User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
58 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Slk r170 200 / 200 komp. Nedir ne değildir

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zımpara makinesi Gürsel abime yakışır

yok aga a bu kayış bize kalın gelirr
    PROSTOCK GARAGE

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 8.000rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    laci'nin farlar orj değil
    orjinalini bulmak dert midir acaba?

bunlardan birinii tamirat-tadilat'ta da elden geçirmişlerdi
    şanzımandan ve motordan yana dert çıkacağını zannetmiyorum çünkü zilyon çeşit arabada yıllardır yürüyor bu ikili
    tavan mekanizmasına bakmak lazım , aç-kapa işlemi sorunsuz ve hızlı mı diye
    bir de sızdırma vs bakmak lazım daha önce olmuşsa döşeme altlarında ıslanma var mı vs
    zaten bunlarda airmatic yok , diğer elektronik sistemler de c ve e serilerinde olan sistemler
    extra şapkadan kuş çıkacak bir bileşeni yok benim bildiğim (katlanır metal tavan ekipmanları hariç)
    İstanbul da olan bilinçli bir tüketici profili çizdi bende, görsel olarak fena durmuyor. Motor konusunda evet m111 ile ilgili kronik bir sorun aman uzak dur lanet olsun falan gibi bir bilgi edinemedim, aksine iyidir hoştur dediler.

Şanzıman kısmı yine ist daki düz 200 de yeni revize görmüş, araç sahibi beyanı ama kapalı kutu ihale kalma potansiyeli var.

arabalar genel olarak zaten donanımsız, gerçi abs + cc + koltuk ısıtma + klima var, bunlar bence yereli şeyler keyif odaklı bir roadster için.

Metal tavan işinde de gördüğün kadarıyla bakımı yapılınca sorunsuz çalışan bir sistemi var, bir yağ kontrol durumu var ona bak devam et, max piston işi çıkar çıkarsa.

Alıntı Mutu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küfürbazdır belki ben gibi onu temsil ediyordur.

Konuya gelirsek, roadster candır. Hem işi bırakmak isteyip, hem mx5'imi satmak istemediğim bir süreçten geçiyorum. Ki ben maddi olarak zorlanıp aldığım polo gtida da bu maddi süreci yaşamış 9. ayında vazgeçip satmıştım. Sırf mx5'i satmamak için mevcut istisnasız her gün ayaklarım geri geri giderek çalışmaya gittiğim işe devam ediyorum.
    Zaten bir sürü diy iş elinden geliyor eminim çok keyif alarak uzun süreler bineceksindir SLK'ya da.
    Sen niye üzdün bizi şimdi, seni anlıyorum zira şubat ayında bende bu dediğini en tepe noktasında yaşadım günlerce uykusuz kaldım iş baktım ettim, şuan daha stabil bir düzene girdi hala çok iyi değil, ama gel gelelim çok iyisi de yok iş hayatının. Az sebat et satma arabanı falan gün doğmadan neler doğar, iş kovala. DIY kısmı bizde, onu çözeriz, her işi usta da yaptıracak adam zaten eski araba almamalı, sanayi de rakamlar direk maaşa ortak olma seviyesinden başlıyor.

Alıntı delyyy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SLK için yorum yapamam ama ben olsam Meg RS bozdurup bu kasa SLK almam
    Evet kendi içimde aşamadığım kısım da tam olarak bu, bunun matematiğini biraz daha yapmam lazım netleşmek için.

Zımpara makinesi Gürsel abime yakışır
    Admin bey bu 2 arkadaşı banlar mısın Konuyu hiç ediyorlar, gidin tavukları başka yerde kovalayın ahahah.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi Meg2 RS gidecek mi?

SLK bir nebze "daha az apaçi" bir kitle tarafından kullanıldığından çok bitik bir araç almadığın sürece major bir sorun yaşayacağını düşünmüyorum. İlk istanbuldaki ilan değerlendirilebilir görünüyor.

Roadster daha önce kullanmadığım bir kasa olduğundan açıkçası yorum yapmam güç.

Elin alet edevat tuttuğundan açacağı ufak tefek şeylerle canının sıkılacağını sanmıyorum.

Ama şu ünlü tavan mekanizmasına iyi bakmak lazım. En ufak kazada şunda bunda bozuluyorlar onlar.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Cıncık gibi RS vermezdim ben interior'ı güneşten kavrulmuş SLK için

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi Meg2 RS gidecek mi?

SLK bir nebze "daha az apaçi" bir kitle tarafından kullanıldığından çok bitik bir araç almadığın sürece major bir sorun yaşayacağını düşünmüyorum. İlk istanbuldaki ilan değerlendirilebilir görünüyor.

Roadster daha önce kullanmadığım bir kasa olduğundan açıkçası yorum yapmam güç.

Elin alet edevat tuttuğundan açacağı ufak tefek şeylerle canının sıkılacağını sanmıyorum.

Ama şu ünlü tavan mekanizmasına iyi bakmak lazım. En ufak kazada şunda bunda bozuluyorlar onlar.
    Rs e kıyamıyoruz, gönül cabrio istiyor yaş gidiyor yarın hayatta kalacaz mı belli değil diyoruz. Mercedes ci arkadaşlar bulduk konuştuk, r170 in bir esprisi yok dediler.

RS de kıymetli niş bir araba, üzerinde ufak ufak çalışıyorum güzel neticeler alıyorum. 2-3 tane slk sahibiyle konuştum, profil olarak gerçekten daha aklı başında adamlarla muhatap oldum.

ist daki ilan saihibi belli ki düzgün bir karakter, şu lacivert ile konuştum adam avukatmış deprem olunca ofisi yıkılmış, keyif olsun diye aldık ama keyif kalmadı dedi, bi üzüldüm adama.

Biz de yaşadık çok net anlıyorum ne hissettiğini. son 1 hafta dır araştırıyorum, buradan da güzel fikirler geldi. Etrafa da sorduk ettik, r171 kasa olacaksa makul diyor herkes, laf dinlemek lazım. RS ile sene sonuna kadar takılalım, baktık üst kasa ya erişebiliyoruz o zaman al ver yaparız. Daha senle piste gidicez RS le, bu ay pist günü olmadı gelecek ay olur umarım.

Bir de afr ayarı yapıcaz onda ufak bir revizyon gerekli oldu.

Cıncık gibi RS vermezdim ben interior'ı güneşten kavrulmuş SLK için
    Büyük sözü dinlemek lazım başkan Haklısın.

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    R170 320 manuel ile kisa bir birlikteligim oldu. Daha dogrusu, yurtdisinda yasayan bir arkadasin arabasinin bakim-restorasyon arasi islerini ben hallettim. Kullananlarla da tanistim, sans eseri yakin bir arkadasimin da yillar once otomatik bir SLK200'u oldugunu ogrendim vesileyle. Neyse, gozlemlerime, ve bana aktarilanlara gelelim. Bu arada butun bu olanlar 2016'daydi.

- meshur acilir tavan. Hatasiz aracta bile zamanla sirazesi kayabiliyor. Durduk yere tavan ve cam citalari kendi mekanizmasina surtmeye baslayabiliyor. Moral bozucu. Yetkili servis veya bu isin ustalari da calistigi ve sizdirmadigi surece ellememe taraftari. Bu daha da asap bozucu. Bu arada o surten ve haliyle kozmetigi ciddi bozulan cam citasi yok. Detaylar asagida.

- araca ozel parcalar cikma veya sifir olarak bulunmuyordu, su an durum daha kotudur. Tampon izgaralari, ic trim vb. yok, parasiyla da yok. Ebay.de falan kovalamak gerek, onda da cogu parca 150 euro limitini asiyor. On tampon izgarasi icin gezmedigim dukkan kalmadi, hurdaci, cikmaci, parcaci, yetkili akliniza ne gelirse.

- aracta esp tamamen kapanmiyor. Esp'yi tamamen devre disi birakmak icin abs sigortasini sokmek lazim, o zaman da kadranda envai cesit isik yaniyor. Neyse, bilegine guvenenler icin bilgilendirme olsun bu

- arac esp tamamen aktif, devredeyken bile tehlikeli. Ilk paragrafta bahsettigim yakin arkadasimin SLK'sini bir adam ogluna ehliyet hediyesi olarak almak istiyor, bizimki uyariyor, bak ilk araba bundan olmaz, kaza yapar kesin, benim arabami alma diye. Adam inat edip arabayi aliyor, ve 1 hafta sonra cocugun kaza yaptigi, ve kazada vefat ettigi haberini aliyor. Araba dengesiz, kopmaya cok meyilli, ve dedigim gibi esp tamamen aktifken bile arabanin arkasini koparmak mumkun. Alisana kadar bilincli kullanilmali. Hos, alistiktan sonra bile "gereksiz heyecanli" diyor kullanan tanidiklarim. Arkadasin arabasi bendeyken de ne zaman vites dusurmeden gaza otursam arkasi bir oynuyordu.

Ustu acik araba guzel, ama ben her seyi gectim, parcasini bulamayacagim arabaya pek bulasmazdim. Umarim bir ise yarar yazdiklarim
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    R170 320 manuel ile kisa bir birlikteligim oldu. Daha dogrusu, yurtdisinda yasayan bir arkadasin arabasinin bakim-restorasyon arasi islerini ben hallettim. Kullananlarla da tanistim, sans eseri yakin bir arkadasimin da yillar once otomatik bir SLK200'u oldugunu ogrendim vesileyle. Neyse, gozlemlerime, ve bana aktarilanlara gelelim. Bu arada butun bu olanlar 2016'daydi.

- meshur acilir tavan. Hatasiz aracta bile zamanla sirazesi kayabiliyor. Durduk yere tavan ve cam citalari kendi mekanizmasina surtmeye baslayabiliyor. Moral bozucu. Yetkili servis veya bu isin ustalari da calistigi ve sizdirmadigi surece ellememe taraftari. Bu daha da asap bozucu. Bu arada o surten ve haliyle kozmetigi ciddi bozulan cam citasi yok. Detaylar asagida.

- araca ozel parcalar cikma veya sifir olarak bulunmuyordu, su an durum daha kotudur. Tampon izgaralari, ic trim vb. yok, parasiyla da yok. Ebay.de falan kovalamak gerek, onda da cogu parca 150 euro limitini asiyor. On tampon izgarasi icin gezmedigim dukkan kalmadi, hurdaci, cikmaci, parcaci, yetkili akliniza ne gelirse.

- aracta esp tamamen kapanmiyor. Esp'yi tamamen devre disi birakmak icin abs sigortasini sokmek lazim, o zaman da kadranda envai cesit isik yaniyor. Neyse, bilegine guvenenler icin bilgilendirme olsun bu

- arac esp tamamen aktif, devredeyken bile tehlikeli. Ilk paragrafta bahsettigim yakin arkadasimin SLK'sini bir adam ogluna ehliyet hediyesi olarak almak istiyor, bizimki uyariyor, bak ilk araba bundan olmaz, kaza yapar kesin, benim arabami alma diye. Adam inat edip arabayi aliyor, ve 1 hafta sonra cocugun kaza yaptigi, ve kazada vefat ettigi haberini aliyor. Araba dengesiz, kopmaya cok meyilli, ve dedigim gibi esp tamamen aktifken bile arabanin arkasini koparmak mumkun. Alisana kadar bilincli kullanilmali. Hos, alistiktan sonra bile "gereksiz heyecanli" diyor kullanan tanidiklarim. Arkadasin arabasi bendeyken de ne zaman vites dusurmeden gaza otursam arkasi bir oynuyordu.

Ustu acik araba guzel, ama ben her seyi gectim, parcasini bulamayacagim arabaya pek bulasmazdim. Umarim bir ise yarar yazdiklarim
    Bilgilendirme için teşekkür ederim, çok kıymetli bilgiler. Trim parçası konusunda ben de yazdıklarına benzer tecrübeler edinenleri okudum.

SLK aklımızın kenarında alınması gerekenler listesinde hep duracak sanırım. Şu mevzulardan ötürü r170 kasa dan uzaklaştım açıkçası. Üstü açık araba düşüncesi güzel ama slk sanırım r170 kasa da güncel şartlarda biraz fantazi olur.

Sağda solda konuşurken bi kardeşim abi CLK dedi, onları araştırıyorum birkaç gündür özellike 320 diyorlar ama 320 de ağır kaçar gibi geliyor.

O yüzden 200 lere bakıyorum daha makul rakamlara güzel araçlar var. Gel gelelim orada da bütçeye takılıyoruz 2x araç satıp 1x araca düşmek araç CLK da olsa benim uzun süredir "ya birine bişi olsa öbürü var nasıl olsa" kafa rahatlığımı sekteye uğratacak bir hal alıyor.

Koray hocamın da dediği gibi rs bozup slk almak manasız bir aktivite olacak, clk bir tık daha manalı olur gibi dursa da 1. aracı satmadan 2.araç + nakit = clk 200 ya da slk r171 kasa olursa daha mantıklı olacak benim için.

Araştırmak iyidir, bilgi kenarda dursun Bize olmasa belki başkasına fayda sağlar bu veriler.

