User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
24 sonuçtan 20 ile 24 arası

Konu: 0.9 tce clio hk.

sirhot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende 1.2 75 lik var öldürmesede yer yer süründürüyor 0.9 turbo süründürmez diye tahmin ediyorum.Soft bi yazılımla dahada iyi olur heralde.Motoru hakkında fikrim yok ama clio nun kronik olarak rüzgar sesi var viraj demir lastikleri ses yapıyor bide fren balataları çabuk bitiyor bildiklerim.lpg takmak için zaten yer yok arabada bagaja koymak lazım oda leş duruyor 1.2 lerin bakım aralığı 20 bin dizellerinde 20 0.9 da 20 dir muhtemelen emin değilim ama 10 bin değildir ondan eminim
    Kanka geçen 1.2 leri sana sormuştum zaten baya önce tabi. �� Şimdi 0.9 denk geldi arabayı da dün sattım arabasız da duramıyorum. Neyse araba ve motor için yorumlar gayet güzel geldi bende yoldayım Samsun a gidiyorum almaya �� dönünce İstanbul'a Bi buluşup görüşelim mutlaka�� bakımı da ortası 15 binde yaparım ��

Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok km yapilmayacaksa 10 15b bin km araliginda bakim yaptirmak yormaz butceyi. Parcalari netten alip bosch car service de 100 Tl iscilikle yapilir. Senede bir fazladan 500 versen arac icin artisi olur bence.

Ilk ciktiginda Alanya da sari 0.9 bulmustum kapora verip iptal ettim ayni gun. Sonrasinda uzun sure 1.5 dci touch kullandim. Fren balatasi cabuk biter , motrio diye bir marka var servis muadili renault uretimi sanirim. Allah kahretsin motrio yu. Bakimlari bildigin markalarla yaptir devam et clio olumsuzluk sifresidir. Baktin sorun cikiyor AEZAKMI yaz 300 liraya hallolsun.
    Ölümsüzlük falan bayağı iyiymiş hocam�� kasa hala güncel donanım icon olunca kaçırmak istemedim. Teşekkürler değerli yorumlarınız için

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada triger için zincir dediler değiştirme vs yokmuş bunun doğruluğu nedir acaba eğer öyleyse iyiymiş yani

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sirhot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanka geçen 1.2 leri sana sormuştum zaten baya önce tabi. �� Şimdi 0.9 denk geldi arabayı da dün sattım arabasız da duramıyorum. Neyse araba ve motor için yorumlar gayet güzel geldi bende yoldayım Samsun a gidiyorum almaya �� dönünce İstanbul'a Bi buluşup görüşelim mutlaka�� bakımı da ortası 15 binde yaparım ��

he aynen hatırladım hayırlısı olsun kanka üzmez seni işini görür ne kadar kalcan samsun da benimde samsuna gitme durumum olabilir bu ara.

Alıntı sirhot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada triger için zincir dediler değiştirme vs yokmuş bunun doğruluğu nedir acaba eğer öyleyse iyiymiş yani

bende zincir diye biliyorum ama değişimi illaki vardır kanka da kaç bindedir sormak lazım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    he aynen hatırladım hayırlısı olsun kanka üzmez seni işini görür ne kadar kalcan samsun da benimde samsuna gitme durumum olabilir bu ara.

bende zincir diye biliyorum ama değişimi illaki vardır kanka da kaç bindedir sormak lazım
    Valla kanka sağlık çalışanıyız biliyosun izin falan yasak vermiyorlar yarın satışı alıp İstanbul a geçicem direk

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yakın arkadaşım 1.5dci st sattı.sıfır 0.9t st aldı.

araçtan çok memnun.hacimli dizeldense,bu tarz benzinli daha mantıklı geliyor.

sesi ciddi güzel.şuan bindiğim araçta atmo.3 silindir.yani yarım 6

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler