User Tag List

19 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Sportif C Segmenti ve D Segmenti Arasındaki Kafa Karışıklığım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Sportif C Segmenti ve D Segmenti Arasındaki Kafa Karışıklığım

Öncelikle herkese merhabalar. Karantina dönemi başladığından beri kendime yeni bir araç almak için araştırmalar içerisindeyim ve maalesef hala belirli bir segmentte bile karar kılabilmiş değilim fakat model sayısını birkaç taneye kadar indirebildim, bu sefer alacağım aracın benim için özel bir yeri olmasını ve mantıklı bir tercih olmasını istediğim için yardımlarınızın benim için gerçekten değerli olacağını belirtmek isterim. 95 bin tl'ye kadar bütçem var ve önümüzdeki bir iki hafta içerisinde almayı planlıyorum. Araçtan beklentilerimi iki farklı kategoride açıklayabilirim. Birincisi; genel bakış açısına göre yaşıma (21) uygun, C segmenti hatchback, spor görünümlü, sürüş zevkini yaşayabileceğim ve beni arızalar içinde yüzdürmeyecek bir araç, ikincisi; D segmenti, diğer araç kategorisine göre konforu, genişliği, rafineliği ve uzun yol zevkini yaşayabileceğim bir araç. İki kategoride de benim için bir miktar hız ve yol tutuş olması önemli olduğu için düşündüğüm araçlar şöyle: Megane 3 Coupe 1.4 tce (Yazılım, belki stage 2, bulabilirsem orijinal RS dış parçaları, güzel yaylar, spacer vs.), 1.4 tsi manuel 160hp scirocco (stage 1). Tabi ki alabileceğim Megane Coupe Scirocco'dan çok daha temiz olacaktır fakat benim için asıl önemli olan yürüyen aksamda üzecek sorunlar olmayan bir araba bulabilmek, bunu da belirteyim. İkinci kategori için düşündüğüm araçlarsa İnsignia 1.6 T 180 ve A4 B7 2.0 TFSI (Önden çekiş Multitronic olanlar). Tabi ki de bu araçlarla sınırlandırmayıp kriterlerime uyan bütün araç önerilerinizin benim için önemli olacağını ve araştıracağımı da belirtmek isterim. Aracı kullanacağım şekli de belirtecek olursam; şehir içinde işim olmasa bile gezmeyi severim ve sıklıkla uzun yol yapıyorum, aracı mümkün olduğunca üzmemeye çalışarak gazlarım (daha çok müsait ve hoş virajlar hoşuma gider), okulumla evim arası 15 kilometre (bu sene bu 1'e bile inebilir) ve bu yol hariç gün içerisinde sık sık gezen biriyim. Arabalar en büyük zevklerim arasında olduğundan ve gerektiği zaman diğer şeylerden kesmenin beni üzmeyeceğinden yakıtın daha az olması her ne kadar iyi olacaksa da aracı sevdikten sonra ön planda olmadığını belirteyim. Ayrıca dizellerden tamamen şahsi nedenlerle pek haz etmediğim için benzinli araçlar benim için daha iyi olacaktır. Ayrıca ikinci bir aracım olmadığı için ve gün içerisinde bulunmam gereken yerlere ulaşımımın toplu taşımayla uzun saatler alması sebebiyle ve corona'dan da bu aralar mümkün olduğunca kaçmam gerektiğinden beni yolda bırakma ihtimali yüksek olmayan, parçasını istediğimde zorlanmadan bulabileceğim bir araç olmalı (tamamen bu yüzden beni benden alan Megane 2 RS'lerden vazgeçmek zorunda kaldım, eğer bu kriter olmasaydı pek düşünmeden Megane 2 RS alırdım sanırım). Sürüş becerileriminse bu araçlarla zorlanmayacak seviyede olduğunu belirteyim ki Scirocco hariç hepsi belirli dönemlerde kullandığım araçlar, çevremde yeni araba alındığı zaman limitlerini beraber görmek ister arkadaşlarım genelde. Şu an severek Megane 3 1.6 kullanıyorum ve trim sesleriyle uzun zamandır iyi anlaşsam da son zamanlarda arttığından mıdır, benim hassaslaşmamdan mıdır rahatsız etmeye başladı ve buna katlanmak için bir nedenim yok, daha(?) spor görünümlü ve hızlı bir araba olursa neden olmasın, bu kadar sorun teşkil etmez fakat D segmentine geçersem konfor ve rafinelik, tokluk benim için önemli olacaktır. Aslında gönlüm bu araçlar arasında daha çok A4'e veya Scirocco'ya kayıyor fakat günlük kullanımı ve ekonomiyi de göz önüne alınca İnsignia ve Megane Coupe da seçenekler arasında mantıksız durmuyor sanki, bilemiyorum, sizler ne dersiniz? Bu araçlar diğer araçlardan daha mı riskli yoksa çok da farklı değiller midir? Öznel veya nesnel fark etmez, her türlü yardımınız önemli

Emre911 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A4 B7 güldürmez öldürür. Kendi aracını biliyorsun yenisini alırken de dikkat edeceklerini öğrenmişsindir. Gözün kapalı kıyas edebilirsin yani 1.4 TCe coupe alıp keyfine bak derim. Benim çok eğlendiğim bi arabaydı. Yürür olarak pek bi beklentin olmasın yazılım filtre egzoz bile yapsan stock hatta baygın 160 lık Rocco kadar yürüyemeceksin ama farklı kullanımı çok zevkli bi araban olur. Özellikle virajlı yollarda çok iyidir. TCe yerine dci de bakabilirsin ama yürür beklentin var.

Falmor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Megane 3 iyidir ama Megane 2 RS in parçaları araçtan vazgeçmeyi gerektirecek kadar zor bulunan parçalar değildir. Renault yetkili servisleri istediğin her parçayı gerekirse Fransa'dan getiriyor. Ayrıca standart Megane 2 den farklı olan bazı parçaları diğer Renault modellerinde olabiliyor. Mesela ön tekerlek rulmanları Renault Master ile ortak. Sensörler gibi elektronik parçalar zaten siemens, bosch, valeo gibi markalar olduğu için parçanın markaya özel numarasıyla aratınca servis fiyatının neredeyse yarısına bulunabiliyor.
    Ford Expedition Eddie Bauer 5.4 V8

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre911 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A4 B7 güldürmez öldürür. Kendi aracını biliyorsun yenisini alırken de dikkat edeceklerini öğrenmişsindir. Gözün kapalı kıyas edebilirsin yani 1.4 TCe coupe alıp keyfine bak derim. Benim çok eğlendiğim bi arabaydı. Yürür olarak pek bi beklentin olmasın yazılım filtre egzoz bile yapsan stock hatta baygın 160 lık Rocco kadar yürüyemeceksin ama farklı kullanımı çok zevkli bi araban olur. Özellikle virajlı yollarda çok iyidir. TCe yerine dci de bakabilirsin ama yürür beklentin var.
    Teşekkürler, b7 hakkındaki düşünceniz neyden kaynaklı acaba, bir akrabamız 8 senedir bahsettiğim motor şanzıman kombinasyonuna büyük sorunlarla karşılaşmadan biniyor, tabi genel duruma bakınca çok uç bir örnek olabilir . 1.4 tce'ler güvenerek alabileceğim ve kendi yapacağım ufak dokunuşlarla benim için normalden daha zevkli hale gelecek bir otomobil, fakat dediğiniz gibi downpipe vs. ile stock scirocco'lar ile belki ancak yürüyecek, stage 1 ile benim açımdan gayet tatmin edici yürüre sahip olan scirocco'dan da daha az yakmayacağını düşünüyorum. Scirocco'nun da sürüş dinamiklerine hakim olmadığım için hangisi sürerken daha zevkli olacaktır bilemiyorum, siz ne düşünüyorsunuz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Falmor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Megane 3 iyidir ama Megane 2 RS in parçaları araçtan vazgeçmeyi gerektirecek kadar zor bulunan parçalar değildir. Renault yetkili servisleri istediğin her parçayı gerekirse Fransa'dan getiriyor. Ayrıca standart Megane 2 den farklı olan bazı parçaları diğer Renault modellerinde olabiliyor. Mesela ön tekerlek rulmanları Renault Master ile ortak. Sensörler gibi elektronik parçalar zaten siemens, bosch, valeo gibi markalar olduğu için parçanın markaya özel numarasıyla aratınca servis fiyatının neredeyse yarısına bulunabiliyor.
    Ankara'da sizce bir yeri bozulduğunda arabayı kapının önünde parça bekleyerek yatırmamı gerektirecek sorunlarla karşılaşmam pek olası değil midir, birkaç günden fazla sürecek bekleyişler bazı sebeplerden büyük bir sorun olabiliyor maalesef. Çok bilgiye sahip değilim bu konuda kusura bakmayın. Çok sorunlu bir araba olduğunu düşünmüyorum, bazı parça fiyatlarına baktığımda da değerinden fazla bir şeyle karşılaşmamıştım. Uzun süredir hayallerimde olan bir araç aslında Bu bütçe ile temiz, çok uğraştırmayacak RS'ler bulunup binilebilir mi?

