User Tag List

12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Bbs speedline mi oz superturismo lm mi?

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bbs speedline mi oz superturismo lm mi?

A3 8Y Sedan Daytona Gri renk için başlıkta belirttiğim jantların 19 ebadını düşünüyorum.Hatta Oz'ları 10 gün önce satın aldım.Lastikleri de hazır.Fakat ben aracımın renginden ötürü Oz superturismo lm matt graphite rengin nasıl duracağını kestiremiyorum.Birde Bbs speedline modeli oldum olası A3 araçlara yakıştırıyorum.Yalnız yorumlar ağır bir jant olduğu yönünde.Ben koyu renk araçta daha şıkır şıkır duran jantları seviyorum.O yüzden de bu sebeple 10 gündür hadi hemen taktırayım moduna giremedim sanırım.

Aldığım jantlar 19 lm orjinal kendi boyasında aracım aşağıdaki önceki kasa ile aynı renk

octaviada

bbs speedline

yada hiçbirini tercih etmeyip orjinal jantlarımla devam edeceğim.

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Speedline çok güzel jant, ama bu arabanın çehresine üstündeki kadar yakışmaz diye düşünüyorum

Ben üstündekileri çok beğeniyorum, kıyamazdım sanırım. Spacerla yarım boy büyük görünür zaten

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    19 oz mat güzel seçim.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Speedline çok güzel jant, ama bu arabanın çehresine üstündeki kadar yakışmaz diye düşünüyorum

Ben üstündekileri çok beğeniyorum, kıyamazdım sanırım. Spacerla yarım boy büyük görünür zaten
    Üstündekileri satmayacağım, 18 kışlık lastik ayarladım belki İstanbul’da çok ihtiyaç olmayacak ama kışlık takım olarak kenarda duracak.Spacer var şuan 12/15 mm dediğin gibi 19 gibi duruyor jantlar başka aynı jantla yanyana durunca.
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    19 oz mat güzel seçim.
    Bende o yüzden tercih ettim ama formentorda mat janttı.Çok benlik değil ama ona yakışıyordu.Ben biraz kontrast renkleri seviyorum gövde ile.Siyah jant hariç

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eee hani daha yeni diyordun "jant-ayna-cam çerçevesinde krom uyumunu yakaladım" diye

Bu haliyle araban bence çok güzel. Koyu OZ'lara geçmek başına iş açmak olur diye düşünüyorum. Taktığın gün Skoda gibi her şeyi karartayım diyeceksin. Yoksa bu fotoğraflarda Skoda'da eski A3'te de güzel durmuş kimse itiraz edemez. Tamamen farklı imaja gitmen lazım ışıltılı mı olsun yoksa daha karanlık bi şıklık mı diye. Ama yapacağın masrafın karşılığını verir mi dersen o konuda çekimserim.

BBS Speedlinelar da öyle güzel ki hani ağır olsun nolcak roll kovalamıyosun veya arabanı da haftada 1 falan kullanıyodun sanırım. Biblo niyetine yapacaksan güzel tercih. Ama yine de aracının fabrikasyon güzelliğini üzerine atıyorum 100 bin liralık ekstra güzellik katmaz gibi.

Sen jantı almış lastiği hazırlamışsın, bence boş konuşuyoruz da, madem sordun diye yazdım ben de.

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Speedline bence, jilet gibi bir takım elbisenin altına eski model küt burunlu bir ayakkabı giymek gibi olur çok güzel jant ama daha eski bir modelde.

Almışken Oz ları denerdim açıkçası. Sıkılırsam orijinale dönerdim ki orijinalleri çok güzel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @TarikS vakit ayırıp ayrıntılı yazdığın için teşekkür ederim.Alırken de başka bir bayide bende nikelaj ve koyu gri olan heryerin piano olanını bulmuştum.Ön arka logolar dahil.Arabayı çok kapattığını düşünerek almamıştım.Audinin çerçevelerinin tonunu rengini beğeniyor.Ellemem bu sebeple.Jantları da sanırım hazır almışken bi denerim üstünde.Nasılsa piyasada tutulan bir model içime sinmezse satarım.Başka renk olsa aracım hiç tereddütsüz takardım. @aybarsdnr teşekkürler speedline jantların aracın güncel hatlarına eski kaçacağını bende düşünüyorum.Benim asıl düşüncem aynı kasa aracımın s3 versiyonu jantları.Biraz oemciyim ama onu da ikinci elde bulmak imkansıza yakın.

_driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Orijinal jantları kesinlikle çok daha güzel duruyor
    Alıntı mesutt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

131mirafiori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hacı abi elinde jantın var, lastiğin var illaki aranın iyi olduğu bir lastikçi de vardır gidip taktırsana 2 tanesini

2 jantta birbirinden güzel ama tarz olarak çok başka sen ne istiyorsun o çok önemli bu noktada. BBS takıp efendi görünmek mi? OZ takıp serseri gibi durmak mı?
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    itin köpeğin maskarası değil, Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin bekçisi, askeriyim.

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bbs çok güzel normalde ama arabada görmek lazım eski bir model sonuçta, ozlar içinde zatene hepsi hazır git 5dk dene işte arabanın üstünde görelim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berkaym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bbs çok güzel normalde ama arabada görmek lazım eski bir model sonuçta, ozlar içinde zatene hepsi hazır git 5dk dene işte arabanın üstünde görelim
    tpms sensörlerini bekliyorum Berkay o sebeple lastiği janta taktırmadım henüz.Bu hafta herhalde gelir Çinli dostlarımızdan diye düşünüyorum.Gelsin öyle takacağım.

mrtysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben Speedline'in elimde oldugu bir ihtimalde herhangi baska bir secenegi degerlendirmem
    Don't believe everything you hear,
    Real eyes, realize. real lies.
    2Pac Shakur

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler