User Tag List

Sayfa 10/10 İlkİlk ... 8910
180 sonuçtan 172 ile 180 arası

Konu: Cupra 225 vs. Cupra 240

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne kadar arabacı oldugun bellı yaw anlayamıyomusun hıssederek
    yanılmısımm

edo typer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Bullet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    0.9 larda falandı yine zaten ismailde biliyordu bunu bilmediğini iddia etmiyor, o gece gns ile denediklerinde ikiside sorun olduğunu biliyordu bile bile denediler
    yanı ızmıre ozel bı sıkıntısı yoktu? bız sıkıntılı oldugu bılınen aracla denemedık dımı? her zmnkı gıbıydı? benle denrken bı sıkıntısı oldugu ıse vıdeoları sılerım telımden,ben sıkıntı aracı gectım demem..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı edo typer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanı ızmıre ozel bı sıkıntısı yoktu? bız sıkıntılı oldugu bılınen aracla denemedık dımı? her zmnkı gıbıydı? benle denrken bı sıkıntısı oldugu ıse vıdeoları sılerım telımden,ben sıkıntı aracı gectım demem..
    sıkıntısı oldugu bılınıyodu fakat duzeldıı dıyee denedık bız ama sorun arabanın duzelmemeıs olmasıymıs erdem yanı ıstanbuldan berı basınc sorununu halledemedık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CemVteC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sıkıntısı oldugu bılınıyodu fakat duzeldıı dıyee denedık bız ama sorun arabanın duzelmemeıs olmasıymıs erdem yanı ıstanbuldan berı basınc sorununu halledemedık
    yanı ısmaıl aracın hıc bır zmn 1.2 basmadı dımı? bende cam anglelarımı acamıyom backpressure dan soluyom mu 1.800 ytl verıp headers alıyom,sırf onları acmak ıcın su kadar acık olması lazım dıom mu? bunlar bahane deıldır sen basınc basamıyon bende acı acamıyomama aracım her zmnkı gıbı bı degısıklık yok..acı kısmam gıbı bısey soz konusu deıl..sendede aynı sekılde 0.9 basıyodu hala 0.9 basıyo coolerdakı catlak yapıldı debrıyaj degıstı..

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    basınc sorununu halledemedın ama nıhayetınde ıstanbuldakı basıncınla aynı basıncı basıyordun ama coolerın ızmırde yapıldı ve baska balatan degıstırıldı. yanı aracın hızlandı...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    basınc sorununu halledemedın ama nıhayetınde ıstanbuldakı basıncınla aynı basıncı basıyordun ama coolerın ızmırde yapıldı ve baska balatan degıstırıldı. yanı aracın hızlandı...
    ewt ist gore daha ıyı dıyeblırım basınc sorunu dahılınde tabı

Oytun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı edo typer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    soyledigini anlamadım tam ama sana soyle anlatıyım durumu

istanbulda 0.8 - 0.9 basıyordu mafında arıza vardı debriyajı kacırıyordu intercooleri catlaktı

izmire döndü debriyaj değişti intercoolerdeki çatlak farkedildi, az basmanın sebebi odur dendi mafta o yüzden eksik okuyordur bozuk görünüyordur dendi konu geçiştirildi.. araba catlak ve debriyajdan sonra daha iyi yürüyor gibi geldi ismaile telefon actı bana sorun düzeldi, catlaktanmış dedi.

seninle denedi sonra arabasında hicbir sorun kalmadığını zannederek

aynı gece beni hava alanından aldıktan sonra arabasının ölçümlerini yaptım ve yine aynı şekilde mafın bozuk olduğunu ve eksik basınc oldugunu farkettim, demekki farklı yerden kaynaklanıyormuş problem, daha henüz bulunmadı sorun oda sanırım ismailin işleri yogun oldugu icin ilgilenememesinden.

özetle o gece denediğinizde ismail arabasında sorun olduğunu bilmiyordu ama arabasında sorun vardı aynı sorunda hala devam ediyor, stock'a yakın boost ile yuruyor suan arac.

denediğinizde aranızdaki farkı ne kadar etkiler duzeldiği zaman orasını ben bilmem ama denersiniz ismail sorunlarını hallettikten sonra, bu sorunlar onu ne kadar etkilemiş onuda görmüş olur, denemelerin amacı bu. bu kadar birbirinizi kırıp üzmeyin boş yere...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bız bu sebepten vıdeo yayınlamıyoruz..bız araclarımızdakı eksıklerı gormek ve yaptıgımız yenı seylerın farkını anlamak ıcın denıyoruz..ısmaılle ve ugur abı ıle ne zmn olursa olsun denerım..bunu ısmaılle ugur abıde bılıyo..arıyolar cok ekstara bı ısım yoksa denıyoruz ztn

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    edıt......

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)