User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
72 sonuçtan 58 ile 72 arası

Konu: Captiva alsak mi ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun ailenize uzun yıllar sorunsuzca kullanırlar umarım.kaputtaki koruma fotodan hemen sonra sökülmüştür diye tahmin ediyorum

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun abi, kazasız belasız sürüşler.
    Bence de o kaputtaki rüzgarlık vari şeyi acilen sökmelisin.

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin kaputtaki anlamsız cisim harici çok güzel görünüyor İlanlara bakarken illaki denk gelmiştir, belki dikkatini de çekmiştir ama yinede nacizane bir tavsiye sis, tampon ve stop krom çerçeveleri çok şık gösteriyor tekerin düz bassın
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı janet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun ailenize uzun yıllar sorunsuzca kullanırlar umarım.kaputtaki koruma fotodan hemen sonra sökülmüştür diye tahmin ediyorum
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun abi, kazasız belasız sürüşler.
    Bence de o kaputtaki rüzgarlık vari şeyi acilen sökmelisin.
    Alıntı yilmazcatalbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin kaputtaki anlamsız cisim harici çok güzel görünüyor İlanlara bakarken illaki denk gelmiştir, belki dikkatini de çekmiştir ama yinede nacizane bir tavsiye sis, tampon ve stop krom çerçeveleri çok şık gösteriyor tekerin düz bassın
    O zımbırtı bana da huzur vermedi. Ama arabayı daha 1 kere gördüm onda da çıktık bi dolaştık geldik. İstediğim gibi kurcalayamadım bile

Hemfikiriz ilk sökülecek parça. Bir de kampanaları kırmızı boyamışlar onları gri yapacağım.

Farlara led takmışlar çok içime sinmedi ama mercek var karşıdan gelen kör olmuyorsa sökmem ama öyleyse sökerim.

Bu aletin kullanma kılavuzunu falan bulabilir miyiz? Gören eden olursa bir mesaj atsın sevabına.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şahsi fikrim suv düşünceniz dışında bir araç düşürseniz 2011 2.0 dizel otomatik insignia lara mutlaka bakın derim , fevkalade rahat araçlar 5 sene önce kronik yağ pompası mevzusu vardı lakin hepsinin sorunu çözüldü otomatik vites geçişleri güzel uzun yolda sürücüyü asla üzmez rahattır yakıt tüketimi uzun yolda 4 lt bile rahat görür

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oguzedr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahsi fikrim suv düşünceniz dışında bir araç düşürseniz 2011 2.0 dizel otomatik insignia lara mutlaka bakın derim , fevkalade rahat araçlar 5 sene önce kronik yağ pompası mevzusu vardı lakin hepsinin sorunu çözüldü otomatik vites geçişleri güzel uzun yolda sürücüyü asla üzmez rahattır yakıt tüketimi uzun yolda 4 lt bile rahat görür
    Teşekkür ederim insignia da gerçekten güzel bir araç Ama biz captivayı aldık

barakuda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyaz olması iyi olmuş aracın. Beyaz iyidir her zaman derdi tasası en az renk.

Plakada 54 müydü daha önce bilemiyorum ama yeni seri almamanız iyi olmuş eğer 54 e yeni döndüyse de

Hayırlı olsun tekrardan.
    Barış

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı barakuda26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyaz olması iyi olmuş aracın. Beyaz iyidir her zaman derdi tasası en az renk.

Plakada 54 müydü daha önce bilemiyorum ama yeni seri almamanız iyi olmuş eğer 54 e yeni döndüyse de

Hayırlı olsun tekrardan.
    Valla koyu renk araba hiç sevmiyorum, ararken de hep önce temiz sora beyaz istedik. Ayağımızın dibine kadar denk geldi 4 km öteden arabayı aldık

Plaka satın aldığımız arkadaşın kendisi ve eşinin baş harfleri. Değişiklik yapmadık, isteseydi plakayı eğer biz yeni plaka alırdık. Onda da eş dost naz geçirip eski seriden bişiler bakardın sakırım.

Beyaz / gri bunlar güzel renkler. Yaz ayında da özellikle koyu renk araba sıcak açısından mahvediyor insanı.

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zımbırtı bana da huzur vermedi. Ama arabayı daha 1 kere gördüm onda da çıktık bi dolaştık geldik. İstediğim gibi kurcalayamadım bile

Hemfikiriz ilk sökülecek parça. Bir de kampanaları kırmızı boyamışlar onları gri yapacağım.

Farlara led takmışlar çok içime sinmedi ama mercek var karşıdan gelen kör olmuyorsa sökmem ama öyleyse sökerim.

Bu aletin kullanma kılavuzunu falan bulabilir miyiz? Gören eden olursa bir mesaj atsın sevabına.
    Arkadaşımda captiva var bir sorarım kitapçıkları duruyorsa çözeriz
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yilmazcatalbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşımda captiva var bir sorarım kitapçıkları duruyorsa çözeriz
    Sitesinde varmış yahu, amma panik yaptım Senin arkadaşa yarar belki

https://www.chevrolet.com.tr/content...va_C100E-9.pdf

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sitesinde varmış yahu, amma panik yaptım Senin arkadaşa yarar belki

https://www.chevrolet.com.tr/content...va_C100E-9.pdf
    hort çekeyim, ben de LT high almak üzereyim nedir son görüşler memnun muyuz?
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hort çekeyim, ben de LT high almak üzereyim nedir son görüşler memnun muyuz?
    Daha önce SUV tecrübem yok, onroad amaçlı bir araç zaten. Aracı toplamda 200km kadar kullandım izlenimim.

Süspansiyon sert 235 / 55 / 18 lastik var üzerinde.
    Direksiyon hissiyatı: Direksiyon aşırı yumuşak, sürüş hissi 10/5
    İç Hacim: Hacim gerçekten iyi.
    Kullanım görüş: Camlar / aynalar net ve açık, kör nokta yok gibi. Göstergeler ve kumandalar fena değil, ayna kumandası ters bir noktada pek sevmedim.
    Şanzıman: Vuruntu ya da geç geçme gibi bi sıkıntı yok, çok hantal da değil çok hızlı da değil vites geçişleri. 150 hp yeteri kadar götürüyor.
    Fren: Frenler kötü, ya da ben uyduruyorum emin olamadım, zira araç 1900+ kg ve durdurmaya çalışırken bırak beni gidicem gibi davranıyor hissi var bende.

Yakıt olayını dert etmiyorsak o rakamlara bence hala güzel alternatif. Görsel olarak ben beğeniyorum içi dışı güzel. Trim sesi abartılacak kadar değil bence, nette falan çok trim sesi var yazıyorlar.

Ha ben kendim için alır mıyım ? ALMAM. Ama bizimkilerin kullanım amacına aşırı hizmet eden bir araç şuan.

Piyasası da bence hızlı aldıktan sonra satar mısın vs gibi teklifler geldi. Satsak aradaki fark hatırı sayılır bir rakam yapıyordu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baktığım captivalarin alayı çöp... Arabadan soğudum desem yeridir, araba kültürü araca essek muamelesi yapmaya evrildi resmen...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakın zamanda turbo sesine, üflemeye, şıngırtıya benzer bir ses nedeniyle dizel bir Captiva'yla uğraştık. Sonunda egzoz manifoldunun solundaki iki saplamayı kopardığını gördük. Sökmesi takması ömür söküyor, hele bir de saplamanın biri kapak içinde kırıldıysa hapı yuttunuz, çok uzun iş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı livaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakın zamanda turbo sesine, üflemeye, şıngırtıya benzer bir ses nedeniyle dizel bir Captiva'yla uğraştık. Sonunda egzoz manifoldunun solundaki iki saplamayı kopardığını gördük. Sökmesi takması ömür söküyor, hele bir de saplamanın biri kapak içinde kırıldıysa hapı yuttunuz, çok uzun iş.
    yer konusu sıkıntılı onu ben de farkettim, bir de baktıklarımın şanzımanları ya bozuk ya da eli kulağındaydı... gittim Tucson aldım ben de

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler