User Tag List

9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: 207 1.6 GT Alınır mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Question 207 1.6 GT Alınır mı?

1.6 thp 207 gt alınır mı, yoksa uzak mı durmak gerekir

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yanlış hatırlamıyorsam 2008 e kadar olanlarda Sente atlama sorunu vardı, Sente ayarı düzgün yapılmışı ve motor modifiyesi yapıldıysa doğru ellerde yapılıp yapılmadığı araştırılıp alınabilir.

Güzel bir motor, zamanında çok iyi yükleyenler vardı.

Ben hep cam tavanlı RC yada RC Lemans severdim keşke benim olsa misali
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    düzgün bakılmış, mümkünse forgedlenmiş bişey bulunursa bence alınabilir
    ancak temizine denk gelmek her geçen gün zorlaşıyor, ***** araç sahipleri genelde canlarını alıyor
    2008 sonrası tercih sebebi olabilir, stock olup bile sente atlayan 2007ler vardı diye hatırlıyorum
    Onun dışında bence hala yakışıklı ve modifiyeyi çok güzel kaldırıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış hatırlamıyorsam 2008 e kadar olanlarda Sente atlama sorunu vardı, Sente ayarı düzgün yapılmışı ve motor modifiyesi yapıldıysa doğru ellerde yapılıp yapılmadığı araştırılıp alınabilir.

Güzel bir motor, zamanında çok iyi yükleyenler vardı.

Ben hep cam tavanlı RC yada RC Lemans severdim keşke benim olsa misali
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    düzgün bakılmış, mümkünse forgedlenmiş bişey bulunursa bence alınabilir
    ancak temizine denk gelmek her geçen gün zorlaşıyor, ***** araç sahipleri genelde canlarını alıyor
    2008 sonrası tercih sebebi olabilir, stock olup bile sente atlayan 2007ler vardı diye hatırlıyorum
    Onun dışında bence hala yakışıklı ve modifiyeyi çok güzel kaldırıyor
    değerli cevaplarınız için teşekkür ederim, araç sahibinin iddiasına göre stock ,2008 model. thp motor hakkında okuduğum yorumların bir çoğu ne yazık ki olumsuz, ankarada iyi ustaları varmış yalnız o bilgi bi nebze olsun yüreğime su serpti, bunun haricinde aramızda thp motor kullanan varsa kıymetli yorumlarını bekliyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GÖKTÜRK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    değerli cevaplarınız için teşekkür ederim, araç sahibinin iddiasına göre stock ,2008 model. thp motor hakkında okuduğum yorumların bir çoğu ne yazık ki olumsuz, ankarada iyi ustaları varmış yalnız o bilgi bi nebze olsun yüreğime su serpti, bunun haricinde aramızda thp motor kullanan varsa kıymetli yorumlarını bekliyorum
    benim araçta o motorun revize hali var, thp motor yine ( aracım 3008 1.6 thp 180lik)
    sıcak çalışmayı sever o yüzden intercooler ve sogutma sistemi önemli
    o yaşlarda muhtemelen benzin pompası, yüksek basınc pompası ve bir ihtimal enjektör - sente sıkıntıları olabilir
    onun dışında kronik gögüs çatlaması ya da kabarması olabiliyor, özellikle yolcu airbag tarafı tamir görmüş mü onu kontrol ettirin
    usta olarakta şaşmazda alsancak otomotiv var, thp konusunda iyidir. Ustada da 200lük thp var, yükledi falan epey diye hatırlıyorum. Tavsiye ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim araçta o motorun revize hali var, thp motor yine ( aracım 3008 1.6 thp 180lik)
    o yaşlarda muhtemelen benzin pompası, yüksek basınc pompası ve bir ihtimal enjektör - sente sıkıntıları olabilir
    onun dışında kronik gögüs çatlaması ya da kabarması olabiliyor, özellikle yolcu airbag tarafı tamir görmüş mü onu kontrol ettirin
    usta olarakta şaşmazda alsancak otomotiv var, thp konusunda iyidir. Ustada da 200lük thp var, yükledi falan epey diye hatırlıyorum. Tavsiye ederim
    + bir de termostat var, onu yazmayı unutmuşum. (Flood için özür )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    + bir de termostat var, onu yazmayı unutmuşum. (Flood için özür )
    teşekkür ederim abi yorumun için tekrardan, simge peugeot öneriyolar serdal diye bir usta varmış sanırım okuduğum yorumlardan yola çıkarak buldum

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla ben 2010'da 2008 GT'yi daha 21bin km'de trim seslerinden bıkıp satmıştım ilk gününden beri spor yayla kullanılmıştı belki ondandır ama

bir de abuk subuk elektronik arızaları o zaman da vardı, yolda kalmaz ama deli ederdi. kafasına göre CC açıp kapamalar, yolda giderken aynaları açıp kapatması falan sdlkjfs

leventrc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2009 yılında 0km 207RC almıÈ™tım. 75.000km ye kadar kullanmıÈ™tım. Șanzıman kırmak haricinde hiçbir È™ey baÈ™ıma gelmedi. Șanzımanda tamamen benim suçumdu. Eh 19 yaÈ™ımda gayet normal È™eyler O araba o yaÈ™ımdaki bana dayandıysa herkese dayanır ) Kısacası75.000km lik kullanımımda elektronik ya da motor ile ilgili en ufak bir sorunum olmadı.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler