User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
39 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: honda ep2 civic sport

SERHATCAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

honda ep2 civic sport

sitede sanırım fazla bir ep2 civic sport lullanıcısı yok nasıl bir araçtır sizce civic sport performans olarak hızlımıdır yada motor modifiyesi ile nekadar hızlanır, hondanın fazla tutulmayan arabası olarak soylentileri doğrumudur sizce, birde bu araçların sanrooflu olanlarını hıç göremedim bilen arkadaşlar varise yardımları için şimdiden teşekkür edrim

JenGoO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Type-R ın ergenliğe girmemiş hali...
    US Performance

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi ara sitede turbolanmış hali mevcuttu sanırım.

said_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    110 luk 1.6 Vtec motor var tipi daha farklı biraz çirkin ama güzelleşede biliyo ekstra bi özelliği yok diye biliyorum tek kapı civic işte

CLIORS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arada bir arac saglamlıgına bir sey denmez ucuz alınır ucuz satılır.

trkanl
    Misafir
    1,6 sport hızlı vekulannışlı bir araç virajlarda hafif problemler oluyo ama 3,5 luk yaylar ve sert suspansıon ile dengelenir sağlam sorunsuz bir araç ama
    2,0 typer a binersen 1.6 bi tercih olacğını düşünmüyorum

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bakırköy civarinda bitane ngj37 plaka ep2 var sport yazısını görmesem typer sanardım bu kadar başarılı ep2lere bakış açımı değiştirdi desem yeridir üye ise siteye foto eklesin arkadaşımız
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

lucky Jackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 sene kullandım 33 binde aldım 54 binde sattım.hiç bir problemde yaşamadım,servis bakımları hariç anahtar değmedi arabaya.gayet keyifli bir arabadır.motoru ise vtec II ler ile aynıdır.yani onlara ne yapılıyorsa bunlarada aynen yapılır,yürüyen aksam ve egzos (kat. gerisi) type-r ile aynıdır.2004 ve üzeri makyajlı kasalardan alırsan tadından yenmez.sunrooflu modeli hiç yok orjinal sportlarda (manuel,5 bijon olanlar),olanda sonradan taktırmıştır.kim dediyse tutulmayan araba die o da halt etmiş ben aldım 2 sene bindim,1 ay içerisindede sattım.yalnız şöyle bir dezavantajı var,insanlar bu modeli pek bilmediği için kimse giripte internete dur bi civic sport bakayım demiyor,o yüzden vitrin ilanı vericeksin mutlaka satarsın.ben 1 hafta içerisinde sattım vitrin ilanı ile.yakıt konusunda ise karışıkta 7.5-9 civarı yakıyordu,uzun yolda düşüyor tabi.
    bu da benim eski aracım,alıp böyle bi şey yapabilirsin,çokta tatlı olur
    http://www.techturkey.com/forum/otomobilleriniz/39437-civic_sport.html

demokena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SERHATCAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sitede sanırım fazla bir ep2 civic sport lullanıcısı yok nasıl bir araçtır sizce civic sport performans olarak hızlımıdır yada motor modifiyesi ile nekadar hızlanır, hondanın fazla tutulmayan arabası olarak soylentileri doğrumudur sizce, birde bu araçların sanrooflu olanlarını hıç göremedim bilen arkadaşlar varise yardımları için şimdiden teşekkür edrim
    lucky Jackal Gerekli açıklamayı yapmış şuanda ben kullanıyorum ...
    1.6 sport ep2 5 bijonlular (manuel ) gerçek sportdur. piayasada otomatikleri var onlar hb die geçiyo . typer la aradaki fark sadece arka bagaj üstü spoyler koltuk ve jantdır. tipini beğenip ,beğenmemek tamamiyle zevkle kalmış bişi ama typer'la aynı olan aracın tipini beğenmemek de ilginç.. ben sırf tipi için aldım aracı.. İnanırmısın her gün biri takılıyor peşime. gerek sağlamlık gerek yakıt , gayet iyi bu arada ucuz alınıp ucuz satılır die de bişi de yok.. bundan emin ol otomatiklerin piyasası öledir..

SERHATCAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bilindik güzgün bir sport varsa satılık paylaşırsanız sevinirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sana tavsiyem manuel olur sport yani .. bi arkadaşım askerlik dolasıyla ile satıcak ama seneye sanırım.. çok temiz .

mesela sahibinden'de en temizi bu
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29232245/detay

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    piyasası nedir yani eli ayağı düzgün 100K da bir araç vardı bir arkadaşım bakınıyor

kaça alınmalı kaza bela yok renk gri. ben 17.000 filan diyorum çok mu ölü olur acaba ?
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

despe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    baya ölü olur vtec2 ile aynıdır piyasası.

vtec2 motorunun type-r a konulmuş hali işte alt takım falan type-r. tyamponları farları falan uyuyor zannedersem.
    MTM-PROSTOCK GARAGE
    Alıntı Maxiboost Nickli Üyeden Alıntı
    oynama olm arabayla oyuncak gibi turbo yap dedik garip garip ecu lar bağlıosun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    piyasası nedir yani eli ayağı düzgün 100K da bir araç vardı bir arkadaşım bakınıyor

kaça alınmalı kaza bela yok renk gri. ben 17.000 filan diyorum çok mu ölü olur acaba ?
    hocam o fiyata otomatik bile zorr. arkadaşının baktığı sport mu ? (manuel) ?
    ztn sahibine bakarsanız manuel olarak en kötüsü 20 lira..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Wink

Alıntı despe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    baya ölü olur vtec2 ile aynıdır piyasası.

vtec2 motorunun type-r a konulmuş hali işte alt takım falan type-r. tyamponları farları falan uyuyor zannedersem.
    aynen ben kullanıyorum (ep2 manuel sport ) şuan type-r la arasındaki fark sadece k-20 motor ,17 jant ve koltuk ve bundan sonraki herbişeyi typer la aynı. yürüyen aksamı ,sert süspansiyon felan.... otomatik ile manuel arasında dağlar kadar fark var mesela.. otomatik bilindik civic'in hb. modeli..

yasin_R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben typer dan önce 2 sene sport kullandım. ama birebir typer ile aynı görünüm idi cantla stoplar 2004 makyajlı kasa idi 5 bijon. sorunsuz cok cok keyıf alarak bindiğim bi aracdı.gzüm gibi bakardım. 3.5 eıback la indirmişdim.tadı inanılmazdı. uzun yolda viyadüklerde 210 la viraj dönerdim rahat rahat. satılmaz diyen halt yemiş gercekten 1 ay da sattım. hemde 3 kere gümüş gri brh 55. para olarakta en kötüleri 20-22 arası gıcırları 24-27 arası. yakıtı ise bir depo ile istanbul bahcelievlerden antalyaya gitmiştim. performans olarak ise dengi araclara göre gayet iyi idi. bende 4-1 headers ara boru 60 lık magnex vardı. çok çok iyiydi. alıcaksanız kesinlikle tavsiye ederim.... çok yüksek performans istiyorsanız biraz hayvani olsun diyorsanız zaten vazgecin sporttan alın bi typer vatan millet bi typer daha görsün

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı lucky Jackal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 sene kullandım 33 binde aldım 54 binde sattım.hiç bir problemde yaşamadım,servis bakımları hariç anahtar değmedi arabaya.gayet keyifli bir arabadır.motoru ise vtec II ler ile aynıdır.yani onlara ne yapılıyorsa bunlarada aynen yapılır,yürüyen aksam ve egzos (kat. gerisi) type-r ile aynıdır.2004 ve üzeri makyajlı kasalardan alırsan tadından yenmez.sunrooflu modeli hiç yok orjinal sportlarda (manuel,5 bijon olanlar),olanda sonradan taktırmıştır.kim dediyse tutulmayan araba die o da halt etmiş ben aldım 2 sene bindim,1 ay içerisindede sattım.yalnız şöyle bir dezavantajı var,insanlar bu modeli pek bilmediği için kimse giripte internete dur bi civic sport bakayım demiyor,o yüzden vitrin ilanı vericeksin mutlaka satarsın.ben 1 hafta içerisinde sattım vitrin ilanı ile.yakıt konusunda ise karışıkta 7.5-9 civarı yakıyordu,uzun yolda düşüyor tabi.
    bu da benim eski aracım,alıp böyle bi şey yapabilirsin,çokta tatlı olur
    http://www.techturkey.com/forum/otomobilleriniz/39437-civic_sport.html

abi satılık sanırım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ler-icin/detay

lucky Jackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı YuSuFJaN_K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anaaa bende şimdi gördüm yalnız fotoğraflar ve alttaki yazııyı benim ilandan kopylemiş almayı düşünen varsa ulaşsın bana sattığım rakamı sölerim hahaha

atahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 senedir kullaniorum 2003 model 100binde ve daha hiç problem yaşamadım ilk aldıgımda siyah yan çıtalar fln vardı tamamen orjinal 75bindydi şu an 5lik yay ,17jant simota filtre vs. var arabanın üstünde ve gayet keyifli bi halde şiddetle tavsiye ederim temiz çok oynanmamiş bişi bul derim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)