User Tag List

Sonuçlar: Corolla D-4D için hangisi ?

Katılımcı sayısı
93. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Borla

23 24.73%
  • Magnex

13 13.98%
  • SuperSprint

39 41.94%
  • Magnaflow

7 7.53%
  • Remus

11 11.83%
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
68 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Borla vs Magnaflow vs Magnex vs Supersprint vs Remus ?

BlackEmperor
    Misafir

Borla vs Magnaflow vs Magnex vs Supersprint vs Remus ?

Nasipse 1 ay içinde bu 5 markadan veya en az bunlar kadar kaliteli dizel için üfleme ve ıslık sesinin olmadığı çok böğürmeyen ama hafiften hırlayan takıldığında işe yaracak kadar performans sağlayacak son susturucu bakıyorum. kat dan sonra 51 lik boru ile catback sistem yaptırmayı düşünüyorum. Varsa bir diğer alternatif dizel için dediğim üfleme ve ıslık sesinin olmadığı bi tavsiyeniz varsa onuda paylaşırsanız sevinirim. Dragger üstadımız magnex bu 2 sinide sağlıyor dediydi. Fiyatlar yaklaşık 500 TL +/- 50 tl civarı

Birde yurt dışından daha ucuza getirme imkanım var mı acaba ? ebayde magnaflowlar 189 € burdaki fiyatını bilmiyorum Sizin tavsiyeleriniz nedir arkdaşlar Eğer varsa video paylaşırsanız sevinirim

APO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    HKS olmasmı..?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben Magnex öneririm, çok tok bir sesi olduğu için dizeldede tatmin edecek bir ses alırsın diye düşünüyorum

overblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eğer hks hi-power aracına uygunsa bursada satılık 1 tane var.yeni geldi ebay'den 3 gün arabanın üzerinde kaldı söküldü.sesini duy bence
    komançero garage

BlackEmperor
    Misafir
    Alıntı APO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HKS olmasmı..?
    neden olmasın dediğim 2 olayı sağlıyorsa başım üstüne hks ile traktör spec olma ihtimalide var gibi bir his var içimde deneyen varmı ki acaba ?

BlackEmperor
    Misafir
    Alıntı overblack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer hks hi-power aracına uygunsa bursada satılık 1 tane var.yeni geldi ebay'den 3 gün arabanın üzerinde kaldı söküldü.sesini duy bence
    söküldüyse sesini nasıl duycaz abi takılan araç neydi ? fiyat alabilirmiyim ?

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BlackEmperor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasipse 1 ay içinde bu 5 markadan veya en az bunlar kadar kaliteli dizel için üfleme ve ıslık sesinin olmadığı çok böğürmeyen ama hafiften hırlayan takıldığında işe yaracak kadar performans sağlayacak son susturucu bakıyorum. kat dan sonra 51 lik boru ile catback sistem yaptırmayı düşünüyorum. Varsa bir diğer alternatif dizel için dediğim üfleme ve ıslık sesinin olmadığı bi tavsiyeniz varsa onuda paylaşırsanız sevinirim. Dragger üstadımız magnex bu 2 sinide sağlıyor dediydi. Fiyatlar yaklaşık 500 TL +/- 50 tl civarı

Birde yurt dışından daha ucuza getirme imkanım var mı acaba ? ebayde magnaflowlar 189 € burdaki fiyatını bilmiyorum Sizin tavsiyeleriniz nedir arkdaşlar Eğer varsa video paylaşırsanız sevinirim

Bu forumda bilinen egsoz setuplarını en çok yapan insanlarda biriyim. Sırası ile

Magnaflow Axle Back
    Supersprint TypeR
    İsotta
    Omp Replika 50 tl'lik egsoz
    Megan Racing Carbon

kullandım sana tek söyleyeceğim şey egsoza para verme. Bunu ciddi olarak söylüyorum. Git bulabiğidin en ucuz otto spec egsozu al tak. Oda ismi var diye yani yoksa ED egsoz al tak derim.

Ben bütün kullandığım egsozları sırası ile sattım. Şuan orjinal orta ve son susturucu kullanıyorum. Arabamıda ileride yükleyeceğim yine aynı setup kalacak sadece down pipe sonuna bir cut out koyacağım o kadar.

Parana yazık etme.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    araç civic vtec2.şöyle anlatayım buttim'in arkasından çevre yolu tarafından giriş yaparken ses buttim kuleden yankı yapıyordu . aracın sahibi arkadaş bu hafta cuma günü bizim honda16.com buluşmasına gelir.istersen sende gel kendin konuşursun fiyat filan
    komançero garage

BlackEmperor
    Misafir
    Alıntı MiaMi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu forumda bilinen egsoz setuplarını en çok yapan insanlarda biriyim. Sırası ile

Magnaflow Axle Back
    Supersprint TypeR
    İsotta
    Megan Racing Carbon

kullandım sana tek söyleyeceğim şey egsoza para verme. Bunu ciddi olarak söylüyorum. Git bulabiğidin en ucuz otto spec egsozu al tak. Oda ismi var diye yani yoksa ED egsoz al tak derim.

Ben bütün kullandığım egsozları sırası ile sattım. Şuan orjinal orta ve son susturucu kullanıyorum. Arabamıda ileride yükleyeceğim yine aynı setup kalacak sadece down pipe sonuna bir cut out koyacağım o kadar.

