User Tag List

Sonuçlar: hangisi

Katılımcı sayısı
87. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • subaru impreza WRX

45 51.72%
  • honda s20000

42 48.28%
Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011
207 sonuçtan 191 ile 207 arası

Konu: subaru impreza wrx

MUGENPOWE® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    napcan dowcenmı bnm ıhtıyacım yok gormeye sen koymuusn fotolarını ıstedımıs seyı gorurus merak etme hersey gelır onumuse raat oll

halilcakir
    Misafir
    C.E.M:bekleriz

Mugen:Büyüksün...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yok sen buyuksun onnoyla beraber muzelıksın hatta

halilcakir
    Misafir
    Alıntı MUGENPOWE® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok sen buyuksun onnoyla beraber muzelıksın hatta
    Teşekkür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Noktaaa...

halilcakir
    Misafir
    Msgını editlediğini şimdi gördüm ve bende editliyorum en iyisi yazdığın gibi nokta ve bittiİyi forumlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    peki müzelik oyle olsun

halilcakir
    Misafir
    Peki murat sağol

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    canım deıl adım murat

Sinan'S2k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Alıntı khan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayrıca bu sinanla mrt konusu cok uzadı artık bu konu kapansın arkadaslar. sinana baska bir std araba bulamadık kalkacak o da yeni projelerini gerceklestirince sanırım std. wrx aramayı bırakacak dolu wrxlere ve stilara yonelecek o zaman icin arabamız bol ayarlarız.ankarada cogu arabanın kalkmaya korktugu dediginiz bir arabanın blogu dikislene dikislene nenemin danteline dondu hersey gorundugu gibi degil varsa soracagınız birsey sorun cevaplıyalım.
    mrt nin gıyabında konusmalar yapılmasın lutfen adam sozunu soyledi eger hala guvenmiyen varsa gelip yuzune soylesin 35 yasında evli barklı adamı yalancı konumuna dusurmeyin.
    adam cıkıp hicbiryerde diyormu ben sinanı gectim bilmemne yine iste yine dener ve konusmaz ayrıca std. bir araba var galiba simdi aklıma geldi sinan konusalım bir ara.

son noktayı koyalım su tartısmaya yolda std. bir wrx bulursan ki bulamazsın s2k ile gecersin konu bu olacak heralde?
    Korhancım, benim kimseyle bi problemim yok, sadece burdaki konuda benim arabamdan bahsedildi geçildi diye standart wrx'e bende bunun böyle olmadığını kendilerininde orada açıkladıklarını belirttim arkadaşlara durum bundan ibaret... Bu arada prodrive sti fln varsa denemek istiyorum cidden, bugünkü buluşmada denk gelmedi hiç, m3 ve s60r ile idare ettim standart bir wrx ve sti ile denemeye gerek yok bence, sonuçta benim arabam da standart değil şu an...
    Neyse özelden bir cep alışverişi yapalım ben msnini de aldım görüşelim muahbbet edelim, hadi görüşürüz ii geceler

sami_z01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    selam

ah halil ah ..yine ayni seyleri solemekten usandim

DEMISTIM halill l ll l l l l

evet surasi cok dogru ulkemizde hakikaten cok degerli arkadaslarimiz ,cok emek

harcadiklari cok yuksek hp li araclari var .bunlar da hakikaten cok hizlilar...

saygilar
    sami

halilcakir
    Misafir
    Bende biliyordum böyle olacağını ama insanlar anlamak istemedi abi.Neyse doğru yapıldıktan sonra her araç yürüyor demekki skyline bravo vs fark etmiyor sanırımSadece biraz abartmamak lazım olayları bence o kadar.Herkese iyi forumlar...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sinan'S2k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Korhancım, benim kimseyle bi problemim yok, sadece burdaki konuda benim arabamdan bahsedildi geçildi diye standart wrx'e bende bunun böyle olmadığını kendilerininde orada açıkladıklarını belirttim arkadaşlara durum bundan ibaret... Bu arada prodrive sti fln varsa denemek istiyorum cidden, bugünkü buluşmada denk gelmedi hiç, m3 ve s60r ile idare ettim standart bir wrx ve sti ile denemeye gerek yok bence, sonuçta benim arabam da standart değil şu an...
    Neyse özelden bir cep alışverişi yapalım ben msnini de aldım görüşelim muahbbet edelim, hadi görüşürüz ii geceler
    sinancım anlayısın ve tavrın icin sagolasın yine beyefendiligini gostermissin. sen yeterki iste maksat denemek eglenmek gormekse bizde araba cok dostum tabiki ayarlarım ama ortalıgı kızıstıran adamları icimizde barındırmadan kendi aramızda yapalım bazı seyleri sen de biliyorsun bu tip adamları s2000 gecildi tuh sana kotu s2000 ise yaramazsın, impreza gecildi yuh impreza yurumuyor ulan sanki istese honda veya subaru gecilmeyecek arabayı uretmeyi bilmiyor ama iste bu adamların kafası bu kadar calıstıgı icin ortamı bozup kavga cıkaratıp sonrada kenardan kıs kıs izliyorlar.

SubieGuy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sinan'S2k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada prodrive sti fln varsa denemek istiyorum cidden, bugünkü buluşmada denk gelmedi hiç, m3 ve s60r ile idare ettim
    Sinan, bulusmada hemen yanimda idin, bilseydim Prodrive STi aradigini, konusurduk bir ara. Hizlanirken aracininin sesi cok hosuma gittigi icin takip ettim seni bir ara hatta, camlarim acik sekilde.
    Hem benden daha stock PPP STi bulamazsin, egsoz, BOV bile takmiyorum, PPP haric hicbirsey yok, standart boost ile yuruyorum. Iyi bir referans olur senin icin yani.
    Bir dahaki Turkiye'ye geldigimde Korhan'i ararim, deneme yapariz uygun olursa.
    Baris

Sinan'S2k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Arabamın sesi için yorumun çok mutlu etti beni bi daha geldiğinde deniyelim Barış, Korhan dan ulaşırsın bana. Görüşmek üzere ii geceler

Berent.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S2000 mi alıyoduk STI mı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne alırsan al da japon al sonuc bu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)