User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
40 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: mercedes c180k

On3R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sıfır alınacaksa git al türker aklında soru işareti kalmasın 2.el seçeneğin varsa o paralara seçenek çok ama sıfırsa hiç düşünme al.
    R-Turbo

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    320 makina 1600 standart kilolu e kasada sehir icinde cok sakin gidince 12-13 lt yakiyor, otobanda istedigin kadar git 10'u gecmiyor abartmadikca.. istanbul'da karisik gidince trafige kalmazsan 11'i gecmiyor.. amac sadece eglence olursa 20li rakamlar cok rahat..

bir de bugun eski kasa E320 ile yurudum 2000 model olanlarla, heriften tam gaz gidiyormus gibi ses geliyordu ama ben yarim gazla falan yaninda gidiyordum neredeyse,basinca uzayip gidiyordum ki iyi gaza gelmisti eleman az bastigini sanmiyorum ; yeniyle eski modellerde guc ne kadar farkediyor bilmiyorum bir bakmak lazim alirken..

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    almayı düsündügün fiyat aralığı nedir
    1881 - 193

turkerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yakıt çok aşırı önemli değil 10-11 lt şehir içi yakıt normal bence ama 20 lt yakan arabayıda tercih etmem...

ikinci el düşünmüyoruz en fazla 1 yaşında bir ikinci el olabilirdi onlarında fiyatı sıfırına yakın zaten

benim baktığım araç avantgarde, cam tavan, amg paket 45 bin euro civarında fiyatı var...bu fiyat aralığında başka seçenekler tavsiyeniz olursa değerlendirebilirim...

bmw 318 dizel çıkarmış onun fiyatıda 45 bin euro falan aklımı çelmiyor değil

büyük motorlu c serisi içinde c220 cdi baktık bu araç hakkında ne diyorsunuz 220 cdi dan vazgeçme sebebim 1.6 yla arasında yıllık 2000 tl vergi farkı var bu farkı anca 20 bin km de kapatıyormuş alırken fazladan vereceğimiz yaklaşık 10 bin euro da cabası ama performansı daha üst seviyede olur ona lafım yok...

yardımcı olan herkese teşekkür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı On3R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sıfır alınacaksa git al türker aklında soru işareti kalmasın 2.el seçeneğin varsa o paralara seçenek çok ama sıfırsa hiç düşünme al.

onur kafam çok karıştı ya kapaktan buji falan atarsa işimiz var

On3R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turkerrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onur kafam çok karıştı ya kapaktan buji falan atarsa işimiz var
    İstersen özel bir indirim sağlarım türker.Telefon ile görüşelim müsait olunca.
    R-Turbo

ahmetbaha-drs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Galerilerde ki Sıfır km C180K'larada bakabilirsin bence,çünkü neredeyse hepsi full araçlar ve fiyatları biraz daha düşük gibi.+MB Garantisini gene veriyor araçların ya da 08-09 C200K-C220CDI'da bulunabilir 47-48.000euro'ya.Hayırlısı Olsun..
    V40 Cross Country T4
    Megane GT-Line
    Range Sport SDV6
    A8 4.2 TDI Quattro
    VW Passat Variant TSI

Boost Up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada stocklarda C180 ler bitmişti, gelirse de ÖTV indiriminden sonra gelcekmiş. Geldiği zamanda aşağı yukarı 5-6 bin euro farkediyor
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

emretorlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Boost Up Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada stocklarda C180 ler bitmişti, gelirse de ÖTV indiriminden sonra gelcekmiş. Geldiği zamanda aşağı yukarı 5-6 bin euro farkediyor
    Aynı masal desene

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emretorlak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı masal desene
    Aynen öyle abicim. Hem ÖTV den sonra pahalı olcağından almadık, hemde gönlümüzden başka araba geçiyordu onu aldık. Hayırlısı
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mayıs sonu araç gelicekmiş...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı On3R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstersen özel bir indirim sağlarım türker.Telefon ile görüşelim müsait olunca.

eyw. onurum ulaşırım ben sana kararımı netleştirim...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E Mayıs sonu ötv olacak mı? Yanlış hatırlamıyorsam ÖTV indirimi 1 Martta başlamıştı, 3 ay sonrası Mayıs sonu-Haziran başı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    haziran ortasında bitiyormuş ötv... hatta mayıs ayında bir indirim çıkarsa onu da yansıtıcaklar tabi mercedes zam yaparsa onuda yansıtırlar
    ama fiyat aşağı yukarı aynı olucak diye söylediler...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turkerrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haziran ortasında bitiyormuş ötv... hatta mayıs ayında bir indirim çıkarsa onu da yansıtıcaklar tabi mercedes zam yaparsa onuda yansıtırlar
    ama fiyat aşağı yukarı aynı olucak diye söylediler...
    İnşallah öyle olurda yeni bir araba sahibi olursunuz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Boost Up Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah öyle olurda yeni bir araba sahibi olursunuz

ötv ye yetişir inş.. 5 6 bin euro fazlasını bu arabaya vermek işime gelmez...

Görkem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence çok mantıklı bi araba heleki sizin seçtiğiniz donanım listesiyle çokta şık bi hale gelicek,,,yılda 10000-15000km kullanmakla çok bi sorun yaşıcanızıda zannetmiyorum.mb ürettiği bi arabadan çok bi sorun çıkcağını sanmam,,yakıta gelince bi derginin yaptığı testte 10.2 lt gibi bişi yakışlar bence uygun bi tüketim,,0-100 de 9.8sn çıvarında öle çokta hantal bi araç değil dergide yüksek sürette biraz isteksiz olduğu söleniyodu ama bence yeterli bi motoru var...................

Omer
    Misafir
    panjuru git 700 euroya al falan denmiş ama amg paketinde sadece panjur değişmiyor, ön (225/45 R17) ve arka lastikler (245/40 R17, evet ikisi farklı yanlış yazmadım), ayrıca jantlar, marşpiyeller, çamurluklar, tabii ki de recaro'ya yakın ama saçma sapan kırmızı falan olmayan koltuklar ve düz değil derinlik kazandırılmış gösterge paneli var, o yüzden satın alırken vereceğiniz aradaki 3.000 euro fark size fazla fazla geri döner merak etmeyin.

iki kere test sürüşü yaptım, bir tanesi normal özelliklerde idi (fascination), diğeri ise amg paketiydi. evet, amg paketi az daha sert suspansiyona sahip ama yol tutuşları arasında dağlar var diyebilirim. motorun küçük olmasına da bakmayın, ciddi anlamda yüksek performansı var ve bunu motorsiklet motoru gibi yüksek devirde değil, bmw 320i'den (mevcut, yani eski motordan bahsediyorum) daha düşük devirlerde çıkarmayı başarıyor. genel olarak blue efficiency serisi gerçekten *çok* başarılı motorlara sahip.

has ve egemer'de bir kaç model daha denedim ama dizellere oranla çok daha gürültüsüz olması ve tork konusunda da ciddi bir performansa sahip olmasından dolayı hem uygun fiyatlı olsun hem performanslı olsun diyorsanız şu anda alınabilecek sayılı araçtan birisidir.

bu arada 1.6'dan 2.0 performansı isteyip, sonra da 'çok yakıyor' demek biraz enteresan bir talep olmuş, benim gibi B150 kullanan birisi olsaydınız eminim 'çok yakmak' ne demek yakından anlardınız

yılda en az 30~35.000 km yol yapan birisiyim, B150'yi almadan önce dizel tavsiye eden MB şu anda dizeli değil, kesinlikle bu aracı tavsiye ediyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    amg'de kampanya var eskisinden daha ucuza geliyor ve en donanımlısı bile 42-43k€ olmuşken bence kaçırılmayacak araç tabi tek sorunun yakıt olucak yoksa o motor o kasayı kaldırır nasıl passat 1,6 nasıl a4 1,6 yürüyorsa o da yürür.
    Amg paketinide sonradan asla yapamazsın yapmaya çalışman lancer 1,5 otomatik alıp evo yapmaya çalışmak olur.
    Cam tavan alma tıkırdama sesleri istemiyorsan normal sunroof al cam tavandan vazgeç.
    4-5 ay kadar c220 cdi kullandım ve iyiki dizel almışım c200 veya e200'den kat kat performans alıp üstüne sadece 18 kuruş yakması bana inanılmaz keyif aldırdı.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)