User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
34 sonuçtan 20 ile 34 arası

Konu: W205 sonrası

ahmetbaha-drs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    DS7 Crossback 6-7 aydır kullanıyoruz gercekten cok memnunuz aractan eger sıfır almanız sart degilse kesinlikle tavsiye ediyorum. Donanımı ve konforu gercekten iyi, bagajı ve iç hacmi de yeterli olacaktır. +Yetkili servis bakım fiyatları vs'de oldukca iyi. Hayırlısı olsun insallah.
    V40 Cross Country T4
    Megane GT-Line
    Range Sport SDV6
    A8 4.2 TDI Quattro
    VW Passat Variant TSI

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı ahmetbaha-drs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DS7 Crossback 6-7 aydır kullanıyoruz gercekten cok memnunuz aractan eger sıfır almanız sart degilse kesinlikle tavsiye ediyorum. Donanımı ve konforu gercekten iyi, bagajı ve iç hacmi de yeterli olacaktır. +Yetkili servis bakım fiyatları vs'de oldukca iyi. Hayırlısı olsun insallah.
    bu E-Tense olanların yakıt tüketimi gerçekten çok düşük mü yoksa yalandan veriler yine reelde 7-8lt mi geziyor acaba çok merak ediyorum.

Piyasada (TR) gerçek anlamda performanslı ve ekonomik tek Hybrid araç kağıt üzerinde çünkü.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben de benzer sebeplerden f30 yerine 1.5 elegance tiguan aldım. elegance donanım cam tavan ve koltuk ısıtma olsun yeter diyen benim için ziyadesi ile yeterli geliyor.
    bagaj hacmi f30dan sonra müthiş arttı diyemem ama iç hacim, arka diz mesafesi ve ferahlık gerçekten tüm aileyi memnun edecek seviyede belirgin bir şekilde fark etti.
    rft olmayan köfte yanak lastikler ve benzinli motor nedeni ile sanırım f30dan sonra yalıtım, sessizlik çok başarılı geldi diyebilirim. 3008-tucson-kuga ile kıyasladığımda da tiguanı yine sessizlik konusunda daha başarılı buluyorum.
    iç ve dış tasarımı ise inanılmaz sıkıcı ve iddiasız. bence bu kıyaslamada en iyi tasarım kugada

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Var mı gelişme hocam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu güncellenmiş
    3008 dizel sahibiyim. 2 aydır kullanıyorum. Geri vites kamerası cidden çöp. Nasıl güncellerim ona bakıyorum. Anahtarsız girişte, sol, sağ ayrımı yok. Uzaklaşınca otomatik kitleme yok. Dikiz aynası çok sallanıyor, servise soliycem, normal diyebilirler. Bir kaç trim sesi hariç araç fena değil.

Tuscon da çok deneyimledim. O da dizeldi. Çok daha iyi gidiyor. Orta konsolun, ekranın kullanımını sevmedim. Ses açması bile hoşuma gitmedi, alışmak lazım. Şerit asistanı daha iyiydi. Şanzıman çift kavrama, performans artıları var, sorun çıkarır mı bilmiyorum. 3008 sürüş zevki çok daha hoşuma gidiyor ama pek gitmiyor, tuscona göre.

Ds7, benzinli kullandım. Çok dikkat çekici, çok güzel. Ama 3008 zevkini, dinaminiği alamadım. Fiyat farkını değmez. Premium sayılır, 2. 3. elde kaybın daha çok olacaktır, senin için önemli ise.

3008 arkası birazcık dar. 5008 bende istedim ama, yandan arkası çirkin, gemi gibi. Birde 2. elini bilemedim. Bayii de olsaydı, bütçem olsaydı, çok zor karar verirdim.

Ben 3008 seçtim, makyajlı, güncel görünüm, direksiyonu sevdim, kullanımı hoşuma gitti, bütçeme uydu diye. Hyundai kendini aştı, çoğu avrupalıyı yakaladı geçti ama ön yargımı daha yenemedim.

