User Tag List

12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: 22000tl civari citroen c4-opel astra H-peugeot 207

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Exclamation 22000tl civari citroen c4-opel astra H-peugeot 207

merhabalar,yakın bir zaman içinde yeni araba almayı planlıyorum ve alacağım araba biraz da ilerideki aile kullanım tipi olacak.Citroen C4 ün donanımı epey zengin gibi gözüküyor ama plastik ve işçilik kalitesi düşük olduğu söyleniyor bir de elektroniğin sık arıza çıkarma olasılığı varmış.Astra H ise tip olarak güzel alman konforu ama bu fiyatlarda donanımlar eksik mi kalıyor anlamadım biraz c4e göre.207 ise donanım olarak fena değil ama içi diğerlerine göre daha mı dar acaba?

Bu arada alacağım araba benzinli olacak performanslar hemen hepsinin birbirine yakın gibi tabi net tüketimleri hakkında kesin bilgim yok.Bir de çok düşük ihtimal olsa da ileride belki lpg takabilirim.

Sizlerin yorumu nasıl olur özellikle 3 modelide görüp deneyenlerin görüşleri nedir?Ve de eklemek istediğiniz alternatifler olursa düşünebilirim.Ben min 2004 model max 75000km,manuel vites kıstas olarak düşünebiliriz.

Şimdiden teşekkürler.

MeJo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    astra bence cazip geliyor
    Alıntı tünayK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    goduum değil koyduğum olması lazım...

yiit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben c4 hdi kullanıyorum 75000km de bunların arasında en geniş kabin c4 te işçilik kalitesindede sorun ve ses yok hala ama direksiyon kutusu ve ön takımın hissi engebeli yollarda iyi değil tek sorun bu bana göre başka c4 kullanmadım belkide bizim arabada bi sorun var.

Emir_b16a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    temiz bi astrayı tercih ederim şahsen
    atın iyisine ''Doru'' yiğidin iyisine ''Deli'' derler.

Killah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Opel'i Tholl-ga ve OPC'si olan Emre'ye sorarsan seni en iyi şekilde bilgilendirirler herhalde. İftar akşamı baya bi konuştukta servisinden, bir parçasının ne kadar pahalı oldugundan falan. Ben olsam o fiyatlara Golf 4 alırım. Eski ama hepsinden daha güzel
    Alıntı BarKing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski arabacilardan kim kaldi, Vaktinde saatimi satsam vtec aliodum, Simdi satsam sifir iki type r alirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    golf4 ü yeni kasası olduğundan düşünmüyorum yoksa 1.8t güzel olurdu ama işte ileride eşimle fln bincez o zmnda iice eski olucak.Parçaları o kadar pahalı mı hakkatten diğerlerin kıyaslarsak?

turkerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    astra daha cazip görünüyor ama 22 bin liraya iyi donanımda bir astra h almak zor olur 1.4 essentia veya 1.6 enjoylar bulunabilir araştırmak ve aceleci olmamak gerek...

parça fiyatları aşağı yukarı aynıdır...

Mehmet Opc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim sana önerim Opel Astra Astranın donanım olarak bnce eksiği yok tabi Enjoy modeli için diorum Frenleri gayet başarılı ve yol tutuşu gerçekten çok güzel ama parçaları bnce baya pahalı performans olarakta yerinde bi araba ses sistemide iyi
    Peugeot 207 arkadaşımda vardı hdi içi acayip dar arkaya oturanlar sıkışa sıkışa oturuyor ve bacak mesafesi yok denilecek kadar az ve 2008 model arabanın 3 ayda arka amortisörü patlarmı aynaları çok küçük ve önü net bir şekilde görünmü
    Gelelim Citroen C4 güzel araba gayet hoş arkadaşım bahsediordu çok iyi yol tutuyor diye muzik sistem iyi diye bn onun yalancısıyım ama motoru kuvvetli deil diye biliorum 148 tork olması lazım ama ben C4 ün ön konsolunu hiç begenmiorum çok garip geliyor ve önü pek gözükmüor benim gözlemleri bu kadar senin yerinde olsam Astradan şaşmam tabi bu senin kararın bi Opelci olarak Opel diorum sonuna kadar

cem06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    citroenin donanımı iclerinde en iyisidir, dizel alırsan daha perf. olur, yol tutusu, freni basarılıdır. yalnız direksiyonda sorun ve amortisor sesi hala var...

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    alternatif olarak 2004 volvo s40 derim.bence diğerlerinden 1 gömlek üstündür biçok özellik olarak.hız sabitleyiciden ısıtmalı koltuğa kadar herşeyi olan bir araba,güvenli vs vs.2. eli bitek bu saydığın araçlar kadar hızlı olmaz.şu tarz bişey mesela.abartılıcak servis fiyatı yok ve benzin tüketimi 1,6 litre bir otomobil kadar.parça sıkıntısıda yok.ben 99 modeli için ön tampon altı lipin fiyatını sordum adam bana sağ-orta-sol hangi kısmını istiyorsun dedi

http://www.sahibinden.com/fiyat_dust...XQQdisplayitem
    2011 E90 320d & 2006 FJR 1300

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    volvolar direk serevis fiyatı ile korkutmuştur beni hep bir de tabi ikinci el dezavantajı...

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı black_c2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    volvolar direk serevis fiyatı ile korkutmuştur beni hep bir de tabi ikinci el dezavantajı...
    2. elinden başka bi korkun olmasın.bi megane 2 nin periyodik bakımı otalama 200-250 iken s40 ın kide okadarbi serivise girip öyle 300-500 tl ile çıkmıyosun yani

ama 2. elde haklısın.2000 model civic bunun yanında resmen her açıdan çöpken 16-17 istiyorlar.ebunun 2000 modelinde yok yok ve ve onun yanında 4 tekerlekli vasıta değilde hakiki bi otomobilken oda aynı para ediyo
    2011 E90 320d & 2006 FJR 1300

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)