Parana yazık etme.
    Perf açısından işe yaramadığına eminmisin üstat yoksa fayda/maliyetten mi kalıyor ? Bu arada Otto slash cut malesef üfleme ve ıslık sesini kesemiyor(muş) Yavuz abi öyle demişti kafam karıştı şimdi damardan girdin

@overblack abicim benzinlide tamam ses güzeldir ki nettede bi dünya videosu var hkslı civic in benim derdim perf artsın egsoz ıslık çalmasın bu arada buluşmaya gelmeye çalışırım yer ve zamanı mesaj atarssan sevinirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MiaMi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Magnaflow Axle Back
    Supersprint TypeR
    İsotta
    Megan Racing Carbon

Parana yazık etme.
    naptınn be tayfun eksoz piyasasını bir anda bitirdin

açıkçası aynen senin gibi düşünüyorum.atmosferik arabada eksoza hiç gerek yok..
    komançero garage

BlackEmperor
    Misafir
    bu arada arac suan 1.25 bar basıyor yazılım yüklenmiş egsozdan sonra biraz daha artacaktır ki 1 ay sonra bi setup daha deneyecem o acıdan işe yarayacağından eminim perf acısından da ses olayını çözmeye çalışıyorum

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otto aman sakın diyim, magirus gibi gezersin özellikle ara sokaklarda

Dizelde duydugun egsozu al, benzinliye göre kıyaslarsan yanılırsın.

Ben su germanstyle dalgasına supersprint alcaktım sırf su magnexin sesinden dolayı almadım, simdi alırız üfler ıslık calar falan filan tırstım acıkcası

Ben senin yerinde olsam kat iptali, komple düz boru, ucuna da güzel bi uc takar devam ederdim.

400-500 TL egsoza verilmez dizel arabada...
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BlackEmperor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Perf açısından işe yaramadığına eminmisin üstat yoksa fayda/maliyetten mi kalıyor ? Bu arada Otto slash cut malesef üfleme ve ıslık sesini kesemiyor(muş) Yavuz abi öyle demişti kafam karıştı şimdi damardan girdin

@overblack abicim benzinlide tamam ses güzeldir ki nettede bi dünya videosu var hkslı civic in benim derdim perf artsın egsoz ıslık çalmasın bu arada buluşmaya gelmeye çalışırım yer ve zamanı mesaj atarssan sevinirim
    50 tl lik 60 lık bi egsoz ile
    500 tl lik 60 lık bir egsoz arasında egsoz iç çapları aynı ise sadece içindeki malzeme farklı ile ses değişimi olur performans değişimi olmaz.

Dizelde egsoz kullanmadığım için bilmem üfleme sesinide performans açısından yapabileceğim tek yorum budur.

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yani simdi 60lık HKS ile 60lık OTTO arasında tek ses farkı mı var Tayfun?
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı overblack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    naptınn be tayfun eksoz piyasasını bir anda bitirdin

açıkçası aynen senin gibi düşünüyorum.atmosferik arabada eksoza hiç gerek yok..
    Aynen öyle abi. TAbiki setuplı arabada egsoz şart ama o kadar pahalı egsoza gerek yok

Serkan.S
    Misafir
    Süpersprint ötmez fazla tok sesi vardır onu alabilirsin.yavuz'un kullandığı da ses vermiyomuş fazla.Diğer insanların söylediklerine bakma senin aracın dizel hks miş ottoymuş hiç bulaşma minibüs gibi gezersin yoksa.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DRaGGeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani simdi 60lık HKS ile 60lık OTTO arasında tek ses farkı mı var Tayfun?
    Başka ne var kanka. Backpressure nasıl sağlanıyor sıkıştırma ile peki iki 60 lık egsozun egsoz iç çapıda aynı ise arasında kaç hp fark eder. 1 mi 10 mu bu sorunun cevabı önemli olan.?

Son susturucu ile 10 hp alan hiç görmedim. Anca komplike bir egsoz sistemi le olur o olay.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Serkan.S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süpersprint ötmez fazla tok sesi vardır onu alabilirsin.yavuz'un kullandığı da ses vermiyomuş fazla.Diğer insanların söylediklerine bakma senin aracın dizel hks miş ottoymuş hiç bulaşma minibüs gibi gezersin yoksa.
    ,Niye hks alıp 600 700 tl paramı versin sadece son susturucuya.

BlackEmperor
    Misafir
    o kamyon sesi çıkmasın diye kat iptal etmek istemiyorum bizde orta susturucu yok o yüzden kattan sonrasını genişletip tavsiye edeceğiniz güzel bi son susturucu düşündüm kullanan bi yavuz abi olduğu içinde magnexe daha yakınım zaten daha başka ne yapabilrim ki yazılım var kn alcaktım onun yerıne orj filtreyi 5k de bir değiştirecem sensör azırası vermesın diye motorun içine de girmeyeceğim için birtek egsoz kalıyor zaten alsam alsam bi 3 5 bg anca alırım ki bana yeter daha ucuz yollu bişe alıp pişman olmaktansa denenmiş magnex aliyim diyorum. 500 TL fazla olabilir ama yapcak başka bişe kalmadı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)