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    r170 slk ile aynı araba crossfire var
    tenteli versiyonu da var hem , katlanır metale göre daha basit
    alternatif olabilir illa bir roadster olacaksa
    ama onda da ikinci el ne kadar hızlıdır şüpheli
    ha keza aynı şekilde parça derdi crossfire'da da olur
    3,2 atmo motorlu crossfire'larda bir iki tane egzozlu denk geldim aman yarabbi ne güzel ses veriyor kerata
    egzozlu 350z gibiydi resmen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3,2 atmo motorlu crossfire'larda bir iki tane egzozlu denk geldim aman yarabbi ne güzel ses veriyor kerata
    Şu an aydınlandım resmen, crossfire ile slk içi aynı neredeyse şoktayım

Hacim biraz abartı olur bir de onun tenteli olanları rakamlar çok ütopik noktaya geliyor şu anki fiyatlar ile.

Sanırım r171 / z4 2.5i (Bunun manuel olması + ama hardtop lı olanı az var) daha makul tercihler olur crossfire'a göre. Fantastik bir araç ama güzel beğenirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim yukarida gozlemlerimi paylastigim R170 de 320 idi. V6 3.2 motor, ki azicik da gidiklanmisti. Yazilim, kutu ici filtreler, buji, bobin, headers ve komple egzoz. Ses baska bir dunya gercekten. Gidisi de oyle. Ama iste, guzide ulkemde daha yaygin olan SLK'nin parcasi yok, Crossfire sanirim sac bas yoldurur. Standart Chrysler'lerin bile parcasinin bulunmadigini dusunursek.

Su da bir gercek, parca derdi olmasa kesinlikle tadina bakilmasi gereken bir araba R170, bence. Arabanin tasarimi bana hala cok guzel geliyor. Kullanmasi keyifli. Surus pozisyonu, direksiyonun yere dik durmasi, ic mekanin sadeligi, gorus acisi, ki oturdugun yerden arabanin her yerini gormek ve hakim olmak guzel bir his, arkasinin manevralarda kestirilirligi (kendini kurtarir gibi manevra yapinca araba her yere girip cikiyor) falan gercekten benim cok begendigim ozellikler. Hele ki o direksiyonun pozisyonu ve durusu...
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim yukarida gozlemlerimi paylastigim R170 de 320 idi. V6 3.2 motor, ki azicik da gidiklanmisti. Yazilim, kutu ici filtreler, buji, bobin, headers ve komple egzoz. Ses baska bir dunya gercekten. Gidisi de oyle. Ama iste, guzide ulkemde daha yaygin olan SLK'nin parcasi yok, Crossfire sanirim sac bas yoldurur. Standart Chrysler'lerin bile parcasinin bulunmadigini dusunursek.

Su da bir gercek, parca derdi olmasa kesinlikle tadina bakilmasi gereken bir araba R170, bence. Arabanin tasarimi bana hala cok guzel geliyor. Kullanmasi keyifli. Surus pozisyonu, direksiyonun yere dik durmasi, ic mekanin sadeligi, gorus acisi, ki oturdugun yerden arabanin her yerini gormek ve hakim olmak guzel bir his, arkasinin manevralarda kestirilirligi (kendini kurtarir gibi manevra yapinca araba her yere girip cikiyor) falan gercekten benim cok begendigim ozellikler. Hele ki o direksiyonun pozisyonu ve durusu...
    Kesinlikle denemek gerek, baktığında ayda 100km yapmayacak bir araç aslında ama, insan yine de düşünüyor.

chrysler için parça konusunda bulsan bile arabayı verip parçayı alırsın gibi geliyor bana, çıkmacıların eline düşmek hiç hoş gelmedi kulağa.

Bi denk getirirsem test sürüşü yapayım SLK ile bakalım ne hissedeceğiz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle denemek gerek, baktığında ayda 100km yapmayacak bir araç aslında ama, insan yine de düşünüyor.

chrysler için parça konusunda bulsan bile arabayı verip parçayı alırsın gibi geliyor bana, çıkmacıların eline düşmek hiç hoş gelmedi kulağa.

Cikmacinin eline bile dusemiyorsun oyle dusun
    öyle işte.

mimarsertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bensde 2009 Model makyajli kasa R171 200 kompressor vardi. Kesinlikle tavsiye ederim. Ben aldigimda 77.000kmde bebek gibi arabaydi. Ben de 145.000kmýe kadar kullandim. Kullanirken normal bakim harici sadece ön amortisorler, z rotlari ve motor kulaklarini degistirdim. Bir sefer de tavanin kilit mekanizmasinda ufak bir piston var o problem cikartti onu degistirdim. Ben Türkiye´de degil Dubai´de biniyordum bu arabaya, parca bulmak hic bir zaman sorun olmamisti. Arkadasimda ayni donem 2008 Z4 3.0 Coupe vardi. Ic mekan malzeme kalitesi ve trim seslerinin azligi Mercedes´de cok daha iyidi. Z4´ün ne yolda kalmadigi kaldi ne de durduk yere calismadigi. Mercedes her seferinde sorunsuzdu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Slk 230 kompresör kullanmış biri olarak bakımsızı çok kötü üzebilir. Zamanla tavandaki contalar özelliğini kaybederek içeriye su alma ihtimali var. Genelde iç tirim aksamları zayıftır çabuk yıpranır. Arkadan çekişli olduğu için ufak bir yağmurda hafiif gaza yüklendiniz mi. Spin atmanız kaçınılmaz. Esp olmasına rağmen Otobanda araçla 100 metreye yakın spin attım. Allahtan yol 4 şerit olması münasebetiyle bariye veya benzeri yerlere vurmadan durabildim. Özellikle Ülkemizde kaporta konusunda yedek parça sorunu yaşayabilirsin. Diğer türlü zevkli araçtır. Türkiye şartlarında satışı zordur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

agaa yaptın mı test sürüşünü hele bi anlatt bakam dinliyek bu kırmızda yakıyo ama içi seni dışı beni misali mi bi bak bakayım

Sahibinden Mercedes - Benz SLK 230 Kompressor 1998 Model İstanbul 170.000 km - - 23542260 | arabam.com
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    başkan sen beni zorlan emekliye sevketçen haa bu clk ya da düşmemek ne bilem

İkinci Sahibinden 54749 km'de Boyasız Çok Özel Bir AVANTGARDE CLK 200 Kompressor

192 PS Mercedes CLK 200 Kompressor KIRMIZI MOTOR (LPG ile tam uyumludur)

Sahibinden Mercedes - Benz CLK 200 Kompressor Avantgarde 2000 Model Ankara 54.749 km - - 23533233 | arabam.com
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    buyrun n buda clk kapriyo

2003 MERCEDES-BENZ CLK 200 KOMP. AVANTGARDE 1.8 BENZİN 163hp

Galeriden Mercedes - Benz CLK 200 Kompressor Avantgarde 2003 Model Aydın 277.000 km Gri (Gumuş) - 23641675 | arabam.com
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    agaa yaptın mı test sürüşünü hele bi anlatt bakam dinliyek bu kırmızda yakıyo ama içi seni dışı beni misali mi bi bak bakayım

Sahibinden Mercedes - Benz SLK 230 Kompressor 1998 Model İstanbul 170.000 km - - 23542260 | arabam.com
    eski kasa CLK ile yaptım, asla bana göre değil. 136 hp coupe denedim otomatik. Kesinlikle almam.

Yeni kasa CLK ile de yaptım o güzeldi, içi falan detayları çok hoş. Orta dolulukta bir arabaydı onu beğendim. 163 hp idi ama otomatik olması müthiş gücü törpülüyordu bana kalsa.

Uzun süredir görece güçlü ve manuel araçlar kullanıyorum o yüzden clk 163 lük çok tatmin etmedi ama günlük binilir mi kesinlikle binilir.

SLK r170 deneyemedim henüz.

Kırmızıyı takip ediyorum antalya dan 540 lı rakamlara satıldı 2 ay oldu olmadı, çok güzel arabaydı gerçekten. Renk zaten direkt al beni diyor.

Bütçen varsa git direkt bunu al,

Just a moment...

Takas için konuştuk ama son dk arkadaş istemedi, takas edemedik. Bilgili bir sahibi var, arabanın geçmişi güzel. Yapılan işlemler yerinde.

Rakam makul seviyelere geldi, benim bütçe erişmiyor şuan 2 araba var 3. yü alamıyorum. RS i satarsam ama bunu gidip alacağım.

O zamana kadar satılır satılmaz bilemem, ama dediğim gibi kenarda varsa bunu al.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Siyah slk benim de radarimda, inşallah bizden birine gider

Çok derli toplu duruyor, ekstrasi da var

Çok keyiflidir eminim, benim hurda bile bana acaip haz veriyordu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler