User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
24 sonuçtan 20 ile 24 arası

Konu: 90 bin TL otomatik araç tavsiye

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...82928923/detay

Düşünürseniz esnaf tanıdığım düzgün birisidir.

jRMix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmetbaha-drs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hyundai i20 ve ya Kia Rio bakabilirsiniz bence.
    Tutulan ve otomatiği sorunsuz olan hangileri oluyor acaba?

Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel bir araç, 6 ay kadar önce ablama aldık

Tavan yüksekliği çoğu C segment araçta yok. İç hacmi ise baya geniş. Sürüş pozisyonu Cmax tarzı MPV araçlar gibi. Acemiler için iyi oluyor sağına soluna hakim olma babında.

Vites tam otomatik, geçişleri de baya kararlı.

Bakım maliyetleri ucuz, alınca akü değiştirmek lazım oldu, sincap kadar aküsü var hatta ben rasgele bir akü takıldı sanmıştım ilk etapta.

Triger zincir.

Yakıtı az, ablam benzinde kullanmak istediği için önce lpgyi söktürmek istedi, sonra çok uğraştıracağı ve zaten yeni montaj olduğu için bari içindekini bitirip vereyim dedim.Tek diş yanıp yanıp sönen gaz göstergesi durumunda -içinde ne kadar var artık bilmiyorum- kızılay-şaşmaz-kızılay-bilkent-kızılay-çukurambar rotasında hala bitmemişti.

Aklıma gelenler bunlar, başka merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz.
    Detaylı bilgileri için teşekkür ederim. Acemiler için böyle uğraştırmayacak bir model bakıyoruz. Yakıt zaten çok önemli değil yılda 10bin km'yi görmez bile. Sarı siteden bakıyorum ilanlara biraz. Haftaya birkaç modele bakmaya gideceğim bakalım artık hangisi nasip olursa.

Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...82928923/detay

Düşünürseniz esnaf tanıdığım düzgün birisidir.
    Çok teşekkürler ancak Getz sevmiyormuş en baştan elemişti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Raindrops Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daihatsu Sirion önerebilirim ben de. Kız arkadaşım ekim sonundan beri kullanıyor şu zamana kadar bir problem yaşamadık. Suzuki swift gibi içi ferahtır kullanım pozisyonu biraz yüksektir. Hafifliğinden dolayı ivmelenmesi benim hoşuma gidiyor. Vites düşürürken tepkilerini bir tık geç veriyor ama şehir içinde bir kadına sorun yaratmaz. Kaporta parçası olarak bir şey diyemem ama motorun toyotaya ait olduğunu duydum o yüzden sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.
    ***** ülke şartları birazda piyasa aracı olsun ki seneye değiştirirken sorun yaşamayalım diye düşünüyoruz. O yüzden Daihatsu pek mantıklı gelmedi ama Swift önerisi için bakıyorum şuan modellere

mrtkap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tuner faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güncel bindiğim araç 275.000 km'de manuel dizel ve turbosundan zincirine kadar orjinal yaklaşık 10.000 km'dir biniyorum bakım haricinde sorunu yok dizellerde yarı otomatik mmt şanzıman var.
    Bundan önceki aracım 300.000'de benzinli tam otomatik araçtı onda da ne şanzıman ne de motorda herhangi bir problem yaşamadım. Genellikle sorunsuz araçlardır bakımlıysa km sorun yaratmaz.
    Faruk abinin dediklerine katılıyorum. Bende 2 senedir e12 sahibiyim, 50000 km dir kullanıyorum. Aktif olarak 256.000'de aracım 210.000'de fabrikasyon baskıyı ben değiştirdim, hala servis bakımlı ve zincir bende de orijinal ses vs yok. Fiyatlar uçtu biraz sanırım ama zorlanırsa satıcılar o fiyatlara denk gelir diye düşünüyorum. Özellikle sunroof opsiyonlu otm bir e12 annenizi ve sizi bence fazlasıyla mutlu eder. KM'ye takılmayın düzgün bir ekspertizle her daim alınır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrtkap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Faruk abinin dediklerine katılıyorum. Bende 2 senedir e12 sahibiyim, 50000 km dir kullanıyorum. Aktif olarak 256.000'de aracım 210.000'de fabrikasyon baskıyı ben değiştirdim, hala servis bakımlı ve zincir bende de orijinal ses vs yok. Fiyatlar uçtu biraz sanırım ama zorlanırsa satıcılar o fiyatlara denk gelir diye düşünüyorum. Özellikle sunroof opsiyonlu otm bir e12 annenizi ve sizi bence fazlasıyla mutlu eder. KM'ye takılmayın düzgün bir ekspertizle her daim alınır
    Bugün tamircimde E12 önerdi. Hatta bir tane vardı yan tarafta ama manuelmiş . Şöyle ki haftaya duruma bakalım belki bi 10-15 bin daha bütçeyi artırabiliriz. Bu 208'lerde hoşuma gidiyor aslında gönlümde hem biraz daha yüzü yeni olduğu için o var ama bakalım nasip. Sadece annem kullanacak benim araç ayrı.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler