User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
58 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Slk r170 200 / 200 komp. Nedir ne değildir

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyah slk benim de radarimda, inşallah bizden birine gider

Çok derli toplu duruyor, ekstrasi da var

Çok keyiflidir eminim, benim hurda bile bana acaip haz veriyordu
    Biz baya sohbet ettik sahibiyle belki 40 dk konuştuk. Titiz bir tarzı var, kendime benzettim o açıdan. Bozulunca değil bozulmadan değiştireyim kafasında.

Şase den arabanın donanıma baktık, olması gerrken her şey üzerinde. Jant + ses sitemi + amg detayları. Dün sanırım ilan favorisi arttı rakam 615 den 655 e çıkmış
    @16EC813 kırmızı güzel ama o rakam hayallerde yaşanır ancak. 600+ lı rakamlara belki. Zor alet SLK bu konuyu açtığımdan beri takip ediyorum çoğu hala ilanda, ya da süresi bitti. 2. el açısından zor.

Buna da bir bak, yeni düşmüş, güzel pazarlıkla alınabilir.

Just a moment...

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz baya sohbet ettik sahibiyle belki 40 dk konuştuk. Titiz bir tarzı var, kendime benzettim o açıdan. Bozulunca değil bozulmadan değiştireyim kafasında.

Şase den arabanın donanıma baktık, olması gerrken her şey üzerinde. Jant + ses sitemi + amg detayları. Dün sanırım ilan favorisi arttı rakam 615 den 655 e çıkmış
    @16EC813 kırmızı güzel ama o rakam hayallerde yaşanır ancak. 600+ lı rakamlara belki. Zor alet SLK bu konuyu açtığımdan beri takip ediyorum çoğu hala ilanda, ya da süresi bitti. 2. el açısından zor.

Buna da bir bak, yeni düşmüş, güzel pazarlıkla alınabilir.

Just a moment...
    plakaya bakılırsa daha yeni gümrükten almışlar ,açıklamada tr deki ilk sahibi biz diyor plaka 3 rakam 3 harf oldugu için dedim ,bilmiyom ama bana pek inandırıcı gelmedi nedense bi yerde bi terslik var gibime geldi
    PROSTOCK GARAGE

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    plakaya bakılırsa daha yeni gümrükten almışlar ,açıklamada tr deki ilk sahibi biz diyor plaka 3 rakam 3 harf oldugu için dedim ,bilmiyom ama bana pek inandırıcı gelmedi nedense bi yerde bi terslik var gibime geldi
    plakalıkta kayseri yazıyo Kayseri gümrüğü varsa oradan alınıp Kayseri' de işleri yapılmış olabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlan başlığında "gümrük " demiş adam zaten arabanın büyüsüne kapılıp başlığı okumadın mı abi

Çizgileri güzel duruyor arabanın. 136hp yeter mi bilemedim. Ama rakam arabanın duruşuna göre makul geldi bana. Çizgilerini beğendim. + renk lacivert en sevdiğim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlan başlığında "gümrük " demiş adam zaten arabanın büyüsüne kapılıp başlığı okumadın mı abi

Çizgileri güzel duruyor arabanın. 136hp yeter mi bilemedim. Ama rakam arabanın duruşuna göre makul geldi bana. Çizgilerini beğendim. + renk lacivert en sevdiğim.
    E-İhale | Ticaret Bakanlığı

Buldum gümrük ilanını

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Buldum gümrük ilanını
    Çok fenasın Ben de aradım ama bulamadım sabah. Kaça gitmiş yazmıyor, ama 2 teklif var 2 si de 230+ o rakamlara alındıysa çok güzel ticaret olmuş.

2022 miş tarih ya, ben 2023 okudum. 2022 için 230+ büyük para araba için.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok fenasın Ben de aradım ama bulamadım sabah. Kaça gitmiş yazmıyor, ama 2 teklif var 2 si de 230+ o rakamlara alındıysa çok güzel ticaret olmuş.

Biten ilanlara SLK yazdım arattım çıktı direk Hatta direk linki atayım alta, sanırım satılanların biri de ilanda

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

235,625 TLye satılmış abi.Son teklif satılan rakam oluyor
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ssamet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    235,625 TLye satılmış abi.Son teklif satılan rakam oluyor
    2022 için pahalı geldi bana, nisan 2022 de c5 i yarı parasına almıştım. Neler yapıldı acaba sonradan, biraz bakım lazımmış arabaya.

Rengi ve kafadan duruşu güzel ama aletin.

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Siyah SLK baya iyi bakılmış, ezilmemiş duruşundan belli ediyor kendini.

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyah SLK baya iyi bakılmış, ezilmemiş duruşundan belli ediyor kendini.
    jant + ses sitemi + amg detaylar gayet iyi. Önceki sahipleri de ezmeden binmiş, benim görüştüğüm sahibi de kasnak vs yapmış güzel olmuş.

200+ beygircikler koşturur bunu, arkadan iter makina için de kafi sanki. Daha ne olsun. Renk kötü laci ya da gri olsaymış keşke. Sİyah sevmiyorum.

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    R171 2004 sonrası alamıyorsan çok samimi söylüyorum hiç girme .. hiç bir esprisi yok tasarım desen bence diyicem ama genel anlamda çevremde bile tasarımını beğenen yok ..
    Bu araç 1993 de piyasaya çıkacaktı belli nedenlerden ötürü üretimi 96 ya ertelendi bana göre hiç bir esprisi yok o fiyatları da bana göre hak etmiyor o rakamlara çok daha modelli cabriolar alabilirsin illa roadster tarzı olsun diyorsan sen bilirsin .. illa alıcam diyorsan bari facelift 2000 sonrası olanlara bak 2000 sonrası 230 ların motoru güncellediler 5 ileri vitesten 6 ileri yaptılar manuelleri birde esp leri 2000 öncesi çok başarılı değildi 2000 sonrası facelift te onuda güncellediler benzin deposunda sanırım 45 litre gibi bir şeydi 2000 öncesi kullanıcılardan çok negatif bildirim gelince facelift olanlarda depoyuda büyüttüler diye hatırlıyorum 55 litre falan yapmışlardı..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fiyattan bağımsız, 208 cabrio , 308 cabrio çok güzel aletler. al köşede dursun keyif için bin tarzı arabalar

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Sana bu gider Gürsel emmi. Chick magnet

Just a moment...

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    R171 2004 sonrası alamıyorsan çok samimi söylüyorum hiç girme .. hiç bir esprisi yok tasarım desen bence diyicem ama genel anlamda çevremde bile tasarımını beğenen yok ..
    Bu araç 1993 de piyasaya çıkacaktı belli nedenlerden ötürü üretimi 96 ya ertelendi bana göre hiç bir esprisi yok o fiyatları da bana göre hak etmiyor o rakamlara çok daha modelli cabriolar alabilirsin illa roadster tarzı olsun diyorsan sen bilirsin .. illa alıcam diyorsan bari facelift 2000 sonrası olanlara bak 2000 sonrası 230 ların motoru güncellediler 5 ileri vitesten 6 ileri yaptılar manuelleri birde esp leri 2000 öncesi çok başarılı değildi 2000 sonrası facelift te onuda güncellediler benzin deposunda sanırım 45 litre gibi bir şeydi 2000 öncesi kullanıcılardan çok negatif bildirim gelince facelift olanlarda depoyuda büyüttüler diye hatırlıyorum 55 litre falan yapmışlardı..
    Bilgi için teşekkür ederim, olay tamamen keyfi aslında. 2. aracı değiştirip farklı lezzetler tatmak. Bende kalacağı max 1 sene en fazla.

Ahir ömürde "aklımızda duracağına kapımızda dursun" diye bir düsturum var onun bir neferi olabilir SLK eğer mevcut aracımız satılırsa, tabi bütçe uysa r171 kesinlikle daha güzel bir tercih olur.

Tabi istememin bir sebebi arkada koltuk yok, kimisi olsun istiyor. Bu açıdan diğer cabrio lar daha çekici gelebilir başkalarına bana gelmiyor.

z3 / z4 de radarımda ama slk nın en büyük + sı hardtop olması. Gündüz bindiğimde koyacak kapalı bir alan yok, yaz kış açıkta duracak işyerinde.

O açıdan hardtop çok büyük + z4 de 2.5 / 3.0 manueller 900 bandında şu aralar, o rakamlara şimdilik çıkamıyorum.

Haliyle eldekini verip üste bişiler eklemeden alabiliyor olmak da büyük etken. Siyah slk özelinde konuşursak içi dışı düzgün, bakımları vs yapılmış, geçmişte de belli ki düzgün binilmiş.

200+ bandında hardtop lu bakımlı (illa eksiği çıkar) ortanın üstü müzik sistemli bir roadster çok gözüme çarpmadı.

250+ hp araba verip 82 hp otomatik smart a binmek istemiyorum roadster da olsa

Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiyattan bağımsız, 208 cabrio , 308 cabrio çok güzel aletler. al köşede dursun keyif için bin tarzı arabalar
    thp + otomatik = Bana hitap etmiyor. 308 in koltukları ve o mükemmel lincancabur jantlarına ayrıca ben de hastayım

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jant + ses sitemi + amg detaylar gayet iyi. Önceki sahipleri de ezmeden binmiş, benim görüştüğüm sahibi de kasnak vs yapmış güzel olmuş.

200+ beygircikler koşturur bunu, arkadan iter makina için de kafi sanki. Daha ne olsun. Renk kötü laci ya da gri olsaymış keşke. Sİyah sevmiyorum.
    koşturmayı geçtim tehlikeli bile, şasi zaten kısa yanlama için müsait değil belki ama 186lık lpgli bile hala neredeyse fabrika veririsnde hızlanıyordu

sahibi acaip bir fiyat düşüşü yaptı ancak ne yazık ki benim araç satılmıyor bu seferde, kısmet olmayacak heralde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    koşturmayı geçtim tehlikeli bile, şasi zaten kısa yanlama için müsait değil belki ama 186lık lpgli bile hala neredeyse fabrika veririsnde hızlanıyordu

sahibi acaip bir fiyat düşüşü yaptı ancak ne yazık ki benim araç satılmıyor bu seferde, kısmet olmayacak heralde
    Nasipsiz dayak bile yenmez derler. Hayırlısı olsun
    21`BMW G80 M3 Comp. & 09`Renault Megane 2 RS Phase-2

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Cabrio iyidir bana göre zenginle dar gelirlinin aynı dengede olduğu tek araçtır cabriolar … nedeni belli cabrio araç sürat aracı değil keyif aracıdır .. keyifçi adamın aracıdır ..
    Yani 2000 model slk da alsan e5 te yanında 5-6 milyonluk bir cabrio da gelse ikinizde tavanı açtınızmı ikinizinede yüzüne aynı rüzgar vurucak tepenizde aynı gökyüzü olucak ikinizinde cabriodan alıcağı keyif zevk haz aynı olucak .. sana 500 bin lik ona 5-6 milyonluk özel bir gökyüzü sunulmayacak yada sana 500 bin lik ona 5-6 milyonluk rüzgar yüzüne vurmayacak .

Alınıcak keyif zevk aynı .. o yüzden bence cabrio araç 500 bin liğide aynı 5 milyonluğu da aynı cabrio keyfi zevki açısından..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana bu gider Gürsel emmi. Chick magnet

Just a moment...
    Yemin ediyorum yaşlanmışım 365 bin tl diye gördüm fena değilmiş fiyatı hakkını istemiş dedim içimden bu pazarda )) sonra tekrar baktım 765 bin miş )

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler