User Tag List

Sayfa 3/10 İlkİlk 12345 ... SonSon
180 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Cupra 225 vs. Cupra 240

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PASSATURBO1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    egzostta bizden olsun yaw adamlar 3000 lira para ödeyip beyin alıolar komple aldıkları güç 15hp ..burda 100 hp den bahsedioruz atmosferik arabalara acıyorum
    Bazı şeyler yani keyif PS yada HP ile olculemez maksat salt güç degil tabikide o yuzden herseyden once NA gelir sonra kesmez ise aşırı beslemeye bakarım derim ben
    Bu arada burada bahsi gecen cupra nın chipli halide sitedeki videolara gore 2 lt NA aracı gecemiyor

H22Power - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı seko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazı şeyler yani keyif PS yada HP ile olculemez maksat salt güç degil tabikide o yuzden herseyden once NA gelir sonra kesmez ise aşırı beslemeye bakarım derim ben
    Bu arada burada bahsi gecen cupra nın chipli halide sitedeki videolara gore 2 lt NA aracı gecemiyor
    hangi 2.0lt n/a aracı geçemiyor ALLAH aşkına hemen söle yoksa gülmekten ölücem
    ..::PASSATURBO1::..

nightkids_han
    Misafir
    hangi 2.0lt n/a aracı geçemiyor ALLAH aşkına hemen söle yoksa gülmekten ölücem
    TYPE-R olabilir mi acaba
    stage 3 felan herhalde geçemediğine gore....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kesin typer diceksin şu japoncu triplerden kurtulun allah aşkına bu alemde hiçbir japon bir almana rüzgar yapamaz bunu ispat ettim etmeye de dewam ediyorum her geçen gün aile arabası ile kategori atlıyorum stock makinyla 350 hp ye çıkıcak bir tane japon gösterin allah aşkına yok atmosferik arabaya turbo araba muhabbeti ona da turbo taksan daha hızlı yürür tripleri ok typer a turbo takın gt30 2.0 dimi 1.8tye de krank piston egzantrik koyup 2.0 a yükseltip gt30 koyalım bakalım alman araya kaç zeplin sığdırabiliyor

umu_vtec
    Misafir
    kesin typer diceksin şu japoncu triplerden kurtulun allah aşkına bu alemde hiçbir japon bir almana rüzgar yapamaz bunu ispat ettim etmeye de dewam ediyorum her geçen gün aile arabası ile kategori atlıyorum stock makinyla 350 hp ye çıkıcak bir tane japon gösterin allah aşkına yok atmosferik arabaya turbo araba muhabbeti ona da turbo taksan daha hızlı yürür tripleri ok typer a turbo takın gt30 2.0 dimi 1.8tye de krank piston egzantrik koyup 2.0 a yükseltip gt30 koyalım bakalım alman araya kaç zeplin sığdırabiliyor
    neyle ispat ettin 1.6 vti geçerekmi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada söliim her geçengün yeni typerların hacamat oluşunu duyuyorum ben new cupra tarafından ve sadece çiple unitronic i bi kenara koyuorum bak o bambaşka bi dünya zaten herhangi marka çipli bi cupra stage3 nedir abi filtre egzost hondata headers ince conta stage 3 diosan o yalan olallı çooook oldu hatta başka illerden pilotaj desteklerine rağmen

Juggernaut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence yeni Cupra geçer.330 iki araçtanda ağır 100-200 aralığında ikisinide geçemez 150-250 olsa şansı olabilir..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Skyline R35 suan dunyanın en iyi spor aracıdır ve maalesef o da bir japon aracıdır
    Type R konusunda kesinlike yanlış dusunuyorsun moda veya degil piyasası ve gecilen aracar ortada o yuzden ne desen nafile
    Turbo bir nimettir ama NA varken yakın guclerde ben NA alırdım ..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı umu_vtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neyle ispat ettin 1.6 vti geçerekmi
    sen çok geride kaldın arkadaşım kısa takıp ciğer var die dolaşmakla olmuo bu işler hr geçen gün kendimi hem motor hem pilotaj olarak geliştiriorum ve arabamda gram ciğer yok emek va pilotaj var destek var vtec geçerek mi diosun bugun dün passat asla vtec geçemez diodun bak 1 adım atlamışız bugun passat typer geçemez dienleri çokyakında görücez şimdiden 3. aım subarularl deniyorum sen rahat ol

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu alemde hiçbir japon bir almana rüzgar yapamaz bunu ispat ettim etmeye de dewam ediyorum
    bu çok iddialı bir söz olmuş. zaten draglarda hep alman arabaları 1. oluyor
    hem türkiyede hem dünyada

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SONE-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu çok iddialı bir söz olmuş. zaten draglarda hep alman arabaları 1. oluyor
    hem türkiyede hem dünyada
    dahlback golf gelse de o japonları görsek 400 mt pistte 500mt boy açan golf

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dahlback golf gelse de o japonları görsek 400 mt pistte 500mt boy açan golf
    mustafa bu modifiye piyasası japonlar sayesinde gelişiyor.. ne almanı allah aşkına.. 1-2 istisnayı getirip örnek diye verme... genele bak... impreza, typer, s2000, skyline, supra, evo, civic vti, rx8 vs vs

umu_vtec
    Misafir
    sen çok geride kaldın arkadaşım kısa takıp ciğer var die dolaşmakla olmuo bu işler hr geçen gün kendimi hem motor hem pilotaj olarak geliştiriorum ve arabamda gram ciğer yok emek va pilotaj var destek var vtec geçerek mi diosun bugun dün passat asla vtec geçemez diodun bak 1 adım atlamışız bugun passat typer geçemez dienleri çokyakında görücez şimdiden 3. aım subarularl deniyorum sen rahat ol
    ben rahatım sen rahat ol. 1.8 t araban var deli gibi para harcıosun hala 1.6 vti lerle aşık atıosun acıyorum sana nerde denediin subaru ile videon yokmu KOYDA GÖRELİM

Oytun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı seko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı nightkids_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TYPE-R olabilir mi acaba
    stage 3 felan herhalde geçemediğine gore....
    nasıl? izmirdeki unitronic stage 2 cupra er typer ile denedi, cupra gecti? ne kadar fark var aralarında bilmem kendileri söylerler deneyen kendileri ben sadece geçtiğini biliyorum. gecmeside normal ayrıca arada ciddi fark var aralarında aşırı besleme başta... siz neyi tartısıyorsunuz ben anlamadım?

zaten japon alman kıyaslaması değil farklı dönemlerin cupralarının kıyaslaması icin acılmıs bu konu, type-r da kendi sınıfında gayet verimli bir araba cuprada kendi sınıfında gayet verimli bir araba ancak sınıfları farklı, kıyaslamaya gerek yok zaten.

ortamı kızıştıracak mesajlar yazmayın artık lütfen...

nightkids_han
    Misafir
    STOCK ve günümüz satılan araçları olarak baktıgımızda,
    kendi sınıflarında perf. olarak japon'ların avrupalılara aman aman üstünlüğü olmadığını goruyorum ben , çünkü japonlarda klasik ozelliklerini bir yana atıp avrupalı rakiplerinin ayarına geldi donanım konfor vs vs.... , 1 motor wardır ki b16a2 denilen gerçekten çok zekice geliştirilmiş 1 motor , çoğu firmanın ders alması gereken 1 motor.... s2k'nın motoruda aynı şekilde ....
    type-r mesela çok abartılır günümüzde ozellikle TR'de ama
    sınıfında denediğinizde hiçbir rakibine(stock olarak konuşuyorum) gider yapamaz...megane rs , focus st, astra opc, cupra vs vs ....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SONE-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mustafa bu modifiye piyasası japonlar sayesinde gelişiyor.. ne almanı allah aşkına.. 1-2 istisnayı getirip örnek diye verme... genele bak... impreza, typer, s2000, skyline, supra, evo, civic vti, rx8 vs vs
    sonr abi beni anladığına eminim bendeseni anlıorum tabii ki japonların bu konuda %70 gelişme sağlaıkları doğru ama bu marka fazlalığından kaynaklanıo ama o %30 luk dilim varlığı ve doğruluğu yadsınamaz bir gerçek ki alman hep kaliteli sağlam performanslı araçlar üretiyor sadece performansla sınırlı kalmıo neyse abi konuyu bulandırmayalım nerden nereye saptı dimi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kusura bakma ama Type R ım olsa seninle yurumem aile aracı aile aracıdır R makine ayrı bir seydir . passat ile type r gecemezsin diye birsey yok yaparsan 300 beygir gecersin cokta zor bir sey olmasa gerek
    Son olarak almanya da tum segmentlerde musteri memnumiyeti açısından bir numara ureticin Toyota oldugunu biliyormusun acaba

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Bullet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıl? izmirdeki unitronic stage 2 cupra er typer ile denedi, cupra gecti? ne kadar fark var aralarında bilmem kendileri söylerler deneyen kendileri ben sadece geçtiğini biliyorum. gecmeside normal ayrıca arada ciddi fark var aralarında aşırı besleme başta... siz neyi tartısıyorsunuz ben anlamadım?

zaten japon alman kıyaslaması değil farklı dönemlerin cupralarının kıyaslaması icin acılmıs bu konu, type-r da kendi sınıfında gayet verimli bir araba cuprada kendi sınıfında gayet verimli bir araba ancak sınıfları farklı, kıyaslamaya gerek yok zaten.

ortamı kızıştıracak mesajlar yazmayın artık lütfen...
    +10000000000000000000000000

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yıne konu sacmalamıs aracım ***** r olandan cuprada abımde var bahsı gecen ızmırdekı tr dekı en hızlı cupra stokkenden berı belkı yuz kere denedık yanyanaydı ama nezaman 2sıde unıtronıc oldu ısler degıstı son durumu deneyemedık daha cunku 0.4 bara yakın kaybım var ama(cozumde yolda )4 kafadan dıyebırım yenısı hızlı deneyınce onuda yazarım ama stockta aynı dıyeblirim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)