User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
30 sonuçtan 20 ile 30 arası

Konu: 2020 M5 Competition dusuk km mi 2022 M3 competition Xdrive sýfýr

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eminkilic61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dediğiz RS6'lara bayılırım ama hız ve teknoloji olarak çok geride kaldılar. (VAG fanıyım)
    M5 ve M3 görme ihtimalimiz çok azken, yaşadığım semtte bolca RS6'ya denk gelirim.

bagaja koyacağınız bir köpeginiz yoksa RS6 tercih etmezdim.
    illa station olsun diyorsanız 2022 M3 station düşünebilirsiniz.
    RS6 farklı bi dünya gerçekten. Hakkını yiyemem. Bekar adam bile alır onu, yemişim bagajını. Duruşu yeter ama işte...

"İşte"sine gelirsem;
    M3, neredeyse 15 yıllık bir hayaldi benim için mesela. Son dakika RS6.ya da kafayı çevirmedim değil. Hatta G80.de AWD versiyonunun konfigürasyona eklendiğini görür görmez aynı gün satış danışmanına değişiklik yaptırdıydım. Tek içimde kalan şey, keşke manuel olsaydı demiş olmam.. Hatta yemişim AWD.sini, al bi manuel M3 demişliğim de çok oldu ama uğraşmak istemedim; çünkü sadece otomatik versiyonunu alabiliyordum UK.de ve EU.dan çekmekle de uğraşmak istemedim, güvenemedim..

Alırken de idame ederken de M3.e oranla daha yorucu olduğu aşikar, Amerikayı baştan keşfe gerek yok. Ama hem dişe dokunur fiyat avantıjı elde etmem, ilk sahibi olacak olmam, hem bütçeyi zorlamak istememem ve de en önemlisi yıllarca hedefte duran bi hayale yönelik son hamleyi atabilecek şans ele geçmişken başka bi hamle de yapmak istememiş olmam nihai kararımın böyle olmasını sağladı açıkçası.

Audi, dişe dokunur indirim konusunda yüzümüze bakmadı desem yeridir. BMW ve Merco.da ise akıllara zarar teşvikler olduydu bu arada.

Kaybım var mı..?? Zinhar olduğunu düşünmüyorum... kağıt üstünde de, asfalt üstünde de, cüzdan üstünde de daha karlıyım gibi gözüküyor kendi penceremden şimdilik.

Porsche (911) konusu ise şimdilik bana uzak. Nasip ama rüyalarıma da giren bi noktada değil an itibariyle.. Zaten ailede 4 kişiyiz artık. Taycan, Panamera falan da bana güzel gelen tasarımlar değil maalesef. Çirkin değiller ama bana wooouuvvv dedirtmeyen arabaya bakmayan, pimpirikli bi tipim işte. Tabii bunlar hep şahsi hususlar, tercihler.
    21`BMW G80 M3 Comp. & 09`Renault Megane 2 RS Phase-2

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rs6 her zaman cok yakisikli, cok kasli, cok hizli vs ama bence dunyanin en sacma arabalarından

o kadar buyuk, o kadar hizli station cok anlamsiz bence, her anlamda eger rs hızında bir Audi istiyorsan sedanı al gec... tamamen fantezi arabası bence rs6.

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cimmeria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamamen fantezi arabası bence rs6.
    o paralara araba almak zaten fantezi değil mi

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rs6 her zaman cok yakisikli, cok kasli, cok hizli vs ama bence dunyanin en sacma arabalarından

o kadar buyuk, o kadar hizli station cok anlamsiz bence, her anlamda eger rs hızında bir Audi istiyorsan sedanı al gec... tamamen fantezi arabası bence rs6.
    sevdigim bir abimin Porsche Cayenne Turbo S surdukten sonra soyledigi cumle geldi aklima "bu kadar buyuk bir sey bu kadar hizli gitmemeli"
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eminkilic61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o paralara araba almak zaten fantezi değil mi
    3600 pesin verip kalani kredi çekersen aylik 900 odeyerek alabiliyorsun. cok da fantastik degil

Auto Trader UK - New and Used Cars For Sale

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3600 pesin verip kalani kredi çekersen aylik 900 odeyerek alabiliyorsun. cok da fantastik degil

Auto Trader UK - New and Used Cars For Sale
    adamların yaşam anlayışında yine fantezi gibi geliyor bana

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dünyanın en çok yağış alan ülkesi olup en çok cabrio araç satışının olması da ayrı bi fantezi zaten.. Bu tarz detaylar çok, girmeyelim; detaylarda kaybolmayalım
    21`BMW G80 M3 Comp. & 09`Renault Megane 2 RS Phase-2

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünyanın en çok yağış alan ülkesi olup en çok cabrio araç satışının olması da ayrı bi fantezi zaten.. Bu tarz detaylar çok, girmeyelim; detaylarda kaybolmayalım
    gelmeden once bana da garip geliyordu ama bu kadar gun icerisinde mevsim degisimi olan yer az bulunur, sabah ofise gelirken hava bildigin siyahtı yağmur yağıyordu, simdi gunesli 20 derece... cabrio aracı olanlar acip geziyor hemen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hala g80 m3 diyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Murat abi m4 aldı evde 1-2 tane daha araban varsa m3 yerine m4 de olabilir cok yakısıklı araba .
    burda linki paylasılan utku aynı zamana evolve nin tuner i degilmi yaptıkları araclar cok acaip gidiyor stock turbo 9 sec yuruyor gercekten degisik ..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    42 yaşında andrapoz belirtileri göstermeye başladım hrld
    Haftasonu sıfır Hayabusa aldım garajda duruyor o bana bakıyor ben ona bakıyorum motor bilgisi sıfır ölmeden ögrenicem insallah
    Dün 520 nin yazılımı 280 lik e cevirdim artık 14,97 kosuyor arkadan itisli araba kullanamıyorum yani beceremiyorum ama olsun ogrenicez insallah.
    Karsılastırma konusu ile ilgili de m3-m4 xdrive diyorum gercekten cok acaip gidiyor alet yaz bası kısmetse buluruz insallah bir tane kendimize göre bir tane ..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler