Evet, kendi aracımı stokların gelmesi sebebiyle nakit satamadım. Bu sebeple konuda da bahsi geçen 350cdi coupe'yi kaçırdım o fiyatta. İlanım duruyor ancak şu an kredilendirme güçlüğü ve bir kaç stok girmesi sebebiyle piyasa şişti gibi.

Alıntı cnzdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Madem keyif arabasi olacak dizel olmasin derim ben nacizane.

Arada gazlanacak eglenilecekse benzinli tercih ederdim hem ses hem devirlenmeden mutevellit.
Hocam benzinli olacak Mercedes bakmak gerek sanırım. Onda da zincir değişmiş olmalı ve mümkünse yetkili bakımlı arıyorum.

Alıntı ondokuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
200 ve 250 coupeler c şasesi üzerine ama 350 cdi ve cgi ler e şasesi üzerine kurulu diye biliyorum. Dilerseniz detaylıca bir araştırabilirsiniz.
350 cdi ve cgi coupeler için de geçerli ise bi bakınayım o bilgi için.

Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
W212 Kasa E Coupe ler C platformu kullanıyor.

1.8 motorlu ve 2.0 motorlu onlarca E serisi sattım. Gidişleri, konforları, sorunsuzluğu çok iyidir.

1.8 Cgi stage 1 yazılım ve hafif bir egzoz ile çok güzel olur.
1.8 CGI için tü kaka deniyor, Özelden sizi rahatsız edeceğim.

Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2 aracında çeşitli varyasyonlarına bindim sahip oldum zamanında.

Sürüş keyfi olarak MB nin coupesi daha iyi, a5 quattro değilse hiç girme derim çok keyifsiz. Ve evet yağ yakma problemi var ben yağ bidonuyla gezdim 2 audi aracımda da. MB nispeten daha sorunsuzdu. Konfor olarak tartışmasız MB daha iyi. sürat olarak 2.0 tfsi çok daha keyifli tabii ki önü de çok açık. İç mekan olarak audi daha derli toplu ve tok his veriyordu , e coupe biraz daha salık , gacırtı gucurtu e de çoktu hatırlıyorum. Hatırladıklarım bunlar. Benim tavsiyem ikisinin de içine binip biraz vakit geçirmen olur. Zor karar çünkü hayırlı olsun şimdiden.
Abi selamlar. Eski konularda çokça mesajını gördüğümden buradaki mesajın da benim için çok değerli. Aradığım şey optimum sorunsuzluğa karşın alabileceğim maksimum prestij. Açıkçası rijit bir şase veya işte virajda şunu bunu yapsın diyeceğim bir direksiyon hissiyatı olmadığından, gereğinden fazla şişirilmiş (fiyat olarak) quattrolu Audi opsiyonunu ikinci plana çekmek istiyorum. Çünkü quattro olsun dolu olsun dendiği anda 200 bindeki dizel audi için 1500 üstünü vermek gerekiyor. E benzinlisi için zaten revize motorlusuna paramız yetmediğinden çok kasmıyorum. O yüzden daha eski olmasına rağmen E coupe opsiyonu daha çok hoşuma gidiyor. Makul bir araç arıyorum. Şöyle kırmızı soğutmalı koltuklu, harman kardonlu bir 350 cdi veya 250 cgi'ı absürd olmayan bir rakamdan yakalasam uzunca bir süre binmek isterim cidden.

Alıntı Cagri14 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Halihazirda a5 b8 2.0 tfsi kullanicisi olarak yetkili servis sandik motorsuz asla bulasmayin derim ben ararken ozellikle bu sekilde bulmaya dikkat ediyordum �� kendi aracim sandik motorlu 40.000 km oldu ve hic yag eksiltmedi.
Muhtemelen Gen 3 2.0 tfsi ile değişmiştir. Onda sorun yok zaten diğerlerinde olduğu gibi. Onu da bulmak mesele ve para. Teşekkür ederim.

Alıntı M3CSL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
350 d Coupe bulunabilir, çok fazla tutulmuyor yalnız bildiğim, ondan dolayı uyguna kıstırılıabilir 4 kapıların 2011 ler hep koldan 7 ileriydi bildiğim, coupelerde de öyle bulunabilirse güzel olur.
Evet 2010 350 cdi'lar var ama 2013 1.8 cgi'lar ile nerdeyse kafa kafayalar. Genelde şikayet 5gtronicten yana zaten, 7 ileri olan gelirse yüz güldürebilir.

Yorumlar için teşekkür ederim.