User Tag List

14 sonuçtan 1 ile 14 arası

Konu: Lastik seçimi

Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Lastik seçimi

Nette bir süredir araştırıyorum burda forumdada biçok konuda okudum ama aydınlanmak yerine kafam karıştı. Sonuç olarak araca göre lastik seçimin daha mantıklı olduğunda karar kıldım. Subaru 2.0R aracımda 225-45-17 lastik kullanıyorum yazlık lastik almam gerekli, herkesin başına geldiği gibi bayi bana ku-31 tavsiye etti(kar payının en yüksek lastik olduğunu öğrendim ) fiyat olarakta 150 lira dedi. Ben uzun yolda çok araç kullanan biriyim yılda 22000 km yol yapıyorum tane başı 200 lirayı geçmeyecek bi lastik almalıyım ne önerirsiniz.

SkY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben golf te kullandım ku 31 225-45-17 ve megane da kullandım 195-50-16 gayet memnundum..sadece ıslak performansı kurudaki kadar iyi değil..ama kendi adıma tavsiye ederim..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı SkY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben golf te kullandım ku 31 225-45-17 ve megane da kullandım 195-50-16 gayet memnundum..sadece ıslak performansı kurudaki kadar iyi değil..ama kendi adıma tavsiye ederim..
    Şimdi yazılanlara bakıyorum insanlar tükaa yapmışlar lastiğe, ama kullananlar memnun nasıl bir olaydır anlamadım

SkY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Godfather Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi yazılanlara bakıyorum insanlar tükaa yapmışlar lastiğe, ama kullananlar memnun nasıl bir olaydır anlamadım
    valla abi kullananların ne beklediği ve nasıl kullandığıyla alakalı bu bence..ben normal kullandım işte rolldu dragtı vs anlamında işim olmadı ama arabalarımın hakkını vercek şekilde sürat yaparım otobanda vs..o açıdan beni hiç üzmediler..ama dediğim gibi drag yaparsın bu lastik tutmuyor sarıyor vs derse insanlar onu bilemem..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    güncel arkadaşlar hafta sonu lastik alınmış olacak

cenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende type-r da k31 kullanıyorum , bu konu daha öncede açılmıştı k31 için genel olarak kuru zeminde başarılı, fiyatı uygun... eksi yönleri ıslak zeminde kötü gerçi mesajında da yazlık için kullancam demişsiniz ..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı cenk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende type-r da k31 kullanıyorum , bu konu daha öncede açılmıştı k31 için genel olarak kuru zeminde başarılı, fiyatı uygun... eksi yönleri ıslak zeminde kötü gerçi mesajında da yazlık için kullancam demişsiniz ..
    evet kışlık lastiğim var zaten vakumlu kartipi yazlık kullanım içinde michelin pilot sport vardı onlarda balon çıktığı için lastik almak zorunda kaldım

cenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iyi tamam ben sana k31 tavsiye ederim hem pek uzun yolda yapmıyormuşsun

ya aslında ıslakta da o kadarda pert değil çok yakın bi arkadaşımda s2000 de k31 kullanıyo eger yollar çok kötü değilse kışın yağmurda çamurda çok çıkardı arabayı

chaylak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    200'ün biraz üstüne cikabilirsen Adrenalin alabilirsin..

liste fiyati 370 lira olan 195-55-15 icin 240 lira fiyat verdiler.

Eger ona gerek yok diyorsan Turanza Er300'de olabilir.
    00' Civic 1.6IES

H22Power - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yol tutuş önemli diil bitmesin diosa michelin zira tutmadığı gibi bitmio hemen bitmesi önemli diil ama tren gibi dönsün arabam fiyatı da tane başı 200 civarı olsun dersen tek kelimeyle yokohama fiyatta önemli diil bitme süreside dersen en müthişi potenza s02 parası önemli diil yol tutuşu ii olsun ama bitmesinde dersen potenza s03 ama performansı s02 kadar olmaz çünkü geç ısınıo ama daha fazla km yapar ..kumhoya gelince fiyatına göre güzel lastik çünkü tana başın 50 lira fark herkez veremez ama subaruyada antin kuntin lastik takılmaz hele seri gidiliyorsa......
    ..::PASSATURBO1::..

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    KU31 icin cok demisler, 110 TL fiyat vermislerdi yakın zamanda bana

KU19 kullandım, KU31 kullandım, su an Falken kullanıyorum.

Kumholar ıslak dısında gayet yeterli geliyordu, ama ıslakta su nereye akıyorsa araba da oraya gidiyordu

Islakta hic zorlamam, efendi efendi giderim diyorsan al, kuruda zaten zamk gibi yapısıyor yola

Ama 150 cok, 110-120 aralıgında bulabilirsin.

Fiyat performans iliskisinde gayet iyi bir lastik, düsük havada gezme yanak catlıyor, sorumluluk da kabul etmiyorlar

Falken Ziex fiyatları biraz daha pahalıdır ama kesinlikle kumhodan iyi
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

merve
    Misafir
    kumho bi dönem bende kullandım kuru zeminde gayet başarılıydı çok iyi tutunuyodu yola.. ıslak zeminde çok yönleniyo ama ben idare ediyodum.. şimdiki lastiklerimden memnun değilim aslında yazın taktım çok kötü gelmemişti, artık hiç iyi değil ne olduğuna pek anlam veremiyorum.. konu ıslak zeminde değil ıslak zeminde kumhodan iyi.. ama hep şey var önceden yüksek hızlarda girdiğim virajlara artık giremiyorum, sürekli tedirgin ediyo, sürekli kopucak hissi veriyo bazende kuru zeminde bile yönleniyo, hiç viraj alamıyorum cnm çok sııkılıyo, ya da amortisörlerimde mi bişi var anlamıyorum ama aracım eskisi gibi değil, hiç güven vermiyo.. ya konunu baltalamak gibi olmasında bunun hakkındada fikri olan varsa belirtirse sevinirim.. lastiklerimde bitik değil bi ara değiştircem dedim ama sanki sorun farklı gibi, yazın iydi şimdi bitik değil boş yere değiştirmek istemedim, ne oluyo olabilir

SİNANN007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    özellıkle kötü lastıkler aracın abs ye de erken gecmesıne sebep oluyo kumho marshall gıbı lastıkler ucuz dıye tercıh edılıo bende kullandım ama bence güvenlı değil

hakan48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    guvenlik daha önemli bencede....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)