User Tag List

Sonuçlar: cevabınız ep3 ise nedeni

Katılımcı sayısı
189. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • performans olarak cok daha iyi

114 60.32%
  • motor saglamlıgı bakımından daha iyi

17 8.99%
  • sonradan yapılan speclere tepkisi daha iyi

87 46.03%
  • konfor ve donanım bakımından daha iyi

12 6.35%
  • görünüş ve duruş bakımından daha iyi

77 40.74%
  • aerodinamik bakımdan daha iyi

26 13.76%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
Sayfa 3/17 İlkİlk 1234513 ... SonSon
312 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: FN2 or EP3 ?

Serhat Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fn2 nin beyin ayarı zormuymuş ep3 e göre, bende merak ettim şimdi sanmam ööle bişey olsun hondata kullanıyor ikiside ve programın arayüzleri aynı hemen hemen, ikiside type-r k20 motor biri yeni ve teknolojik daha donanımlı diğeri dönemi itibarı ile daha sert ve mekanik bi araç, benim aracı örnek alırsak aslında benim yaptığım fn2 nin güncel ,modern ve teknolojik ,görüntüsünü ep3 ün hafifliği ve daha fazla pist odaklı tarzıyla harmanlamak gibi bişey ve çokta güzel olduğuna inanıyorum, sonuçta benim bu arabadan soğutmalı torpido yumuşak koltuklar süspansiyonlar gibi bir beklentim olmadı hiçbir zaman, netice itibarı ile ben aracımı şuan sadece pist ve roll odaklı kullanıyorum he günlük kullanımada hitap ediyor tabi orasıda ayrı. coilli , sparco koltuklu , fren sistemli , motoru atmosferik olarak sınırlarda olan bir fn2 yi ben şimdi hiç bir ep3 e değişmem,
    TeamPASAOGLU

musty01gtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu ilk satırda dediğin GKS typer da var bayağada zevkli oldugunu görebiliyoruz
    video varsa burada paylasabilirmisinz link veya bşka bişey gibi. gercekten ep3 le fn2 nin arasındaki ses farkını cok merak ediyorum onun için

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bs type-r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fn2 nin beyin ayarı zormuymuş ep3 e göre, bende merak ettim şimdi sanmam ööle bişey olsun hondata kullanıyor ikiside ve programın arayüzleri aynı hemen hemen, ikiside type-r k20 motor biri yeni ve teknolojik daha donanımlı diğeri dönemi itibarı ile daha sert ve mekanik bi araç, benim aracı örnek alırsak aslında benim yaptığım fn2 nin güncel ,modern ve teknolojik ,görüntüsünü ep3 ün hafifliği ve daha fazla pist odaklı tarzıyla harmanlamak gibi bişey ve çokta güzel olduğuna inanıyorum, sonuçta benim bu arabadan soğutmalı torpido yumuşak koltuklar süspansiyonlar gibi bir beklentim olmadı hiçbir zaman, netice itibarı ile ben aracımı şuan sadece pist ve roll odaklı kullanıyorum he günlük kullanımada hitap ediyor tabi orasıda ayrı. coilli , sparco koltuklu , fren sistemli , motoru atmosferik olarak sınırlarda olan bir fn2 yi ben şimdi hiç bir ep3 e değişmem,
    abi seninle bi konusalım ya musait oldugun bi zamanda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı seko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fn2 al iyi temiz filtre egsoz header yap ep3 e bir kişi koy aradaki farkı dengelemek icin 60-240 bence onde olabilirsin hele 220 den sonra cok sey degisebilir bile diyorum..
    işte bende diyorum ki eger arada 1 kişi gibi bi fark oluyorsa fn2 nin tercih edilmesi lazım diyorum yani aman aman bi fark ollmuyorsa aynı speclerde tek derdim bunu ögrenmek bi de ep3 e göre sesini ögrenebilsem baska bi derdim kalmayacak

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ses gürültü diyince serhat abi noktayı koyar fn2de o geldi ben cıkıyım ciddi emek ciddi para harcanıp yapılmıs en güzel fn2

ve artık güzel bi egsoz filtre sesi videosu bekliyoruz abi senden
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

-Günalp- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Performansi yeterli diosan tabiki fn2 al.. Gtc den sonra ep3 cok konforsuz gelir sana.. Fn2 nin performansi senin gtc ile aynidir asagi yukari.. Gtcn chipli diye hatirliyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    peki specler aynı olan bi ep3 ile denediniz mi ? bir de ep3 le fn2 nin arasındaki ses farkı var mı varsa bariz belli mi yoksa desibel olarak ya da ses kalitesi olarak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı F_0111 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Performansi yeterli diosan tabiki fn2 al.. Gtc den sonra ep3 cok konforsuz gelir sana.. Fn2 nin performansi senin gtc ile aynidir asagi yukari.. Gtcn chipli diye hatirliyorum.
    evet abi chipli ama artık insan yeni heyecanlar arıyor hani fn2 type r ın sesi ep3 gibi yse almayı düşünüyorum onun için ama daha bu konuda bi cevaba ulasamadım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sadece filtreli (cai) ses olarak çok fark yok aralarında hatta fn2 nin sesinin daha tok daha fazla böğürdüğünü ep3 sahibi arkadaşlarımda söylemiştir.
    TeamPASAOGLU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı musty01gtc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki specler aynı olan bi ep3 ile denediniz mi ? bir de ep3 le fn2 nin arasındaki ses farkı var mı varsa bariz belli mi yoksa desibel olarak ya da ses kalitesi olarak
    aynı speclerde şöyle örnek veriyim iki araçta filtre egzos headers emme ve gaz kelebekli bende ekstra beyin var, araçlar çok yakın gidiyor fn2 uzunda çıkmaya başlıyor(genelde 5.vitese attığında)
    TeamPASAOGLU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sadece filtreli (cai) ses olarak çok fark yok aralarında hatta fn2 nin sesinin daha tok daha fazla böğürdüğünü ep3 sahibi arkadaşlarımda söylemiştir.
    benim alıp yapmak istedigim specler belli abi headers+egzoz+filtre sadece baska bişey ile kullanmak istemiyourm ve ep3 deki aynı speclerle arasındaki ses farkı nası olur peki ? birkac fn2 videosu izledim pek fark yok gibiydi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynı speclerde şöyle örnek veriyim iki araçta filtre egzos headers emme ve gaz kelebekli bende ekstra beyin var, araçlar çok yakın gidiyor fn2 uzunda çıkmaya başlıyor(genelde 5.vitese attığında)
    anladım demekki ep3 te de beyin olsa yaklasık bi 3 4 boy olur heralde yada 3 asagı 5 yukarı işte

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tamamen stok deneyemedim hiç ama ilk aldığım zamanlarda, ozamanlar yılmaz kardeşimde vardı ep3 (GNS) biz full stock ken onda iyi bir filtre sistemi vardı, katalizör iptaldi sadece ep3 te. çok fark atıyordu sağolsun bize o dönemlerde iyiki soğuyupta aracımı satmamışım, tabi bu fark sadece roll denemelerinde oluyordu, yoksa aynı araçla trafikte yaptık pistede çıktık pistte özellikle GKS çok iyiydi, olay hiçte rollde oldugu gibi gelişmemişti
    TeamPASAOGLU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    anladım demekki ep3 te de beyin olsa yaklasık bi 3 4 boy olur heralde yada 3 asagı 5 yukarı işte
    e tabi orda kilo avantajı var ep3 ün,
    TeamPASAOGLU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tamamen stok deneyemedim hiç ama ilk aldığım zamanlarda, ozamanlar yılmaz kardeşimde vardı ep3 (GNS) biz full stock ken onda iyi bir filtre sistemi vardı, katalizör iptaldi sadece ep3 te. çok fark atıyordu sağolsun bize o dönemlerde iyiki soğuyupta aracımı satmamışım, tabi bu fark sadece roll denemelerinde oluyordu, yoksa aynı araçla trafikte yaptık pistede çıktık pistte özellikle GKS çok iyiydi, olay hiçte rollde oldugu gibi gelişmemişti
    anladım abi. ya ben öyle doldurmak niyetinde degilim aracı headers filtre egzoz yapıp zevkini almaya calısacam en sevdigim de ep3 lerin sesidir herkesin sevdigi gibi aynı sesi zevki bu aracta alaiblr miyim onu düşünüyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yeni yenidir FN 2
    "HAYALLE YAŞAYANINDA YAŞAMAYANINDA ... "
    NAMIK KEMAL

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ikiside zevkli sürücü odaklı makinalar type-r kullanımı devir bandıyla alakalı olduğunu düşünüyorum çok zevkli, bi cupra 500 hp.de olsa bana aynı zevki vermiyor mesela öyle örnek veriyim.
    anket sorularınıda cevaplayıp kaçıyorum karar senin,

performans olarak cok daha iyi / tamamen kg. başına düşen hp. ile alakalı
    motor saglamlıgı bakımından daha iyi / saçma bi madde olmuş aynı motorlar
    sonradan yapılan speclere tepkisi daha iyi / kesinlikle öyle daha mekanik olması ile alakalı sanırım
    konfor ve donanım bakımından daha iyi / yok öyle bi dünya hangi konfordan bahsediliyor ep3 te, gerekde yok ayrıca
    görünüş ve duruş bakımından daha iyi / göreceli bir kavram
    aerodinamik bakımdan daha iyi / testlerine bakmak lazım ama sanmam fn2 nin aero su daha başarılıdır.
    TeamPASAOGLU

GKS TypeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dün gece biraz ses dinlettim dinleyan arkadaşlar yazarsa FN2 nin nasıl bi sesi olduğunu söylerler.
    mkV GTI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    anladım abi. ya ben öyle doldurmak niyetinde degilim aracı headers filtre egzoz yapıp zevkini almaya calısacam en sevdigim de ep3 lerin sesidir herkesin sevdigi gibi aynı sesi zevki bu aracta alaiblr miyim onu düşünüyorum
    gerçi bu videodaki ses egzantriklerden kaynaklanıyor ama hoşuna gideceğini düşünüyorum.
    ‪2008 civic type-r 80-240 km/h BS‬‏ - YouTube
    TeamPASAOGLU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)