User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
43 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Tercih Meselesi Deme, Yanaş Hele... BMW M3 / M3 Comp. AWD / M4 Comp. AWD

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CND Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dışı için değişiklik olacak mı kısmını araştırmak lazım ancak içi büyük bir sürpriz olmaz ise i4 ile aynı tasarım dilinde olacaktır. Kendi adıma her ne kadar dışı daha güzel dursa bile lci ile g20 den vazgeçtim. Ön göğüs kısmına dahil olmayan bir kadrana alışamadım. Sürekli içini görerek kullanacağım bir aracın iç dizaynı ile çatışma fikri soğumama yetti
    Aslında başlı başına bi tartışma konusu. Gözler alışır mı yoksa uleyn nerden sardık buna der miyiz.. Kafada deli sorular. Ölüyü diriyi hallettik, bi bu kaldı
    21`BMW G80 M3 Comp. & 09`Renault Megane 2 RS Phase-2

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi çok düşüyorsun, yapma , bünyeye zarar
    Deme öyle, deme deme

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deme öyle, deme deme

médiocrité partout

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cabrio almak icin Londra en ideal yerlerden biri bence, butce varsa ben olsam alırdım, hem tasarim guzel hem ici guzel.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cimmeria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cabrio almak icin Londra en ideal yerlerden biri bence, butce varsa ben olsam alırdım, hem tasarim guzel hem ici guzel.
    Londra, evet.. Ben hayatımda bu kadar çok cabrio araba olan bi ülkeye denk gelmedim. Zırt pırt da yağmur yağar halbuki biliyosunuz

Gerçi hikayenin sonunda Allah nasip ederse bu araç (artık her ne ise) TR.ye dönecek.

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Londra, evet.. Ben hayatımda bu kadar çok cabrio araba olan bi ülkeye denk gelmedim. Zırt pırt da yağmur yağar halbuki biliyosunuz

Gerçi hikayenin sonunda Allah nasip ederse bu araç (artık her ne ise) TR.ye dönecek.
    Güneşten maksimum faydayı almak için olabilir

İzmir’de sunroof perdesini kapatıp gezmemle temelde aynı mantık aslında

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vakit m4 vaktidir.Hayırlı olsun abi donanımsal olarak da dolusunu ayıkla gelsin.
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi sedan m3 ten ; z4 e geçiş konusunda arada kaldım deseydin bi düşünürdüm.Birazdaha düşünürdüm , sonra m3 te kalabilirdim belki tek araç olacaksa.Ama m4 zaten 4 koltuklu.Aman aman bi eksiklik opmayacak hayatında.Arkaya oturan da bi tık zahmet ediversin çok ta önemli değil.Hiç düşünme yapıştır

Üstü açık gerçekten çok farklı bi dünyaymış , Çok çok daha düşük bütçelerle de olsa 2017 den beri üstüste 3.cabriomu kullanıyorum.(w209 clk cab. , sebring convertible , şuan da eos ) başka araba bakamadım , bi kere sahip olduktan sonra gerçekten diğer araçlar bu kadar keyif vermeyecek.

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Butce varsa ve hanım bi kere tamam dediyse dusunme bence. Baktın sarmadı zaten ingilterede cabrio piyasası hızlıdır satar eski arabana gere dönersin. Ben sahsen dusunmezdim bile..

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    düşünmeden cabrio M4 alırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Değerli yorumlar için ayrı ayrı teşekkür ederim...

Cebelleşmemek adına teker teker cevap vermek istedim; mazur görün
    @drago
    Hem fayda hem de ehl-i keyif bence.. Yaşıyolar bu hayatı :/
    @YAS
    Bu iş olursa bi kahve içelim sende Yasin. Zaten büyük ihtimal, iş ciddiye binerse sizin ordan çözecem gibi. Polonya kotaları boşa yakın
    @Ahmet Saraçoğlu
    Valla haklısın. Az da olsa lazım olan herşey (4 koltuk, az da olsa bagaj, vb.) mevcut mu mevcut. Yemin etsek başımız ağrır mı?.. ağrımaz
    @zOnstyLe
    Hanım enteresan bi şekilde error vermedi. Hayırlısı bakalım, pek hayra alamet de değil ama..
    @eminkilic61
    Düşünmeden icraata geçmeye çalışasacağım bu hafta bakalım

Allaha şükür işin sonunda, olsun ya da olmasın, kaybeden olmayacak bence. M3 Comp. xdrive zaten kapıda. Bakalım hakkımızda hayırlısı

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tente bakimi denmis, ama arkadasimda A3 Cabrio var, tentesi de kirmizi. 11-12 yildir arac kendilerinde, kapali garajda da degil, bildigimiz kaldirim kenari park edilen bir arac. Tente bakimini gectim, araba yilda 1, denk gelirse 2 kere yikanir, evet bir veya iki kere. Su ana kadar tente ile alakali sorun yasamadi. Neyse, uzun lafin kisasi, alin gecin, aklinizda kalacagina kapinizda dursun.
    öyle işte.

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @kalipson Abi numaram var sende mutlaka ulaş, bayiilerin hepsi ile kontağım mevcut.
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı YAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @kalipson Abi numaram var sende mutlaka ulaş, bayiilerin hepsi ile kontağım mevcut.
    Teşekkür ederim Yasinim.

Esasen led ekranlı yeni versiyon çok içime sinmedi. Az da olsa beğenen de var ama işin sonunda kişisel tercihe dayanan bi hadise. Beğenmek ya da beğenmemek, bu kadar da basit aslında. Yaşlandık galiba, konservatif kafadan sıyrılamıyorum, eski tipler (ekranın ne kadar eski olduğu da tartışışır tabii, daha 1 sene olmadı araç çıkalı) daha çok hoşuma gidiyor.

Çalıştığım konum itibariyle, VAT harici belli oranda bi indirim de alabiliyorum m alum. Ama bu sefer de senin oradaki ana distribitör ne dese beğenirsin.. O indirimi almak için sıfırdan üretim yaptıracaz, yoksa o indirimi veremiyoruz! Yani hazırdaki arabalardan indirimli veremiyormuş Poliş emmiler. Ee bu sefer de otomatikman led ekranlı gelecek. Şaka gibi ama öyle.. Bizde olsa eldeki araç artık eski tip ekranlı, elden çıksın diye ilave indirim yaparlardı.

Bakıcaz bakalım.. :/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tente bakimi denmis, ama arkadasimda A3 Cabrio var, tentesi de kirmizi. 11-12 yildir arac kendilerinde, kapali garajda da degil, bildigimiz kaldirim kenari park edilen bir arac. Tente bakimini gectim, araba yilda 1, denk gelirse 2 kere yikanir, evet bir veya iki kere. Su ana kadar tente ile alakali sorun yasamadi. Neyse, uzun lafin kisasi, alin gecin, aklinizda kalacagina kapinizda dursun.
    Tahmin edebiliyorum.. Şahsen beni yoracak hususlar olacağını pek de düşünmüyorum açıkçası.

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçtiğimiz hafta sonu iş için Almanya'daydım. Mannheim sokaklarında dolaşırken, ışıklarda üstü açık bir M4'e denk geldim, hemen bu başlık aklıma geldi. Aracı üstü açıkken duruşu çok yakışıklıydı. Özellikle arka çamurlukların şişkinliği falan çok tatlı duruyordu.

Negatif olarak gözüme takılan tek şey, araçta iki erkek vardı ve üstü açıktı. Hemen akla Acun'un efsane "normal gay" röportajı geliyor Ama ingiltere'de bunu bilen pek olmaz galiba :P

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

TR'ye sağdan direksiyon mu getireceksiniz permi hakkı ile ? O zaman Avrupa'dan alın derim.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TR'ye sağdan direksiyon mu getireceksiniz permi hakkı ile ? O zaman Avrupa'dan alın derim.
    Yok, kesinlikle soldan direksiyon olarak gelecek. Şimdiki de öyle, özel sipariş ile üretildi ama şu an buradan aynı şekilde yeniden ürettirerek alamıyorum çünkü vaktim kalmadı. 11-12 ay zaman veriyolar ki bu süreyi bekleyemem, buradaki işim bitiyor o vakte çünkü. Maksimum 5 aylık bi zamanım var herşeyi ile (plakasıydı, ruhsatıydı derken).

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok, kesinlikle soldan direksiyon olarak gelecek. Şimdiki de öyle, özel sipariş ile üretildi ama şu an buradan aynı şekilde yeniden ürettirerek alamıyorum çünkü vaktim kalmadı. 11-12 ay zaman veriyolar ki bu süreyi bekleyemem, buradaki işim bitiyor o vakte çünkü. Maksimum 5 aylık bi zamanım var herşeyi ile (plakasıydı, ruhsatıydı derken).
    Permi ile gelirken getirebildiğiniz aracın zaten belli bir süreden fazla size ait olması gerekiyordu sanırım ? Onu da es geçmeyin.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler