User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
47 sonuçtan 39 ile 47 arası

Konu: W210 hala alınabilir mi ?

Burak K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aykutsafakyaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer almazsan 1.5 porsiyon iskender kitlerim.
    İskenderi yemek için Bursa'ya gelmezsen başına geleceklerden ben sorumluyum anlaştık mı
    Alıntı ygtkrmdnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kabarırsa

aykutsafakyaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Al kardeşim al, bu ülkede birşeye niyetlendin mi alacaksın sonra ulaşmak çok daha zor oluyor.
    Gün geçtikçe bu düşünce bana da mantıklı geliyor.

Alıntı serkan_2120 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    98 model 2.sahibi olduğumuz 250 bin kmde e200 var babamda uzun yıllardır biniyor ama gel görki bu kadar temiz düşük km olmasına rağmen bana sorarsan alınmaz parça fiyatları ütopik seviyelerde rutin bakımı bile pahalı hiç lpg yüzü görmemiş km de 1.5 tl yakıyor değermi bana kalırsa değmez babama sorarsan başka araca binmez olabildiğince yüksek model az yakan masrafı parçası ucuz araç bakın passat gibi mondeo gibi
    Haydaa Buraya kadar güzel gelmiştik. Pahalı olan parçalar aklınızda mı yazma şansınız var mıdır ?

Alıntı yilmazcatalbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok hesap yapıp önünü arkasını düşünen bir adam olarak tam şu yazdığın durumu yaşadım ve bir kaç şey söylemek isterim. Kesinlikle aklımıza gelmiyor ancak dert, hastalık, ölüm öyle bir zamanda çalıyor ki kapıyı insanın bir sevdikleri bir de içinde kalanlar geliyor akla... O yüzden (tabiki körü körüne olmadığı sürece) insanın hevesi varken imkanlar dahilinde yaşabileceğini kesinlikle yaşamalı, alabileceğini almalı, en fazla biraz maddi kayıp yaşatır, biraz tecrübe kazandırır.
    Önümüzdeki ay durumumu daha net olarak göreceğim. Yüksek ihtimal yoluna girmiş olurum. 40 yaşından sonra içim buruk bakmaktansa en azından bindim diyebilirim
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçinde yaşamak zorunda kalmasak, gayet komik ülke aslında.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Burak K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İskenderi yemek için Bursa'ya gelmezsen başına geleceklerden ben sorumluyum anlaştık mı
    Reis otobanı ucuzlatsın başka türlü gelemiyoruz

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    boya tipi sebebiyle çürüme olayına ultra şaşırdım

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neymiş bu 210 la? W211'in parçaları genel olarak ucuz da o yüzden şaşırdım

Mini'nin OEM 4 disk balatası 5500 tutarken W211 E320'ye yıldızlı takımı 2600 almıştım. Daha 2-3 hafta önce 6 bobin ve 12 buji kablosu değişti 4500 lira tuttu. filtreler falan ucuz. bi tek unutmadığım 2 sene önce soğuk marşta sıcak hava üfleyen bi motor var ona 2000 lira vermiştim abuk olarak. onun dışında süspansiyon parçaları da ucuz yani.

W210'a özel böyle bir durum varsa 2002 E320 de kovalayabilirsin bütçeye uyuyorsa. fiyatlar hakkında bilgim olmadığını söyleyebilirim ama iki araba arasında görüntü olarak yıllar ve yüzbinlerce lira fark var gibi duruyor dışarıdan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neymiş bu 210 la? W211'in parçaları genel olarak ucuz da o yüzden şaşırdım

Mini'nin OEM 4 disk balatası 5500 tutarken W211 E320'ye yıldızlı takımı 2600 almıştım. Daha 2-3 hafta önce 6 bobin ve 12 buji kablosu değişti 4500 lira tuttu. filtreler falan ucuz. bi tek unutmadığım 2 sene önce soğuk marşta sıcak hava üfleyen bi motor var ona 2000 lira vermiştim abuk olarak. onun dışında süspansiyon parçaları da ucuz yani.

W210'a özel böyle bir durum varsa 2002 E320 de kovalayabilirsin bütçeye uyuyorsa. fiyatlar hakkında bilgim olmadığını söyleyebilirim ama iki araba arasında görüntü olarak yıllar ve yüzbinlerce lira fark var gibi duruyor dışarıdan
    Abi benim motor konusunda bir seçiciliğim yoktu. Ta ki @Boost Up ile konuşana dek O ısrarla 320 bak diyor.
    Kullanıcılar yorumlarını ve harcadıkları paraları gördüm şuan kullandığım arabaya göre illaki pahalı kalacak ama öyle absürt bir rakam görmedim. 2600 lira yıldızlı parçalarla mı ?
    Makyajlıya muhtemelen bütçem yetmeyecek ama düzgün 320 gelirse makyajsız da olsa niyetimiz o yönde.

Boost Up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aykutsafakyaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi benim motor konusunda bir seçiciliğim yoktu. Ta ki @Boost Up ile konuşana dek O ısrarla 320 bak diyor.
    Kullanıcılar yorumlarını ve harcadıkları paraları gördüm şuan kullandığım arabaya göre illaki pahalı kalacak ama öyle absürt bir rakam görmedim. 2600 lira yıldızlı parçalarla mı ?
    Makyajlıya muhtemelen bütçem yetmeyecek ama düzgün 320 gelirse makyajsız da olsa niyetimiz o yönde.
    Dediğim gibi, 200kompressorle 320 arasında aman aman göze batan bir yakıt farkı olmadığı gibi, gözle görülür gidiş farkları var. 200kompressorde üzmez tabii, ama 6 silindir keyfi başka.

136lık mı, evlerden ırak
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

yyk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://www.techturkey.com/forum/otom...ml#post8661103

abiler biz aldık sattık alınır alınır denensin ölümlü dünya bu dünya
    Şüphe , tek gerçektir ...

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kardeşim almaya niyetlenemediğimiz her araba ilerde ayrı bir pişmanlığımız oluyor maalesef. O yüzden hiç düşünme al ama temiz olsun

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler