User Tag List

Sayfa 1/5 123 ... SonSon
87 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: e39 530i

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

e39 530i

Arkadaşlar merhaba. Şu anda günlük kullanım için e39 530i bakınıyorum. Düzgün arabalar ütopik rakkamlar istiyor o ayrı konu. Benim derdim şu, ben hergün 110km yapıyorum şehiriçinde. Kozyatağı - Altınşehir git gel. Sabah pek trafik olmuyor erken çıktığım için ancak akşam dönüşte bayağı sağlam trafiğe giriyorum. Bakımlı bütün herşeyi düzgün vanosları vs bakımlı bir M54B30 kaç litre yakıt tüketir. 528 çok daha az mı tüketir. BMW tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
    IN BOOST WE TRUST

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    528 ve 530 çok değişkenlik göstermez yakıtta

Ben min. 15 litre diyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok yakan araba yoktur, az kazanan sahip vardır felsefesini bi kenara koyarsak 528 ve üstü İstanbul trafiğinde ağlatır abi. Hele ki 110km diyosun, amanınnn :/
    21`BMW G80 M3 Comp. & 09`Renault Megane 2 RS Phase-2

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alfa Romeo 156 2.0 TS 8lt yakıyordu ortalama. Hem daha rahat hem de biraz daha performanslı birşey olsun diye sattım.
    Gerçekten fiyatına göre çok iyi otomobildi ama dar geliyordu.
    IN BOOST WE TRUST

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Şu anda günlük kullanım için e39 530i bakınıyorum. Düzgün arabalar ütopik rakkamlar istiyor o ayrı konu. Benim derdim şu, ben hergün 110km yapıyorum şehiriçinde. Kozyatağı - Altınşehir git gel. Sabah pek trafik olmuyor erken çıktığım için ancak akşam dönüşte bayağı sağlam trafiğe giriyorum. Bakımlı bütün herşeyi düzgün vanosları vs bakımlı bir M54B30 kaç litre yakıt tüketir. 528 çok daha az mı tüketir. BMW tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
    agaa bence soru şu olması lazım düzgün ve uygun bmw yi nası bulurum ,***** piyasa at hırsızlarıyla dolu
    PROSTOCK GARAGE

diablopolis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    temiz bulabiirseniz 530d bakmanızı tavsiye ederim. hem yakıt hem de güç olarak tatmin edecektir.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cok temiz duzgun e39 530 ucuza alsan harcayacaksin, cok harcamayayim diyosan ütopik rakamlara cikmak zorunda kalacaksin. 600.000 lere kadar butce varsa e90 320d(163 veya 184luk) hem performans hem surus anlaminda seni tatmin eder 156dan sonra. Ama oyle cok daha buyuk bir bagaj ve ic mekan beklentin olmasin, 156dan bi tik iyi o konuda. Hal boyleyken niye o kadar para vereyim diyosan 159 dan devam, hatta bulabilirsen sw 1.9 dizel
    2011 E90 320d & 2006 FJR 1300

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bana göre bu zamanda bir e39 günlük olarak kullanılacak bir araç değil. Hem kullanıcısına yazık hem arabaya yazık.

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olurda alırsanız e39 ilk olarak radyatör,termostat ve fan termiğini behr marka orjinali ile değiştirin. Sıkışık trafikte sorun yaratmaması için.
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı initial-D Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok temiz duzgun e39 530 ucuza alsan harcayacaksin, cok harcamayayim diyosan ütopik rakamlara cikmak zorunda kalacaksin. 600.000 lere kadar butce varsa e90 320d(163 veya 184luk) hem performans hem surus anlaminda seni tatmin eder 156dan sonra. Ama oyle cok daha buyuk bir bagaj ve ic mekan beklentin olmasin, 156dan bi tik iyi o konuda. Hal boyleyken niye o kadar para vereyim diyosan 159 dan devam, hatta bulabilirsen sw 1.9 dizel
    Alfanın sorunu şu 2. eli gerçekten çok zayıf ve şu anda 159lara istenen paralar ve arabaların çoğunluğu felaket. Her an yurtdışına çıkma durumumuz olduğu için hemen satılacak bir alet istiyorum. Tertemiz 156 yı satmak için çok bekledim. ekspertizdeki çocuk abi almıyorsa ben alacağım deyince alelacele notere geçtik alıcı ile.
    BMW nin en sevdiğim modeli E39 gerçekten de. O nedenle başka BMW falan bakmıyorum. Daha yenileri daha iyi olabilir ama 600 e alacağım e39 600 e alacağım F90 dan daha sorunsuzdur bence. Motor şanzıman problemli olmadıktan sonra yavaş yavaş toparlarım ben onu. 156da öyleydi. Çok temiz değildi motor yeni diye aldım istanbula getirirken motor kol çıkardı kozmetiğe harcayacağım para motora gitti. Sonra yavaş yavaş toparladım.
    IN BOOST WE TRUST

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2,5 Sene kadar e39 525i kullandım gündelik olarak B.evler Zincirlikuyu arası bakım harici herhangi bir problem yaşatmadı bana verdiği zevk ve komforu da cabası katalizör iptali ile dünyası değişiyor arabanın yakıt konusuna bir şey diyemeyeceğim Lpg vardı aracımda sorunsuz bedavaya yakın geziyordum hatta uzun yollara benzin ile gidiyordum. Şuan için de gündelik olarak Makyajlı e53 X5 M54B30 Motorlu kullanıyorum aynı şekilde katalizör iptali yaptım sadece ve Lpg var aracımda 10.Tl litresi 42lt alıyor tankı ş.içi 240km civarı yapıyorum sakin de kullanmam.. Benzinde 2 lirayı çok rahatlıkla geçtiğini söyleyebilirim bu fiyatlarla ama ne şanzıman ne motor bakımları düzgün yapıldıysa ölümsüz aracım 270.000Km. de bu arada

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Just a moment...

Eski aracim, forumda konusu mevcut. Benden sonra biraz el degistirdi ama son sahibi ile gorusmustum, baya derin bir revizyona sokmustu arabayi.1yil once 100000tl gibi bir rakamdi. 5aydir falan da bu paralarda ilanda bence bir gorusun derim
    Ex: '08 Legacy SportWagon

Next:
    '03 BMW E39 530i
    http://www.techturkey.com/forum/otom...ml#post8600936

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teşekkür ederim de benim bütçemin üstünde bu fiyatlar
    IN BOOST WE TRUST

fatihdurutuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her iki motora sahip e39 kullanan birisi olarak 5.30i performans ve yakıt anlamında daha memnun eder. E39 un ideal kombinasyonudur m54b30. Fakat ilanlara bakıyorum malesef düzgün 5.30 lar 550 600 üstü olmuş, hem bu rakamlara araç alıp hemde metal yorgunluğu ile beraber günlük kullanımda bir zaman sonra isyan ettireceğini düşünüyorum. Eğer günlük kullanacaksanız hiç maceraya girmeyin derim.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    w211 e320 baksana abi fiyatları nasıl? az sahip değiştirmiş düzenli tek usta bakımlı bir araç bulursan bütçene göre, değerlendirilebilir. bakımlısına korkusuz binersin BMW'den daha risksiz olur

S-works - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben yaşlı arabalarda kozmetiği kötü, motoru bakımlı (Bakımlıya yakın ) tercih ederdim. İster istemez çok el değişmiş, kimisi orjinal kimisi cebindeki son kuruşla sorunlarını çözmüş oluyor. Ya adam akıllı toplanmış arabaya iyi para verilecek (Tabi nasıl toplandığı muamma ) yada ucuz araba bulunup para harcanarak toplanacak. 5.30 da her alanın yanladığını var sayarsak alıp toplamak daha mantıklı olur. Günlük binmek için ben almazdım.Yaştan ve yıpranmışlıktan dolayı bir çok parçası ömrünün sonunda . İster istemez sürekli arıza durumları olacaktır. Hafta sonu yolda kalmak sorun olmaz da işe giderken yolda kalmak benim için büyük problem.

Umarım gönlünüze göre bulursunuz.
    Special Works Detaylı Araç Bakım Merkezi

https://www.instagram.com/specialworkstr/

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    600-700 bin verip e39, 1 milyon üstü verip e60 alan oluyor mudur gerçekten çok merak ediyorum. Takip ettiğim araçlar var bir senedir ısrarla ilana giren bile var, bursada beyaz bir 5.30 vardı en son hala ilandadır belkide. Dolar kuru 8 liralardan 20 lere dayandı abim hala satamadı aracını uçtuğu için..

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı huseyinturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    600-700 bin verip e39, 1 milyon üstü verip e60 alan oluyor mudur gerçekten çok merak ediyorum. Takip ettiğim araçlar var bir senedir ısrarla ilana giren bile var, bursada beyaz bir 5.30 vardı en son hala ilandadır belkide. Dolar kuru 8 liralardan 20 lere dayandı abim hala satamadı aracını uçtuğu için..
    Bikac mesaj yukarida paylastigim araci 2019 da 80000tl verip almistim. 2016 fluence parasiydi. Suanda da 2016 fluence parasi
    Benim cocukluk hayalimdi, kotusunu alip ugrasmaktansa iyisini alip kondisyonunu koruyup iyiye sattim.
    Ex: '08 Legacy SportWagon

Next:
    '03 BMW E39 530i
    http://www.techturkey.com/forum/otom...ml#post8600936

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    standart 5.28 kullanıyorum şuan tek vanos lpgli aracım şehir içinde karışık kullanımda kendi aracımın 2 liranın altına düştüğünü göremedim. Ancak forumlarda 1.6 kuruş 1.7 kuruş yakalayanların sayısı fazla, uzun yolda hız sabitleme ile 1.40 kuruşa kadar düşüyor yakıtım. Bakımları düzgün yapılmış olan 5.28 ve 5.30'un da sıkışık trafikte 15-16 litreden aşağıya düşmeyeceğini düşünüyorum. Değer mi ? kesinlikle değer

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler