User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Audi A3 1.8T, Audi A4 1.8T hk.

BAT9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Audi A3 1.8T, Audi A4 1.8T hk.

Herkese merhaba,

40-55 bin TL aralığında bir araç arayışım mevcut. Hafta içi çalıştığımdan dolayı sıklıkla hafta sonları belki bir gün belki iki gün kullanacağım o yüzden yakıt kısmına pek takılmıyorum takılmak istemiyorum, sürüşünden keyif almak istiyorum.

Maalesef piyasa çok arttı. Hafta sonları sağıyla soluyla uğraşabileceğim, bu paralara gidişinden de zevk alabileceğim araba olarak 1.8T'ler aklıma geliyor.
    Bu araçlar hakkında bilgisi ve tecrübesi olan varsa bilgi verebilirse çok memnun olurum. Dert sahibi olur muyuz yoksa uğraştıkça güzelleştirebilir miyiz?

Yine bu fiyat aralığında başka öneriniz varsa paylaşabilirseniz sevinirim.

Bilgi verecek herkese şimdiden teşekkür ederim

Örnek olarak favorilerimdeki 1-2 araç.

A3 1.8T

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...84272115/detay

A4 1.8T

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...40168765/detay

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lpg takılmamiş takılıp sökülmemiş saglıklı 1.8t makıne dert sahibi değil keyif sahibi yapar. stock motor 300 hp lere kadar dayanır. aftermarket ve oem parçaları ucuzdur. kullanıcısını memnun eder. araçtan ne beklediğinde önemli bu konu da.
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    siyah a3 aylardır ilanda bilginize, kıskanma favorilerini paylaş konusunda da bahsi geçmişti

BAT9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ramcho® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lpg takılmamiş takılıp sökülmemiş saglıklı 1.8t makıne dert sahibi değil keyif sahibi yapar. stock motor 300 hp lere kadar dayanır. aftermarket ve oem parçaları ucuzdur. kullanıcısını memnun eder. araçtan ne beklediğinde önemli bu konu da.
    öncelikle bilgiler için teşekkür ediyorum. ilanlarda da 300hp civarı arabalar var ama niyetim stock ve lpgsiz araba bulmak. Perfonmans açısından keyif versin istiyorum dediğim gibi sağıyla soluyla motoruyla vs yavaş yavaş uğraşmak istiyorum. Çok aman aman güçlere çıkmak gibi bir amacım yok, gaza basınca hakkını versin, mutlu etsin yeterli

Alıntı GÖKTÜRK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siyah a3 aylardır ilanda bilginize, kıskanma favorilerini paylaş konusunda da bahsi geçmişti
    Benimde haziran civarı radarıma takılmıştı. Geçenlerde farklı bi a3 paylaşmak isterken ben paylaşmışım onu diyorsanız benim paylaşımımdır. Farklı bir konusu geçtiyse bilmiyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler