User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
24 sonuçtan 20 ile 24 arası

Konu: İnsignia Talisman Kararsızlığı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani en son kasa Civic'e binmedim ama önceki kasa ile arasında dağlar kadar fark olması lazım sizin söyleminize göre. Darbe sönümlemesi hiç iyi değildi konfor beklentisi için. Ki oynanmış yaylı araçlar değil gayet düşük 10-20 bin km de araçlara bindim son kasa hariç her kasasına.

sizin bindiğiniz kasayı bilmiyorum ama benim paylaştığım son kasaya 32bin kmdir biniyorum süspansiyonu son derece başarılı bir konfor/yol tutuş ayarında, çok çok başarılı sönümlüyor ama ona rağmen yola tutunuyor.

gidişi,gücü doluluğu insignia vs kıyas bile değil ,videonun genelini izlerseniz bodyrolldan direkt anlarsınız civic cidden fazlaca yumuşak ayarlı süspansiyona sahip ve bunun getirisi konfor olmuş araca ama şasesi okadar başarılıki cizgisinden çıkmasınada izin vermiyor, gücü konusunda şöyle diyeyim 1.5tsi, 320i ,1.3tce cla hepsini şimdiye kadar abartılı şekilde olmasada geçti aracım,
    videonun 5inci dk sına getirirseniz 320i ile drag sahneleri bulunuyor: Onden cekişli mi, arkadan itişli mi? | Honda Civic VTEC Turbo - BMW 320i - YouTube

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Reno 4 control gibi bir özelliği bu Talisman.a koymuş ama yine de yaranamamış. Enteresan. Elzem mi? Tabii ki değil ama muazzam bi meret. Kullananlar bilir.

Premium+ araçlarda anca bulursunuz bunu. Velev ki rakibi diye bildiğimiz bi Passat.ta olsa fiyattaki artışı tahayyül bile edemiyorum.
    21`BMW G80 M3 Comp. & 09`Renault Megane 2 RS Phase-2

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizin bindiğiniz kasayı bilmiyorum ama benim paylaştığım son kasaya 32bin kmdir biniyorum süspansiyonu son derece başarılı bir konfor/yol tutuş ayarında, çok çok başarılı sönümlüyor ama ona rağmen yola tutunuyor.

gidişi,gücü doluluğu insignia vs kıyas bile değil ,videonun genelini izlerseniz bodyrolldan direkt anlarsınız civic cidden fazlaca yumuşak ayarlı süspansiyona sahip ve bunun getirisi konfor olmuş araca ama şasesi okadar başarılıki cizgisinden çıkmasınada izin vermiyor, gücü konusunda şöyle diyeyim 1.5tsi, 320i ,1.3tce cla hepsini şimdiye kadar abartılı şekilde olmasada geçti aracım,
    videonun 5inci dk sına getirirseniz 320i ile drag sahneleri bulunuyor: Onden cekişli mi, arkadan itişli mi? | Honda Civic VTEC Turbo - BMW 320i - YouTube
    Son kasası hariç hepsini kullandım açıkçası.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

jimikeys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sedan araç alma düşüncesi ile yola çıktığımda octavia, megane 4 ve en sonda superb test etme ve sürme tecrübelerim oldu.
    Octavia konfor olarak benim leonumdan az halliceydi. İç mekan ve liftback bagaj avantaj ama yeterli değil.
    Megane 4 trim sesleri kronik arızaları ve konforu anlamında bu 3 lü de 3. sırada olur.
    İnsignianın o kadar çok çeşidi var ki comfort mu, cosmo mu, elite mi, sport mu? 10 farklı paketin 20 farklı opsiyonu var, kafa karıştırıcı.
    Sizin bütçenize en uygun araç superb dir. Ama tavsiyem maks 2014 model prestige, 3kollu direksiyon, keyless entry ve sunrooflu araç bir tercih edin.
    2014 modeli söylememin sebebi mk3 kullanıcılarının kalite ve konfor anlamında mk2 nin daha iyi olduğunu söylemeleridir.
    Teknoloji ve donanım olarak insignia nın bir tık altında kalabilir ama konforu sürüş zevki ve rahatlığı çok üst seviyede.
    Boyum 1.84. Kendi sürüş pozisyonumda arka koltukta bacak bacak üstüne atıp oturdum.

VolkanA. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yorumlarınız için hepinize teşekkürler. Talisman insignia superb arasında favorilere atıyorum hangisi düşük km kurcalanmamış temiz araç bulduğumda ona göre talip olarağım. Superb zaten aklımda çok başarılı bulduğum
    Araçtı umarım temiz bütçeme göre denk getirebilirim. Talisman için kötü yorum olmaması mutlu etti çünkü tasarımı donanımı hoşuma giden bir araç. İnsignia kasa eskide olsa makyajla çok hoş ve çekici geliyor sport+stil paket çok yakışıklı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler