User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
24 sonuçtan 20 ile 24 arası

Konu: 206 far yardım (hangisi sizce çok kararsız kaldım)

ALPER-VNS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    senin avatarla yanyana duruyo resimler bakınca kıyaslamak kolay oluyo.. bence de senin renk daha iyi gösterio yapılanları..

Dodo-FB
    Misafir
    -Kesinlikle İçi Siyah Angel + Mercek + Xenon çok uyumlu oluyor ..

SertacTDemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ALPER-VNS 65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayberk, yorumun we yardımın için çok saol kardeşim.. bende krom yerleri iptal edicem tamamen farımdan öyle deniycem bi ona da ısınamazsam sertaç a wericem farları ikimizde kurtulucaz

farın ortası krom benim ama o sorunu da cam kestirip üzerine en açık filmlerden çekerek halledicem bakalım.. kapkara olsun heryeri

yay işinde de bnm motor biraz hafif heralde GTI lardan.. 5lik eibach taktım tüşmedi.. bende gittim 5lik 106 yayı aldım daha iyi oldu ama yine kesmedi beni.. 6 lık omp yi araştırıyım bari biraz.. eibach basmıyo bence çok..

sertaç sana msj yazdım farları satıyorum diye emin olamadım sonra yollamadm sildim bi arkadaş da istedi o ara farları tamam dedim gittim yanına sonra çay içip geri geldim weremedim yani acayip kararsızdım ama şimdi karar belli böyle deniycem bide..
    alper araban cok guzel duruyor zaten bence bozma sade ve çok şık şu anda ; sen yeni bişiyler yapmak istediğinden gözüne batıyor bence ufak tefek seyler... ön tarafı birazdaha indiren bi yay bulsan cok daha guzel duracak bence

yaso325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sana kim ne dese boş kardeşim kafan gidip gelio senin laz...

sen yinede bildiğini okuycağın için bişey demiom sana hayırlısıyla satsaydın bi babanıda kendinide kurtarcan...

yok hızlı araba yok geniş araba diye arabasız kalıcan o zamn da benden araba isteme vermem....

ALPER-VNS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yaso325 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sana kim ne dese boş kardeşim kafan gidip gelio senin laz...

sen yinede bildiğini okuycağın için bişey demiom sana hayırlısıyla satsaydın bi babanıda kendinide kurtarcan...

yok hızlı araba yok geniş araba diye arabasız kalıcan o zamn da benden araba isteme vermem....
    werirsin werirsin.. deiştirmiicem yasin ama resimdeki gibi yapıcam.. bi gün gidelimde uğraşalım bi

sertaç çok saol.. yay bakınıyorum zaten ama olmadı nam coilover yapıcaz napalım.. düşmesi şart ama bencede..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)