiştim... sw olmasına bağlıyorum hala ama diğer taraftan almadan satmayı düşünen adam moduna da girmek istemiyorum
    her zafer acı ister...!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler