User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
39 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Clio mu? C3 mü? C3 AirCross mu? Kafalar Karışık

Aranel Ciryatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başladı başladı. Araç hatta bugün gümrüğe geldi gemi ile. İlk makyajlı Agueda sarısı 208 GT alan bizmişiz öyle dedi bayi. Normalde geminin adını öğrenmek için aramıştım takip etmek için gemiyi. Gemi adına bakarken geminin limana geldiğini fark ettik @Schumi
    Konu Aranel Ciryatan tarafından (21-03-2024 Saat 10:43 ) değiştirilmiştir.
    SimRacersTR.Net
    Türk Simülasyon Pilotlarının Buluşma Noktası

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Aranel Ciryatan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başladı başladı. Araç hatta bugün gümrüğe geldi gemi ile. İlk makyajlı Agueda sarısı 208 GT alan benmişim öyle dedi bayi. Normalde geminin adını öğrenmek için aramıştım takip etmek için gemiyi. Gemi adına bakarken geminin limana geldiğini fark ettik @Schumi
    Satış değil teslimat demem lazımdı sanırım. Eski sarı ile farklı bir tonu var gibi görmüştüm.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun güzel tercih olmuş, clio pişmanlıktır çok değişiklik varmıdır bilmiyorum ama 2015 yılında sıfır alıp 2 yıl kadar kullanmıştım her anı ayrı ızdıraptı Allah korumuş sizi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Satış değil teslimat demem lazımdı sanırım. Eski sarı ile farklı bir tonu var gibi görmüştüm.
    Aynen Lime gibi biraz bu. Aracı kesinlikle görmeden aldık. Allure vardı sadece bayide ona oturdum falan biraz. Koltuklar için de 308 GT'de toto testi yapabildim.

Alıntı huseyinturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güzel tercih olmuş, clio pişmanlıktır çok değişiklik varmıdır bilmiyorum ama 2015 yılında sıfır alıp 2 yıl kadar kullanmıştım her anı ayrı ızdıraptı Allah korumuş sizi
    Valla kimisi Clio çok iyi diyor. Kimisi Pejo pişmanlık diyor. 20 yıldır PSA kullanıyorum o yüzden bana göre Peugeot pişmanlık değil ben seviyorum araçların karakterlerini. Clio'da face gruplarında enteresan bir kitle vardı. Herkesin tek derdi tüp taktırmaktı. Dedim ben yanlış bir yoldayım
    SimRacersTR.Net

babayimben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun aracınız, almışsınız artık konuyu geç gördüm ama, makyajsız 208 ve makyajsız clio 5 karşılaştırma yapacak kadar kullandım ikisini de
    Makyajla clio çağ atlamadı ise 208 çok daha derli toplu ve kaliteli iç mekana sahip, aynı yolda clio en az 1- 1,5 litre fazla yakıyor
    Kabin gürültüsü, yol tutuş de benzer seviyede
    Açıkçası aynı paralara bu iki araç arasında kalınıp clio almaya bir sebep bulamadım, doğru kararı vermişsiniz bence, kazasız belasız kullanın inşallah.
    1994 Doğan S, 1990 E30 318is, 2007 Astra 1.6, 2005 Mazda 3, 2012 F30 316i, 2017 HR-V 1.5 i-VTEC, 2007 E60 535D LCI, 2018 1.6 CDTI Insignia, 2018 C200d FL, 2018 Mx-5 ND 1.5, 2015 F32 420d

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Hayırlı olsun renk buysa cokta güzel olmuş eski hardalımsı tona göre . clio v6 sarısı gibi sanki

NEW Peugeot E-208 GT FACELIFT 2024 | Visual Review, Exterior, Interior & Infotaiment - YouTube

1881 - 193

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen Lime gibi biraz bu. Aracı kesinlikle görmeden aldık. Allure vardı sadece bayide ona oturdum falan biraz. Koltuklar için de 308 GT'de toto testi yapabildim.

Valla kimisi Clio çok iyi diyor. Kimisi Pejo pişmanlık diyor. 20 yıldır PSA kullanıyorum o yüzden bana göre Peugeot pişmanlık değil ben seviyorum araçların karakterlerini. Clio'da face gruplarında enteresan bir kitle vardı. Herkesin tek derdi tüp taktırmaktı. Dedim ben yanlış bir yoldayım
    2015 yılında almıştım ben bir eski kasa oluyor çok değiştimi bilmiyorum ama şöför kapısı konsolunu o kadar saçma yapmışlar ki direksiyonla o konsol arasına sıkışıyor insanın dizi. 55.000 km kullandım koltuğu kendime göre hiç ayarlayamadım, trim sesleri hiç bitmedi. 5-6 bin kmde biten balataları vardı servislerin yaklaşımı samimi tek güzel yanı oydu. Müzik dinleyin trim seslerine tek çare o demişlerdi bana

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı huseyinturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2015 yılında almıştım ben bir eski kasa oluyor çok değiştimi bilmiyorum ama şöför kapısı konsolunu o kadar saçma yapmışlar ki direksiyonla o konsol arasına sıkışıyor insanın dizi. 55.000 km kullandım koltuğu kendime göre hiç ayarlayamadım, trim sesleri hiç bitmedi. 5-6 bin kmde biten balataları vardı servislerin yaklaşımı samimi tek güzel yanı oydu. Müzik dinleyin trim seslerine tek çare o demişlerdi bana
    7 yaşında aldığım DS3'e 7 yıl bindim trim sesi konusunda sıkıntım olmaz. 20 yıldır PSA'ların tepesindeyim. Diz sıkışma olayı enteresan geldi 2015 kasanın içine hiç oturmadım gerçi. Bunda showroomdaki test aracına sorun yaşamadım ben 1.72 boy.
    SimRacersTR.Net

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    7 yaşında aldığım DS3'e 7 yıl bindim trim sesi konusunda sıkıntım olmaz. 20 yıldır PSA'ların tepesindeyim. Diz sıkışma olayı enteresan geldi 2015 kasanın içine hiç oturmadım gerçi. Bunda showroomdaki test aracına sorun yaşamadım ben 1.72 boy.
    Denk gelirsek DS'i şimdi bi denemeni isterim. Motor tarafından gelen sesi %90 çözdüm.

1. si hava filtre parçalarının titreşimini çözünce ses azaldı.

2. si turbo dan çıkıp cooler'a giren boru boyunu kısaltında artık panele çarpmadığı için muazzam bir titreşim azaldı.

3. sü de cooler kocaman olduğu için tampon altındaki plastik bağlantılar yerinden çıkmış, onları takıp güzele sıkınca o titreşimden de kurtulduk.

Şuan öncesi sonrası arasında fark muazzam seviyede. Yalıtım sonrası d sedan civarı bir iç ses bekliyorum bakalım onu da yapınca yorumlarım.

Ne zaman geliyor 208 ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Denk gelirsek DS'i şimdi bi denemeni isterim. Motor tarafından gelen sesi %90 çözdüm.

1. si hava filtre parçalarının titreşimini çözünce ses azaldı.

2. si turbo dan çıkıp cooler'a giren boru boyunu kısaltında artık panele çarpmadığı için muazzam bir titreşim azaldı.

3. sü de cooler kocaman olduğu için tampon altındaki plastik bağlantılar yerinden çıkmış, onları takıp güzele sıkınca o titreşimden de kurtulduk.

Şuan öncesi sonrası arasında fark muazzam seviyede. Yalıtım sonrası d sedan civarı bir iç ses bekliyorum bakalım onu da yapınca yorumlarım.

Ne zaman geliyor 208 ?
    Merak ettim valla. Yolun düşerse Kadiköy falan olmadı Gökhan'ın orada bi toplaşırız

Valla 19'unda gümrüğe indi. Cumartesi bayi aradı 25-26 gibi ödeme için hazır olalım diye. Araç bi bayiye gelecek orada ilk kontrolleri yapıcaz boya kontrol falan. Sonra tescil işlemleri başlıcak. İnşallah bugün aranırız diye bekliyorum artık sabırsızlık moduna geçtim çünkü Clio'yu beklerken böyle heyecan yoktu ama 208 heyecanlandırıyor.
    SimRacersTR.Net

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla ben de heyecanlandım ya, 31 inde bi şile yapacak gibiyiz bakalım tam netleşmedi. Düşerse yolun gelsene.

Kırmızı c1 / yeşil megane 3 / siyah ds3 / sarı 208 gt olur off rengarenk

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ben de heyecanlandım ya, 31 inde bi şile yapacak gibiyiz bakalım tam netleşmedi. Düşerse yolun gelsene.

Kırmızı c1 / yeşil megane 3 / siyah ds3 / sarı 208 gt olur off rengarenk
    Olabilir neden olmasın. Araç gelirse tabi
    SimRacersTR.Net

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olabilir neden olmasın. Araç gelirse tabi
    Şahane olur, kend aramızda sohbet muhabbet biraz da deneme yapıcaz Murat (eski aracımın yeni sahibi) çok iddialı amiyane tabirle bizi delecekmiş

kaç gündür bunun geyiğini yapıyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gümrükleme sonunda tamamlanmış bugün. Araç Bayiye sevk edilmiş.
    SimRacersTR.Net

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gümrükleme sonunda tamamlanmış bugün. Araç Bayiye sevk edilmiş.
    Hdi buralar renklensin kısa zamanda o zaman

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    SimRacersTR.Net

safaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok güzel renk be, Allah kaza bela vermesin, Hanımın otomatik ısrarı uzerine bende bu aralar Mk2 Leondan ,2021 model 208lere bakar oldum.Pisman olurmuyum bilemedim.
    208 bu sınıfta ne mantıklı olan sanırım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı safaks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel renk be, Allah kaza bela vermesin, Hanımın otomatik ısrarı uzerine bende bu aralar Mk2 Leondan ,2021 model 208lere bakar oldum.Pisman olurmuyum bilemedim.
    208 bu sınıfta ne mantıklı olan sanırım.
    2. el aracın bakımlı olmasına aman dikkat. Yağlı kayış var 50 bin de falan triger değişmek gerekiyor. 2021 modellerde eski parça var çünkü sonradan parça güncellemesi oldu ama az da olsa hala triger parçalanması devam ediyor. Bakımlı, yağı düzgün marka olan ve yağ bakımlarını zamanında yapan araçlarda sorun olmuyor pek.

Bide 2. ellerde inanılmaz saçma fiyatlar var. Sıfırın liste fiyatı 1400 ama yani bayiler enteresan iskontolar yapıyorlar. Clio Alpine paket fiyatına dolu dolu 208 GT alınıyor diyebilirim.
    SimRacersTR.Net

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    208 gt aşırı güzel, renk duruş efsane. Ben bayıldım. Denk gelirsek bir deneme sürüşü talebi açıyorum buradan da.

Hayrını gör, kazasız belasız cezasız bin.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler