User Tag List

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: scirocco122hp-scirocco160hp-type-s140hp

Silverbullet
    Misafir

scirocco122hp-scirocco160hp-type-s140hp

Arkadaslar abimle fırsat buldugumuz an denemek istedigimiz bi karsılastırma abimde 122hp manuel scirocco var bende type-s(manuel)birde bi arkadsta 160 hp gene manuel rollingte ne olur sizce bi kac ayrı sekılde deneriz 2dede 3dede sizce sonuc ne olur? not:160lık sciroccoyla kalkıs yapmıstık sahilde bi ısıklardan obur ısıklara gecmıstım ama rollde ne olur bilmem turbo ve supercharger var sonucta 160lıkta,122likte hicte kucumsenıcek gibi gitmio.Bnm araba 1206kg sciroccolar 1300kusurmü 1300e yakınmı neydi.

CeM öZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla abi 160 lık sciroccocu arkadaş belli ki hiç kaldıramamış.Sürmeyi bilmiyo bile olsa 160 lıkla hiç deneme sana tavsiyem.Üzülürsün. 122 liğe gelince mümkünse 2 de üst devirde sıkarsanız mesela 60-70 gibi o zaman alır gidersin çok fazla fark olmasada. 1. vites 30 civarı felanda sıksan olur 122 lik patiye yatar çünkü.Dediğim 160 lık eleman belli ki kaldırmayı hiç beceremiyo ama sen yinede roll de 160 lığa bulaşma derim.160 lık roll de benim arabayla kafa kafaya yürüyo ki sırf ben zevk için arkadaşın manuel type-s le denediğimde boyları hiç sayamıyoruz.Videoyu bi kurcalıyım bulabilirsem koyarım resmen hardcore yani Dediğim gibi 122 liği alırsın tamponunu bırakmaz belki ama 160 lık...
    Vw Cc & Mk 5 Gti

BlackEmperor
    Misafir
    arada 100 kg fark var ama rollingde dragda göstereceğin başarıyı gösteremezsin. 2 3 boy onde olur belki daha fazla sonlara doğru 160 lık tsi

Silverbullet
    Misafir
    Alıntı CeM öZeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla abi 160 lık sciroccocu arkadaş belli ki hiç kaldıramamış.Sürmeyi bilmiyo bile olsa 160 lıkla hiç deneme sana tavsiyem.Üzülürsün. 122 liğe gelince mümkünse 2 de üst devirde sıkarsanız mesela 60-70 gibi o zaman alır gidersin çok fazla fark olmasada. 1. vites 30 civarı felanda sıksan olur 122 lik patiye yatar çünkü.Dediğim 160 lık eleman belli ki kaldırmayı hiç beceremiyo ama sen yinede roll de 160 lığa bulaşma derim.160 lık roll de benim arabayla kafa kafaya yürüyo ki sırf ben zevk için arkadaşın manuel type-s le denediğimde boyları hiç sayamıyoruz.Videoyu bi kurcalıyım bulabilirsem koyarım resmen hardcore yani Dediğim gibi 122 liği alırsın tamponunu bırakmaz belki ama 160 lık...
    yok be kardesim ne uzulucem maksat denemek,eglenmek,gormek,vakit gecirmek hem o arkads kaldıramamıssa kalkısta bosver iste rolldede vites atamaz belki gecerim gene

CeM öZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tabii olabilir her ihtimali göz önünde bulundurmak lazım Bizim bi arkadaştada 140 lık manuel golf tsı var komple abt eksoz+orta susturucu iptali + green kutu içi filtre var dynoda 154.9 hp çıktı mesela o da 2 ye 2 denediğimizde 70-160 km/h bandında benle kafa kafaya yürüyo 5-10-15 hp nin o kadar önemi yok önemli olan iman gücüyle vites atmak (+1 kişi tsı da farketmiyo ama benim aracımı 2 boy geri atıyo bilen bilir) 160 km hız üstünde hacim eziyo
    Vw Cc & Mk 5 Gti

emretorlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    scirocco122hp < type-s140hp < scirocco160hp

160lık scirocco her durumda 2 aracın da önünde olur

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    122lıkle kafa kafaya olur uzunda alırsın 160lık hep onde olur...
    bu arada benım arac 1260kg i-shift 50kg fark war mı manuel le? Sanmıyorum 1250flndır senınkıde...

Silverbullet
    Misafir
    Alıntı cnzdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    122lıkle kafa kafaya olur uzunda alırsın 160lık hep onde olur...
    bu arada benım arac 1260kg i-shift 50kg fark war mı manuel le? Sanmıyorum 1250flndır senınkıde...
    senin araba ile ne boy aynı ne kapı adedi belki ondandır o fark cunku dedgn gbi otomatigi ile okadr agırlık farkı yok ben katologta yazan agırlıgı soledim en dogrusu odur die dusunuorum dostum.civic hb:uzunluk-4248 agrlık manuel:1205 otm:1209
    civic type-s:uzunluk:4275.5 agırlık:1206 otm:1209
    katologa gore agırlıları aynıymıs senın arabada 1260 deil demekki ruhsatta hep daha agır yazıo nedense herhalde kantarları bozuk

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)