Hybrid Kia da bir seçenek olabilir ama ben seçmezdim.
    Konu Emre Ünan tarafından (06-09-2022 Saat 23:05 ) değiştirilmiştir.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre Ünan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu güncellenmiş
    3008 dizel sahibiyim. 2 aydır kullanıyorum. Geri vites kamerası cidden çöp. Nasıl güncellerim ona bakıyorum. Anahtarsız girişte, sol, sağ ayrımı yok. Uzaklaşınca otomatik kitleme yok. Dikiz aynası çok sallanıyor, servise soliycem, normal diyebilirler. Bir kaç trim sesi hariç araç fena değil.

Tuscon da çok deneyimledim. O da dizeldi. Çok daha iyi gidiyor. Orta konsolun, ekranın kullanımını sevmedim. Ses açması bile hoşuma gitmedi, alışmak lazım. Şerit asistanı daha iyiydi. Şanzıman çift kavrama, performans artıları var, sorun çıkarır mı bilmiyorum. 3008 sürüş zevki çok daha hoşuma gidiyor ama pek gitmiyor, tuscona göre.

Ds7, benzinli kullandım. Çok dikkat çekici, çok güzel. Ama 3008 zevkini, dinaminiği alamadım. Fiyat farkını değmez. Premium sayılır, 2. 3. elde kaybın daha çok olacaktır, senin için önemli ise.

3008 arkası birazcık dar. 5008 bende istedim ama, yandan arkası çirkin, gemi gibi. Birde 2. elini bilemedim. Bayii de olsaydı, bütçem olsaydı, çok zor karar verirdim.

Ben 3008 seçtim, makyajlı, güncel görünüm, direksiyonu sevdim, kullanımı hoşuma gitti, bütçeme uydu diye. Hyundai kendini aştı, çoğu avrupalıyı yakaladı geçti ama ön yargımı daha yenemedim.

Anahtarsız girişte sağ tarafı menüden kapatabilirsiniz diye biliyorum. Sadece sol tarafı açıyor.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Huzur 2 arabada net bilgi.

Al kendine arada kurcalayıp bişiler yapabileceğin bir araç mis gibi.

Hanıma da onu mutlu edecek bol oyuncaklı bir 2008 yola devam.

Burada tek sıkıntı 2x sigorta 2x kasko ve bakım maliyeti olur, hane 4 e ne ara çıktı yahu maşallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Listeye yeni BMW X1'i de ekleyelim ortalık iyice karışsın

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iç mekan genişliğinde özellikle omuz mesafesinde c5 aircross ciddi avantajlı
    arkaya 3 kişi yanyana rahatlıkla oturabiliyor
    iki çocuk koltuğu arasına bir yetişkin olarak da kullanımı rahat denebilir , hatta rakiplerine kıyasla ciddi rahat

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Var mı gelişme hocam
    Geçen mesajı gönderdim sandım, gitmemiş. Konu güncellenince farkettim.
    Piyasanın bulunduğu konum ve benim ne alacağıma karar verememiş olmam sebebiyle şu an bekleme moduna geçtim. Almak istediğim araçların fiyatı düşmüyor ama benim elden çıkarmak için 2 ay öncesinin fiyatlarının altına gitmem gerekiyor. Şu an sanırım bankaların kredi miktarı nedeniyle 400 500k bandının üstü hareketsiz. Bilmiyorum nasıl olacak.

Alıntı Emre Ünan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu güncellenmiş

Yorumlar için teşekkür ederim. Dikkate alacağım.

Özellikle DS7 öncelik sıramda sonlara gitti. Yorumuna güvendiğim bir kaç kişi daha benzer yorumlarda bulundu.
    Tucson dizel 4x4 için bayi 1250 fiyat verdi. Zorunlu opsiyonlar eklemişler tampon eki zart zurt. Şu anki reel satış rakamımı düşününce yaklaşık 200k üstüne koymam gerek demek.
    Açıkçası bu fiyat farkına değecek bir deneyim olmayacağını düşünüyorum.

Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Huzur 2 arabada net bilgi.

Al kendine arada kurcalayıp bişiler yapabileceğin bir araç mis gibi.

Hanıma da onu mutlu edecek bol oyuncaklı bir 2008 yola devam.

Burada tek sıkıntı 2x sigorta 2x kasko ve bakım maliyeti olur, hane 4 e ne ara çıktı yahu maşallah
    Abi eyvallah, haneyi tekrardan çift sayı yaptık Bugün arka koltukta ben yolculuk yaptım mesela. Puset + 4 yaş oto koltuğunun arasında paket oldum resmen.

2 araç güzel bir şey ama hatun çalışmıyorken sadece ufak tefek okul vs işleri için 2. araç gereksiz külfet gibi bu zamanda hele. O yüzden ara ara yaklaşsam da çekiniyorum.

Kendisine kalsa ufak otomatik herhangibir şeye ok. Ama duramayan, küçük ve Allah korusun kaza anında kağıt olacak arabalar almak istemiyorum. E bunlar olsun dersem de C'yi ikiye bölmüş oluyorum ama ikisi de istediklerimi vermeyen arabalar olmuş olacak. Kafalar karışık anlayacağın.

Abi yapma yanarız.

Alıntı 8.000rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iç mekan genişliğinde özellikle omuz mesafesinde c5 aircross ciddi avantajlı
    arkaya 3 kişi yanyana rahatlıkla oturabiliyor
    iki çocuk koltuğu arasına bir yetişkin olarak da kullanımı rahat denebilir , hatta rakiplerine kıyasla ciddi rahat
    C5 aircross içimin bir türlü ısınamadığı araçlardan. Belki de beni aralarında en mutlu edecek araç bilmiyorum ama 4x4 olmayan SUV'dan çekiniyorum. Uzun yolda, virajda üzer diye düşünmüyor değilim. Ama izolasyon dışında sanırım (emin değilim yanlış hatırlıyor da olabilirim) kalan her şeyde araba okey farkındayım.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    X1 iyi gelmiş baya.
    Std donanımı çok iyi live cockpit-Harman kardon-sürüş asistanları-Hafızalı koltuklar-head up- otm uzun far...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Eworen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    X1 iyi gelmiş baya.
    Std donanımı çok iyi live cockpit-Harman kardon-sürüş asistanları-Hafızalı koltuklar-head up- otm uzun far...
    Motoru kötü onun haricinde ben ok'im arabaya. Formentor vs bakıyordum ama biraz ele ayağa düştü. Min 5 sene bineceğim arabanın öle bir kitlesi olmasını istemiyorum.

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motoru kötü onun haricinde ben ok'im arabaya. Formentor vs bakıyordum ama biraz ele ayağa düştü. Min 5 sene bineceğim arabanın öle bir kitlesi olmasını istemiyorum.
    tipi değiştirilmiş ateca yerine x1 bence de mantıklı ve güzel bir seçenek. nşada 3 silindir düşünmezdim ama kullanıcı profili nedeni ile x1deki 3 silindirli motor ürkütmüyor, dizel/benzinli 3 silindir arasında benzinli tercih ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bilgi:

Geçen hafta DS7 baktım, gittim test sürüşü yaptım ben arabayı çok beğendim. 225hp benzinli olarak kullandım motoru ve sessizliğini sevdim gaz pedalı ekstra yumuşak geldi sadece.

Aracın iç mekan kalitesi, donanımları, sessizliği ve hacmi bence listedeki bütün arabalardan ileride. Yeni X1'i de inceleyip bu iki araç arasından noktayı koymayı düşünüyorum. Formentorun amk, DS7'nin yanında araba değil.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güncelleme olsun.

W205 ile ayrıldık, G30 - G20 derken seçim öncesi arabasız da kalmamak amacıyla formentor'a karar verdim.

Yeni, güncel, sorunsuz ve dolu olması dışında gerçekten hatchback kullanıyormuş atikliği mevcut. Tek sıkıntısı bagaj genişliği. Bakalım bir süre bununla gideceğiz.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler