User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
86 sonuçtan 77 ile 86 arası

Konu: FİORİNO kullanan arkadaşlardan bilgi talebi

jdm039 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kasasından dolayı sınıfında ki araçlara göre az yakan ama konfor olarak sert dar bir hafif ticaridir.yol tutuş başarılıdır.yazılım ile farlı bir tad kazanır tavsiye ederim .

gselcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 Adet kullanıyoruz şirketimizde. En full olan kasasından memnun değiliz kimseninde memnun kaldığını görmedim hususi boş modelleri çok atak ve hoş yakıt tüketimi olarak ş.içi 7,1 de ş.dışında 6,5 lerde gidiyorum. Konfor aramayın fakat sürüş rahatlığından memnunum.
    ''Kenji Kita'' Adamsın...!

K.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şirketimizde 4 tane 0 km vardı pazarlamacıların kullanması için, eşzamanlı olarakta 50.000km testi için bi tane vardı. yakıt konusu çok fazla değişkenlik gösteriyordu cidden motorun rodajıyla eşoranlı olarak. 5 araçta hiç aynı oranda yakmıyordu ve performansları alakasızdı. düzgün açılmış motorlusu gayet tadında gider ve az yakar ama sağır kalmış bir fiorino evlerden uzak olsun koltukları inanılmaz serttir odun üzerinde oturuyo gibi oluyo insan, takatuka ses dinlenir yolda hep, debriyajları sorunlu bence 5 aracımızdada çok uğraştırdı bizi. ama hakkı yenmez kullanım olarak çok eğlenceli

ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhabaler, araç fena sayılmaz konfor klasmanına göre idare eder yeni aldım daha 2 hafta civarı kullandım ankara -gaziantep arası yakıtı tam ölçme fırsatım oldu depoyu fulleyip km'yı sıfırladım yola çıktım ankaraya gıttım orada da şehır ıcınde 120 km cıvarı yol yaptım ışık yandı ve benzın aldım hemen araç benzınlıge gırdıgımde 817 km yapmıştı ve sadece 172 liralık mazot aldım yani 210 kuruş yaktı ki daha araç şu an 2 km'yı yenı gördü bence gayet guzel yakıtı ve dahada düşecek bir kac bakımdan sonra. ticaret ile uğraşıyorsanız düşünün sonuç olarak yanlış bilmiyorsam piysasadaki en çok satan ticari araç. tek kötü yanı 1.3 mjet motorun çekiş ile alakası olmaması, yokuş çıkarken baya bi zorlanıyor.
    ETE KEMİĞE BÜRÜNDÜM YUNUS DİYE GÖRÜNDÜM

YUNUS EMRE

batu35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizinki otomatik miydi ? tşk ederim yorumunuz için
    kusura bakmayın yeni gördüm mesajınızı manueldi araç

Boldenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 yıl bindim yaklaşık. 75 likti benimki. yazılım yapmıştım. birgün gaza gelip müzik tesisatı tatırdım ve o günden sonra arabadan soğudum. heryeri dağıldı titreşimden. motor problemsiz ona lafım yok. yanlız debriyaj çok sıkıntılı. benim ve arkadaşlarımın arasında sıkıntı yaşamayan olmadı. bendeki emotion modeliydi. şirkette tamamen boş 2 koltuklusu vardı. bendeki yazılımlıdan ataktı 1190kg olan ruhsat ağırlığı kantarda 1340 kg çıktı. sırf meraktn tartmıştım. teisat bass falan yoktu o zaman. depo yarım doluydu. extra hiçbirşey yoktu zaten bagajda birşeylertaşımaktan nefret ederim. yakıt olarakta çok az yakmaz. 5-7 litre arası duruma göre değişir.
    Byte-R
    instagram: dogancglr

Gunes G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ticari olani 20 bin km kadar kullandim hala kullaniyorum arac su an 30kusurbinde.

1.3 70 kusur hp olan model bendeki, gunluk olarak kullanima uygun ancak sag koltuk inanilmaz rahasiz, hicbir ayari olmamasi buyuk handikap.

Aracin ozellikle abs sistemi cok basarili, vtec'ten filan cok daha iyi duruyor ozellikle testini yapmistik bunun.

Cekis olarak 2000'den once herhangi bir cekis yok, 2000'den sonra gidiyor arac.

Klima sistemi cok sicaklarda bile yeterli sogutmayi saglayabiliyor.

Vites gecisleri cok rahat, kemiksiz bir yapiya sahip.

Amortisor sistemi orta sertlikte, benim sevdigim bir ozellik bu, kimisi yumusak suspansyon sever ama ben kayik gibi aracta rahat edemiyorum, huzursuz oluyorum.

Onun disinda 3:15 istanbul park suresi var stok 1.3 fiorinonun :P

BORKED
    Istanbul speed park - fiorino - YouTube
    You call it turbo lag , i call it foreplay ...

Ahmet Bby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu aracın sert süspansiyonlarına ve bozuk yollarda rahatsız eden sesler çıkarmasına bir çözüm bulan yokmu?
    SKODA SIMPLY CLEVER

mstfcn28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2012 de sıfır aldık en fulunu 3 senedir kullanıyorum 21binde süspansiyon konforunun aşırı kötü olması çok sert olması dışında tatminkar bir araç.
    Benimkinin sağından solundan ses gelmiyor çünkü rahatsızlık derecesinde yol seçiyorum asfaltta bile, haricinde pek şehir içine girmemeye çalışıyorum yollarımız güzel zaten.
    Ama gerçekten özen göstermezsen sese de hastaysan 1 sene sonra soğursun arabadan.
    Ortalama yakıt olarak şu an 6-7 lt arası yakıyor.
    Ayrıca bagajı çok dar valla 1 tane valiz atıyorum doluyor zaten
    Bu arada konu eski ama bilgilendirme amaçlı yazıyorum.

beanliyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İyi hoşta bende o pedallardan rahatsız oluyorum boyum 1.80 olmasına rağmen bagajı birazdaha büyük olmalıydı Yeni çıkan ford courieri daha çok beğendim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)