User Tag List

Sayfa 17/17 İlkİlk ... 7151617
311 sonuçtan 305 ile 311 arası

Konu: Civic TypeR vs Bmw m5

ice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EKEray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orçun konu açıyosun m5 mi egztrikli typer mı diye. bizde sana diyoruzki sağlıklı m5 in yanında duramaz bile typer. sen buna eyw demiyosun ben geçtim diye ısrar ediyosun sonra millet sana götüyle gülünce zoruna gidiyo. geçmişsindir problem değil ama kardeşim sen XXX plakalı m5 i geçmişindir. anladın bunu artık kafana sok bir dahada konu açarken ahmetin m6 vs benım typer ne olur yada biz denedik böyle böyle bitti diye konu aç. reklam yap reklam güzel bişeydir iyisi kötüsü olmaz ama inan konuyu okuyan 10 kişiden 9 u gülüyo şu anda
    Doğru söze ne hacet

Işık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    orçun konu açıyosun m5 mi egztrikli typer mı diye. bizde sana diyoruzki sağlıklı m5 in yanında duramaz bile typer. sen buna eyw demiyosun ben geçtim diye ısrar ediyosun sonra millet sana götüyle gülünce zoruna gidiyo. geçmişsindir problem değil ama kardeşim sen XXX plakalı m5 i geçmişindir. anladın bunu artık kafana sok bir dahada konu açarken ahmetin m6 vs benım typer ne olur yada biz denedik böyle böyle bitti diye konu aç. reklam yap reklam güzel bişeydir iyisi kötüsü olmaz ama inan konuyu okuyan 10 kişiden 9 u gülüyo şu anda
    O 9 kişiden biri benim itiraf ediyorum

orcuns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ICE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canım senin bu alınganlık problemin nedir ? Bi açıklasana bak daha önce yazdığım msj"lara mecazi anlamda konusuyorum.+ alınma diye daha önce de söyledim...Ne yani 250 değil de 269 yada 275 hp olduğun da araban 20 boy daha mı fazla gidiyor....
    alıngalık degıl atmosferık arabada 10 hp nın 15 hp nın 20 hpnın cok buyuk farkı vardır alıngalık degıl 250 hp yazdıgın zaman yanlıs anlasalabılır m5 ın sahıbının bana dedıgını yazdım uydurma yapmadım ben bılmem orjınal hpsının burdakı konudan sonra arastırdım 443 hp dedı motorunu actı fılan falan yanı sunu dıcek atmosferık arabada 1 hp nın bıle farkı var....

Boost Up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende gülüyorum
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

ice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı orcuns Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alıngalık degıl atmosferık arabada 10 hp nın 15 hp nın 20 hpnın cok buyuk farkı vardır alıngalık degıl 250 hp yazdıgın zaman yanlıs anlasalabılır m5 ın sahıbının bana dedıgını yazdım uydurma yapmadım ben bılmem orjınal hpsının burdakı konudan sonra arastırdım 443 hp dedı motorunu actı fılan falan yanı sunu dıcek atmosferık arabada 1 hp nın bıle farkı var....
    Peki sen nasıl dersen öyle olsun.Bilgi için teşekkür ederim bu arada

mmustu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya arkadaşlar şu mevzular yüzünden bu konuşmalara hiç gerek yok.

birbirinizi kırmaya üzmeye değmez......

senna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ban sezonu açılmıştır, herkese rastgele
    körler sağırlar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)