User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
86 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: FİORİNO kullanan arkadaşlardan bilgi talebi

_Burak_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

serkan abim aldı yaklaşık bir ay önce emotion
    kullanımı süper zevkli
    sürüş pozisyonu yüksekliği çok güzel
    ticariye göre yok yok
    kafam çok karışık bi tane beyaz alasım var benimde bu ara performans ve uzun yolda konfor mu, 0km kar topu gibi araç mı kararsızım
    Burak ÇAPKAN
    Volkswagen Ticari Araç Satış

overblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konfor sıfır bile degil -1 , ocakta kullanmak zorunda kaldım , belimi kıracaktım heralde sert kullanimda
    zonguldakta boyun fıtığı olan bir kişi ailesini bindirmek için bunların en dolu modelinden alıyor ve 5 ay sonra fıtığı ilerlediğinden bazı uzuvları işlevini yitiriyor.dava açma meselesi vardı hatta.çünkü ticari konseptteki bu tarz arabaları süsleyip püsleyip aile arabası diye satıyorlar.bende şirketteyken çok kullandım fiorino uzun yolda kesinlikle çekilecek dert değil.yarım şişe votka içmiş gibi oluyorsun arabadan inerken
    komançero garage

overblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ha birde şöyle salak bir durumu var bu arabanın.bagajı çift kapaklı olan modelde.plaka lambasının sağdakini söküyorsunuz yaklaşık 4-5 cm yukardan kilit teli geçiyor.bunu kargaburun tarzı bişi ile aşağı çektiğinizde bagaj açılıyor.yani soyulmasıda kolay bir araba.
    komançero garage

DeNNis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fiorinoların emotion modellerinin arkası amortisör, diğerlerinin cargo filan belki farklıdır bilemicem ama şöyle söyleyeyim kendi kullandığım lineadan daha yumuşak amortisörleri.

1 sene civarı emotion kullandık genellikle uzun yolda kullanıldı. otomobil sınıfında değerlendirmezseniz gayet konforlu ve uzun yolda yormuyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hangi donanımlı bilmiyorum ama kısa süreli ankara kalesinden etliğe kadar kullanmıştım çok hoşuma gitmişti..

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaş bu konudan sonra gitti nissan note aldı :d
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

_Burak_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    olsun belki biz alırız serkan
    fioyu ben her gece kısa mesafe kullanıyorum çok süper
    ama gazlarken aynı şeyi dermiyim bilmiyorum
    Burak ÇAPKAN
    Volkswagen Ticari Araç Satış

mira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yakıt donanım iyi bakım maliyetleri düşük.performans kullanana göre değişiyor.kimi iyi diyor.kimi yetersiz diyor.yetersiz kaldığında dizel BOX uygulaması yapılıyor.çokta güzel oluyor.
    arkası çok zıplıyor.arka koltukta oturanlar isyan ediyor.yalıtım çok iyi değil ama izolasyonla tedavi edilemeyecek bir durumda değil.arka binişler sıkıntılı.amortisör rulmanları diğer grande punto ve linealar gibi sıkıntılı.direksiyon dönüşlerinde ses yapıyor.çoğu fabrikasyon arızalı çıktı.FIAT garantiden değiştirme yaptı.yapılmayanlarda bizlere gelerek değiştirdi.35-40 lira orijinal amortisör rulmanının fiyatı...

YD627 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim araç 2010 model ve çokta memnunum 10 yıl babamla beraber 92 Şahin kullandık artık değiştirme zamanı geldi ve gittik Fiorino Emotion aldık en az bi 8-10 sene bineriz buna küçük motoru olmasına kendinden beklenmedik performans verebiliyor ve kısa zamandada chip taktırıcaz araç stock haliyle bile hiç zorlanmadan kadranın sonunu görüyor chip takınca kadranı dahada indirir artık uzun yolda hiç yormuyor tam bi uzun yol aracı ayrıca yazın klima açıkken hiç devirden düşüpte vites küçültme gibi bi durum olmadı çok rahat gitmişti kısacası benim görüşüm mükemmel bi araç tek sorun arka süspansiyonları çok sert ama bagaja 2 çimento çuvalı atıp 2-3 ay gezdinmi yumuşar onlar alıcaksan eğer Emotion modelini al ki en azından Fiorino'ya biniyorum dersin.

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı YD627 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim araç 2010 model ve çokta memnunum 10 yıl babamla beraber 92 Şahin kullandık artık değiştirme zamanı geldi ve gittik Fiorino Emotion aldık en az bi 8-10 sene bineriz buna küçük motoru olmasına kendinden beklenmedik performans verebiliyor ve kısa zamandada chip taktırıcaz araç stock haliyle bile hiç zorlanmadan kadranın sonunu görüyor chip takınca kadranı dahada indirir artık uzun yolda hiç yormuyor tam bi uzun yol aracı ayrıca yazın klima açıkken hiç devirden düşüpte vites küçültme gibi bi durum olmadı çok rahat gitmişti kısacası benim görüşüm mükemmel bi araç tek sorun arka süspansiyonları çok sert ama bagaja 2 çimento çuvalı atıp 2-3 ay gezdinmi yumuşar onlar alıcaksan eğer Emotion modelini al ki en azından Fiorino'ya biniyorum dersin.
    teknik yorumuna birşey diyemeyeceğim ama yaş 18 görünüyor nasıl babanızla birlikte 10 yıl şahin kullandınız merak ettim

By_HaNNibaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bizde kullandik yaklaşik 10bin k.

yusufun söylediği gibi 1.3mjet gercekten güzel motor ama arac yoruyor.Süspansiyon olarak 16 jant ve ince yanak sayilabilecek lastiklerle gayet iyi bi performans veriyor klima acildiğinda devir düşmüyor diyen yalan söyler ben kendim kullandim köy yollarinda ve yokuşlarda cekişten düşüyor klima acikken yazilimla takviye edilebilir bi nevi aile araci olarak binilecek bi arac mi şahsen ben ö gözle bakanlardandim ama soğudum aractan alip ticaret amacli kullanilabilir o zaman sorun olmaz

kickbuttowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M U R A T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teknik yorumuna birşey diyemeyeceğim ama yaş 18 görünüyor nasıl babanızla birlikte 10 yıl şahin kullandınız merak ettim
    kucak spec

dizel fiorinonun performansı gayet iyi bence sadece 1-2 kilometre polisten kaçmak için kullandım ama olsun yakalayamadılar sonuçta.. arkamızdan hediye cekini gondermısler tabi 197 tl

ta_one - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    satılıklar lıstesınde benım fıorıno var bı bak ıstersen ısıne gelırse paslasırız

YD627 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M U R A T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi ben kendimi bildim bileli direksiyon başındayım çok küçük yaştan beri kullanıyorum araba.

fatihmef
    Misafir
    Bende bipper var yakıt dışında herşe güzel +1

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    edit sohbet bölümünde başka bir konuya yazdım
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

ALPER-VNS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    alan almış satan satmış gerçi ama bipper aldık biz aynı bokun laciverti işte.. bu kadar kötü bi araba olamaz bi kere kullanmış olsam almazdım valla babam yaptı test sürüşünü almış bulunduk..

bi koltuk bu kadar mı rahatsız olur arkadaş.. debriyaja basıyosun koltuk çok yüksek resmen koltuğun minderini aşağı doğru bastırman gerek.. bu böyle olmayacak koltuğu biraz öne çekiyim desen kaval kemiğin göğsün alt tarafına çarpıyo resmen. sürtmek değil ama çarpmak.. boyum da 1.76 falan yani uzun da değilim.

kasislerden geçerken durmak zorundasın yoksa güzel bi zıplama bekliyo arka tekerleklerde.. partner da kullandık kangoo da doblo da en kötüsü buydu konfor olarak..

sözün özü almayın aldırmayın (bizimki hariç ben satıcam mesela onu alın kurtarın bizi )

CasabLanca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hele bipperın bir arka koltuğu vardır araba giderkende dururkende eziyettir

musty01gtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende var fiorino 1.3 95 hp en full ü. bu fiyatlara hem ticari hem ailevi anlamda alınabilecek mantıklı araclardan birisi bakımı digerlerine göre ucuz yakıt şehir içi 6.5 - 7 lt şehir dışı 5.5 lt bende su an ortalama 6.0 lt görünüyor. ben memnunum tavsiye ederim cok aman aman bi konfor yok ama günümüz yollarında gayet kullanışlı heryere girip cıkılabiliyor orası burası sürtecekmi derdi yok çekişi de cok fazla olmasa da kendini kurtarıyor özet olarak o fiyatlara ekonomik acıdan alınabilecek bi arac.
    MUSTAFA HAN ATEŞ

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)