User Tag List

Sonuçlar: Polo GTI vs Ibiza Cupra

Katılımcı sayısı
442. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Polo GTI

253 57.24%
  • Ibiza CUPRA

189 42.76%
Sayfa 11/12 İlkİlk ... 9101112 SonSon
214 sonuçtan 191 ile 209 arası

Konu: Polo GTI vs Ibiza CUPRA

ErenDurmus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilmeyen adam Gti ile dizeli bile karıştırabilir ama Cupra herdaim kendini belli eder

Suleyman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ErenDurmus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilmeyen adam Gti ile dizeli bile karıştırabilir ama Cupra herdaim kendini belli eder
    Bu şekilde daha iyi emin ol hele ki araç marka/modellerine pek hakim olmayanları şaşırtmak güzel oluyor

Yusuf abi, takmışsın coilleri + güzelim lastikleri diyorsun ki cupra nın yol tutuşu daha iyi :

ErenDurmus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Suleyman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu şekilde daha iyi emin ol hele ki araç marka/modellerine pek hakim olmayanları şaşırtmak güzel oluyor
    Hiç bu yönden bakmamıştım , oldu olacak arkayada 1.4 yazın tam şakalık olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ErenDurmus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç bu yönden bakmamıştım , oldu olacak arkayada 1.4 yazın tam şakalık olsun
    Tolga neredesin eren sana sesleniyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi test izlemiştim intercity de polo vs cupra hızlanma denemesinde polo geçiyordu ama aynıdır gidişleri muhtemelen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onur_S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi test izlemiştim intercity de polo vs cupra hızlanma denemesinde polo geçiyordu ama aynıdır gidişleri muhtemelen
    o videoda pist dereceleri aynı

ceyhun737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yusuf yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaç defa polo kullandın yavrum konuşuyon
    Cupranın tırt koltuklarını napıcaz abi? Bi xenonun aydınlatmadaki vasatlığını söylemiyorum bile . Stock olarak yol tutuş zaten facia da onu bir şekilde halledersin frenleri napıcaz peki . Fanatiksin kia kullanırken de en iyi senin için kia dı şimmdi cupra aldın en iyi cupra olur yarın başka bir şey ama renk katıyorsun abim Tarz hariç polo cupradan çok daha iyi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ceyhun737 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cupranın tırt koltuklarını napıcaz abi? Bi xenonun aydınlatmadaki vasatlığını söylemiyorum bile . Stock olarak yol tutuş zaten facia da onu bir şekilde halledersin frenleri napıcaz peki . Fanatiksin kia kullanırken de en iyi senin için kia dı şimmdi cupra aldın en iyi cupra olur yarın başka bir şey ama renk katıyorsun abim Tarz hariç polo cupradan çok daha iyi

Hemde ne fanatik, Yusuf abiyi bu şekilde seviyoruz

emir91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    GTİ ın az farklada olsa cupraya göre daha Premium bir imajı var benim gözümde oyüzden oyumu gti dan yana kullanıyorum.

b.ustaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu sorunun cevabı pek yok sanırım. yıllardır galibi olmayan yarışın ikisili evo ve sti gibi bu konuda ama bu iki araç evo ile sti'dan çok daha yakın birbirine... fiyat fayda olarak cupra önde ancak kalite olarak tabi gti. bu sınıfta gti adını cupra daha iyi taşıyor aslında. daha sert suspansiyon ile gelen daha iyi yol tutuş, ekstra fren opsiyonu ile gelen daha iyi fren performansı, çok az da olsa daha hafif olması gibi gibi artıları var poloya göre. ekstra donanım da mevcut tabi. fiyatları aynı olsa kesinlikle polo tercih edilir ancak arada 5bin ve üstü rakamlar olduğu sürece cupra açık ara avantajlı bi otomobil.
    Bahadır Ustaoğlu

mrtysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiyat daha uygun ve daha agresif duran Cupra, daha konforlu ve donanimli olan Polo.
    Don't believe everything you hear,
    Real eyes, realize. real lies.
    2Pac Shakur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hortlatayım. Kafayı yiyeceğim düşünmekten. 2013 makyajlı Cupra tercihim olur ama enteresan bir artış var gibi geldi bana fiyatında. 55 bin lira üst sınırım, o da yani valide hanımın insafına kalmış. 2011 Cupra yerine de 2011 GTI daha mantıklı geliyor. GTI için jantı boyatsan, aynaları kaplatsan dış görünüşü yeterli hoşluğa da kavuşur gibi. Yani beni tereddütte bırakan tek konu dış görünüşündeki serserilik eksiği

ibizacupra34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sayginn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hortlatayım. Kafayı yiyeceğim düşünmekten. 2013 makyajlı Cupra tercihim olur ama enteresan bir artış var gibi geldi bana fiyatında. 55 bin lira üst sınırım, o da yani valide hanımın insafına kalmış. 2011 Cupra yerine de 2011 GTI daha mantıklı geliyor. GTI için jantı boyatsan, aynaları kaplatsan dış görünüşü yeterli hoşluğa da kavuşur gibi. Yani beni tereddütte bırakan tek konu dış görünüşündeki serserilik eksiği
    üst limitin 55 ise 2013 ibiza cupra alabilirsin , 2011 polo gti şahsen tavsiye etmem ,

not: şu anki aracım 2014 polo gti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ibizacupra34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üst limitin 55 ise 2013 ibiza cupra alabilirsin , 2011 polo gti şahsen tavsiye etmem ,

not: şu anki aracım 2014 polo gti
    Vardı birkaç tane 2013 52 bine kadar düşen ama daha kendi arabamı satmadığım için bulaşamadım, gittiler 2 gün içinde. şu an 56 bine değişeni olanlar falan var. umarım bulabilirim yine 50-52 civarı temiz.

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sayginn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Polo GTI'ın yanına ibiza cupra gelince cupra gti'ın yanında egzotik bir araba gibi duruyor.

Dış yönden tasarım olarak cupra 10 numara daha üstün.2011 -2013 fark etmez.

Polo gti trafik'de diğer polo'lardan ayıran fark ön ızgara ve çift çıkış egzoz.

Benim arabam ibiza fr polo gti'in yanına gelince bile daha farklı daha spor duruyor.

iç kalite olarak konuşursak tabi polo gti içi biraz daha kaliteli ama sırf polo'da dokunmatik ekranlı teyp var diye alınmaz şahsen.
    Seat IBIZA FR

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Seat IBIZA FR

ibizacupra34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Polo GTI'ın yanına ibiza cupra gelince cupra gti'ın yanında egzotik bir araba gibi duruyor.

Dış yönden tasarım olarak cupra 10 numara daha üstün.2011 -2013 fark etmez.

Polo gti trafik'de diğer polo'lardan ayıran fark ön ızgara ve çift çıkış egzoz.

Benim arabam ibiza fr polo gti'in yanına gelince bile daha farklı daha spor duruyor.

iç kalite olarak konuşursak tabi polo gti içi biraz daha kaliteli ama sırf polo'da dokunmatik ekranlı teyp var diye alınmaz şahsen.
    yanlış anlama ama polo gti yı iç tasarımda tek ayıran şey dokunmatik ekran değil , ben 2013 ibiza cuprayı 34 bin kilometre kullandım , şu anki polo gti aracımıda 15 bin kilometredir kullanıyorum.polo gti ile ibiza cupranın iç kalitesi , konforu, verdiği güven hissi,oturaklılığı, fren mesafesi vs kıyaslanamaz bile .dış görünüşüne birşey diyemem ibiza cupra hoş bir araç ama polo gti ında normal polo dan farkları , ön ızgara , çift çıkış egzoz ile sınırlıda değil, pek çok fark mevcut.Bununla birlikte sıfır polo gti ve ibiza cupra alırken aynı donanımda olmamasına rağmen 6-7 bin TL polo gti ların fiyatı daha yüksekti , ne ara ibiza cupralar polo gti fiyatına geldi bu da işin başka bir boyutu.

B.Koçer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ucuz olanı her zaman guzeldır sonucta motor yuruyen aynı

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2011 model makyajsız kasa ibiza cupranın sağ farını arıyorum. Bulabilecek arkadaşa şimiden teşekkürler.
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)