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2.0dci privilage latitude'lere de bakabilirsiniz bence, güzel lastik koyduktan sonra hem uzun yolda, hem şehir içinde çok keyifli arabadır gidişi de fena değildir.
    123d

Falmor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı umutztr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankara'da sizce bir yeri bozulduğunda arabayı kapının önünde parça bekleyerek yatırmamı gerektirecek sorunlarla karşılaşmam pek olası değil midir, birkaç günden fazla sürecek bekleyişler bazı sebeplerden büyük bir sorun olabiliyor maalesef. Çok bilgiye sahip değilim bu konuda kusura bakmayın. Çok sorunlu bir araba olduğunu düşünmüyorum, bazı parça fiyatlarına baktığımda da değerinden fazla bir şeyle karşılaşmamıştım. Uzun süredir hayallerimde olan bir araç aslında Bu bütçe ile temiz, çok uğraştırmayacak RS'ler bulunup binilebilir mi?
    Şu an ilanlarda olan araçlara baktım ama bence hiç biri alınmaz.
    Düzgün bakımı yapılmışsa sıkıntısı olan bir araç değil Megane RS.
    Ford Expedition Eddie Bauer 5.4 V8

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    21 yaşımda olsaydım Megane RS alır keyfime bakardım. o yaşlarda corsa opc almıştım, bana en keyif veren araçlardan biriydi.

KaradumanBerke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba yaşlarımız yakın ben C30 kullanıyorum. Şu an da kullandığın aracının 4 kapı mı yoksa coupe mi olduğunu anlamadım ama arasında kaldığın seçenekler çok ayrı segment araçlar. Daha önce coupe araca binmediysen 4 kapı araca alıştıktan sonra tek kapı araca alışmak cidden zahmetli olabiliyor bunu söylememde yarar var. Ben senin yerinde olsam 95 bin bütçeyle aradıklarının hepsine cevap bulabilecek bir araç bakardım. 1.9 Tdi Passat 5.5 bakardım o bütçelere çok temiz araçlar bulursun üzerine parada kalır güzel bir alt takım geliştirmesi biraz da motora girersen istediklerinin hepsine ulaşmış olursun benim düşüncemle.
    Volvo S60 / Volvo C30 / Mercedes - Benz Citan (O Artık Başkalarına Yar Oldu...)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EOZDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.0dci privilage latitude'lere de bakabilirsiniz bence, güzel lastik koyduktan sonra hem uzun yolda, hem şehir içinde çok keyifli arabadır gidişi de fena değildir.
    Latitude'ler gerek iç gerek dış dizayn olarak hoşuma giden araçlar fakat teknik özelliklerinin beklentilerimin aşağısında kalması ve dizel olması sebebiyle şahsi tercihim olmayacaktır hocam.

Alıntı Falmor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an ilanlarda olan araçlara baktım ama bence hiç biri alınmaz.
    Düzgün bakımı yapılmışsa sıkıntısı olan bir araç değil Megane RS.
    Bir takibe alayım o zaman temiz ve bakımlı bir RS denk gelirse bir incelemek isterim.
    Alıntı ghent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    21 yaşımda olsaydım Megane RS alır keyfime bakardım. o yaşlarda corsa opc almıştım, bana en keyif veren araçlardan biriydi.
    Bu listedeki hiçbir aracın Megane RS kadar zevkli olacağını düşünmüyorum ben de, umarım o şansı yakalarım .
    Alıntı KaradumanBerke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba yaşlarımız yakın ben C30 kullanıyorum. Şu an da kullandığın aracının 4 kapı mı yoksa coupe mi olduğunu anlamadım ama arasında kaldığın seçenekler çok ayrı segment araçlar. Daha önce coupe araca binmediysen 4 kapı araca alıştıktan sonra tek kapı araca alışmak cidden zahmetli olabiliyor bunu söylememde yarar var. Ben senin yerinde olsam 95 bin bütçeyle aradıklarının hepsine cevap bulabilecek bir araç bakardım. 1.9 Tdi Passat 5.5 bakardım o bütçelere çok temiz araçlar bulursun üzerine parada kalır güzel bir alt takım geliştirmesi biraz da motora girersen istediklerinin hepsine ulaşmış olursun benim düşüncemle.
    Merhabalar, şık bir araca sahipmişsniz bazen yolda gördükçe kestiğim bir model, şu andaki aracım 4 kapı biraz belirsiz olmuş yazım kusura bakmayın. Daha önce coupe araç sahibi olmadım fakat şahsen benim için büyük bir zorluk yaşatacağını düşünmüyorum, çok yabancı kalmayacağım bir konu olur. Öneriniz güzel bir araç fakat gerek dizel olması, gerek tamamen şahsi nedenlerle passat'lardan pek haz etmemem bu aracı benim için çok çekici kılmıyor maalesef.

Emre911 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı umutztr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler, b7 hakkındaki düşünceniz neyden kaynaklı acaba, bir akrabamız 8 senedir bahsettiğim motor şanzıman kombinasyonuna büyük sorunlarla karşılaşmadan biniyor, tabi genel duruma bakınca çok uç bir örnek olabilir . 1.4 tce'ler güvenerek alabileceğim ve kendi yapacağım ufak dokunuşlarla benim için normalden daha zevkli hale gelecek bir otomobil, fakat dediğiniz gibi downpipe vs. ile stock scirocco'lar ile belki ancak yürüyecek, stage 1 ile benim açımdan gayet tatmin edici yürüre sahip olan scirocco'dan da daha az yakmayacağını düşünüyorum. Scirocco'nun da sürüş dinamiklerine hakim olmadığım için hangisi sürerken daha zevkli olacaktır bilemiyorum, siz ne düşünüyorsunuz?
    Benim de bir yakınım devirdaim vs arızalardan çok fazla çektiği için söyledim. Bakıldığı zaman elbette iyidir ama iyi bakılmışını bulamayız sanki

alihan_27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.0-1.4 turbolu b sınıfı ideal olabilir. Özellikle model belirtmiyorum zevkler renkler... Gezmeyi sevdiğini söylediğinden sakinde düşük tüketim önemli avantaj sağlar.
    D sınıfta ise yazdığın araçlarla spor kullanım keyfi alamazsın illaki sıkıştırmak istersin tatmin etmez.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre911 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de bir yakınım devirdaim vs arızalardan çok fazla çektiği için söyledim. Bakıldığı zaman elbette iyidir ama iyi bakılmışını bulamayız sanki
    Buna katılıyorum, biraz zor gibi görünüyor şans işi biraz fazla ilana düşmediği için sanki. Güzel bulduğum ilanlar gördüm şimdiye kadar fakat fazla zaman geçmeden satıldı hepsi... :/

Alıntı alihan_27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.0-1.4 turbolu b sınıfı ideal olabilir. Özellikle model belirtmiyorum zevkler renkler... Gezmeyi sevdiğini söylediğinden sakinde düşük tüketim önemli avantaj sağlar.
    D sınıfta ise yazdığın araçlarla spor kullanım keyfi alamazsın illaki sıkıştırmak istersin tatmin etmez.
    Hocam arada aklıma geliyor bu tarz araçlar ve dediğiniz gibi D segmenti araçlarla spor kullanım hissi alamayacağım bana da en olası senaryo gibi geliyor, fakat D segmenti araç seçecek olursam bu zevkten kendimi mahrum etmeyi kabul ederek seçmiş olacağım, uzun yol gazlamalarını ve genel konforu tercih etmiş olacağım. Yani biraz içsel mücadele de veriyorum aynı zamanda fakat bugün 1.6 atmosferik olsa bile kendi aracımla yaptığım bol virajlı sürüşlerden aldığım zevk bunun pek de kabullenebileceğim bir tercih olmayabileceği yönünde . Bir de B segmentinin darlık dezavantajından bir müddet çekmiştim, tabi ki bahsettiğim araç 2001 modeldi. Sizin darlık sıkıntısını fazla çekmeyeceğim B segmenti sportif araç öneriniz var mıdır?

alihan_27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yukarda yazılmış 1.4tce coupe meg güzel seçenek ama bütçen dahilindemi fiyatlarını bilmiyorum. 1.5dci coupeden çok memnundum.
    Astra gtc 1.4t
    B sınıf olmasına göre geniş ve ferah ds3 olabilir.

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güncel piyasada bence 95e alınacak Rocco pek mutlu etmez

ds3, Ibiza cupra vb. araç düşünmez misiniz ?
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    208 thp al geç, 21 yaşında adamın ne işi olur d sınıfı araç ile. Ne kadar ağır o kadar az performans ve çok yakıt.

aile ile binme durumu yoksa, en fazla 2-3 arkadaş ya da sen ve kız arkadaşın biner.

D sınıfına daha çook yolun var, B sınıfı hothatch sayılabilecek bir araç alıp bu sevdaya son veriyorsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle gecikmemden dolayı çok özür dilerim, şehir dışında olduğumdan ve biraz yoğun olduğumdan foruma bakamadım. Böyle bir konu açıp ilgisiz görünmek istemem . Alihan hocam, orta halli bir megane coupe alıp dileğimce araç ile oynamak bütçem dahilinde fakat 1.4t gtc'ler bir miktar bütçemi aşıyor. 95 bini 140 bin civarlarına kadar geçmem mümkün fakat bu sefer ailemden biraz daha yardım istemek zorunda kalacağım ve bu pek istemediğim bir durum. 95'e alacağım Scirocco'lar dediğiniz gibi pek yüz güldürecek türden gibi görünmüyor, DS3 THP'ler ve 208 THP'ler ise önceden biraz radarımdaydı, siz dedikten sonra ise biraz daha yoğunlaştım ve tasarım olarak ikisi de, özellikle DS3 hoşuma gitti, ikisi de beni üzmeyecek ve yeterli genişliği sağlayacak arabalara benziyor fakat şöyle bir durum var ki, aracımla kaza yaptığımda kasko tarafından 1.2 motor hacmine sahip, yanlış hatırlamıyorsam 84 beygirlik bir 208 kullanmıştım bir süre ve bu araç bana oyuncak gibi hissettirmekle kalmayıp çok yol sesi alıyordu, thp'lerin altyapısı, rafineliği vs. ne kadar farklıdır bu araçlardan?. Stage 1 insignia ile tahminen 8 sn civarı 0-100, 30 sn 0-200 yakalayabileceğim ve yol tutuşu, kalitesini göz önüne aldığımda aynı ücretlere 0,5-1sn gibi daha iyi 0-100 verileri, 100 km/h'in ardından tahminimce biraz daha kötü performans alacağım B segmenti araçlar sportif sürüş hissiyatıyla sizce bu açığı kapatabilir mi?
    Edit: Bu arada kusura bakmayın, unutmuşum yazmayı, İbiza Cupra'lar bir ara arkadaş için araştırdığımız bir araç olmakla birlikte çok hoşuma gidiyor fakat DSG korkusuyla aracı sürmek istememem beni vazgeçirmişti
    2. Edit: Kusura bakmayın bu arada tekrardan, şu an bilincim aşırı yerinde denemez ve şunu eklemeyi unutmuşum, yaz tatilinin neredeyse yarısını ailemle geçiriyorum ve bazen tatile benim aracımla gidiyoruz, 2 haftaya bir de hafta sonlarını beraber geçiriyoruz desek abartmış olmam. Bu nedenle de çok dar bir araç olmaması daha iyi olur. Teşekkürler
    3. Edit: Klasik (60-90'lar) Rock dinlemek vazgeçilemez bir tutkum, bu tınıları orijinal bir ses sistemiyle verebilecek araç benim için bu yönde öndedir.
    Konu umutztr tarafından (14-07-2020 Saat 23:59 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese tekrardan merhaba, 1.6T 180HP edition elegance 18'' 245-45-18 jant insignia tercih ettim, 1 hafta ve 1.500 kilometre oldu şimdilik, takdirinizdir ki ilk aldığım hafta biraz gezdim, beklentilerimi karşılıyor. Yakın zamanda stage 1 vs. düşünebilirim kim bilir... Aslında gönül isterdi ki herkesin önerdiği gibi bir sportif hatchback alıp gazlayayım virajdan viraja gireyim fakat bazı sebepler beni İnsignia'ya itti ve memnun kalmadığımı, değiştirmek istediğimi söyleyemeyeceğim. Şimdilik aklımda sadece B7 2.0 TFSI A4 var, D segmenti benim için yanlış bir tercih değilmiş, onu da söyleyebilirim. Yardımı dokunan, fikrini belirten herkese sonsuz saygılarımı iletirim.

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Onceki yil 2008 legacy den 2003 E39 530 a gecis yaptim. Performans artisi bekliyordum sonuçta biri 150 digeri 230 beygirdi ama gerçekten keyifli bir fark var. Cocuklugumdan beri hayalini kurdugum bir aracti e39, evli 2 cocuk babasi oluo konfor ve genislik duskunlugum oldugu icin temiz bir 530 bulunca direk zipladim. Hatta konfor merakim daha agur bastı m paket yerine 16 jantli kofte lastikli bir araba aldim keyfime dicek yok suan yasin daha genc git e39 al demiyorum ama temiz bir 328,330 manuel hem konfor ve kalite beklentini hem performans beklentini karsilar diye düşünüyorum
    Ex: '08 Legacy SportWagon

Next:
    '03 BMW E39 530i
    http://www.techturkey.com/forum/otom...ml#post8600936

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler