User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: H&r fk eıbach

piscocuk
    Misafir

H&r fk eıbach

bu haftta içi sırf yay araştırdım.bu 3 markada takıldım.öncelikle daha önce yay araştırmalarımda herkez abi araban 2001 den yukarı ise hangi honda yayını alırsan al olur denildi.ben itiraz ettim ki type R yayı takılmış kafa uzaya bakıyordu resmen.bende 5k ile 3k nın yayı farklı olmalı.gelelim konuya.H&R dünyada en eski ilk yay firması diyebilirim ama ep3 için üretilen tek yay 3,5 cm (sadece ep3)5k değil..eibach ise arkalar 3,0 önler 4,5 yine sadece ep3 için.şuandada FK yı araştırıyorlar kaç cm olduğunu.ben araba düşsün istiyorum.o yüzden aklımda eibach var.sizin görüşleriniz neler bu yaylar hakkında kullanan tavsiyesi olan kimse varmı?

serhat306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bırkere senın aracın yayı typerla aynı dııl
    mormal cıvıcle aynı hr de olur aıbachda ben ıkısınıde sattım senın araca ıkısıde cok guzel dustu ama sen cok dussun ıstıyorsan orasını bılemem...

piscocuk
    Misafir
    Alıntı serhat306 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bırkere senın aracın yayı typerla aynı dııl
    mormal cıvıcle aynı hr de olur aıbachda ben ıkısınıde sattım senın araca ıkısıde cok guzel dustu ama sen cok dussun ıstıyorsan orasını bılemem...
    sende normal cvc yayı olur diyorsun takarsan olur.ama o yay ep kasa içinmi?eğer öyleyse eıbach sitesinde neden herşeyin her marka modelin numarası var.bence farklı olmalı.bikere aerodinamic farklı.bilmiyorum heran bukadar para verip uğraşacağıma coilovera geçebilirim sıfır yada ikinci el

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)