User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
40 sonuçtan 39 ile 40 arası

Konu: Her Gün 40KM Okul Ev Arası Yol Yapmak İçin Alfa Romeo Mito Alınır Mı ?

AltunTV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söylenenler genelde "eski" Alfa'lar için geçerli. Efendim çok yakar, efendim çok sorunludur vs..

2011 Giulietta'yı 80.000 km'ye kadar kullandım, spor paket, yazılım vesaire şeklinde. Ufak tefek kronikleri var, her otomobil gibi illa ki. Ancak altyapı Fiat Bravo, Lancia Delta vs. ile zaten aynı. Parçalar aynı... Debriyajı Doblo ile aynı kodda satılıyordu mesela Yukarıda rahmitanir yazmış, aynı parçayı gidip Alfa diye aratırsanız "fırsatçı"ların elinde oyuncak olduğunu görürsünüz. Örneğin birisi anlatmıştı, Alfa Romeo park sensörü 80 TL, adam alıp Fiat parçacasına gidiyor, "abi bu neyin parçası, aynısını istiyoruz" diye, "Doblo'nun" diyor parçacı ve atıyorum 20 TL'ye alıyordu. rahmitanir anlatmış bile olabilir...

Mito da belki bilmiyorsunuzdur, Fiat Punto ve Corsa ile aynı platformda, ortak parçalar vesaire illa ki bulunur. Çok saçma sapan rakamlar olduğunu sanmam. Ha atıyorum çok bulunmayan, çok değişmeyen bi parçasına bir şey yaparsınız, o zaman el mecbur... Ancak çıkma mıkma illa ki bişeyler bulunur.

Kısaca, Alfa şu anda çok büyütülecek bir araç değil, hele hele İstanbul'da iseniz hiç sıkıntı olmaz. Bostancı'da bile 2-3 ustası var.
    Çok teşekkür ederim. Bende aynı fikirdeyim sizinle

AltunTV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 220T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motosiklet deneyiminiz varmış. Racing makineyle üniversiteye gitmek gibi bir güzellik varken arabaya bakmazdım bile. Olumsuz hava şartları için de arabanız varmış zaten.
    Abi motosikletin uzun zamandır üzerindeyim. Yaşıtlarımı hayalini bile kurmadığı motosikletlere sahip oldum kullandım cidden 1-2 sene biraz ara vermek istiyorum. İsteğime göre çok motosiklete bindim ama şimdiye kadar keyif alarak kullandığım tek arabam oldu oda şuan ki Şahin S’im

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler