User Tag List

Sonuçlar: 206 rc & clıo rs & 106 gtı

Katılımcı sayısı
101. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 206 rc

19 18.81%
  • clıo rs

51 50.50%
  • 106 gtı

31 30.69%
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
72 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: 206 rc& clıo rs &106 gtı

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    s

106 gti
    chip işe yarar ama mucize yaratmaz.

206 rc
    piyasada satılan hiçbir 206 rc için olan chip seni tatmin etmez. profesyonel bir remap uygulaması ise aracını oldukça değiştirir.
    anlamadıgım ici soruyorum bu chip ile porf remap arasındaki fark noluyo?
    chip profesyonel ce yapılınca remap mı oluyo yoksa chip profosyenel bişey degilmi?

SİNANN007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    keşke karşılaştırmaya 106 yerıne typer yazsaydınız hacim ler aynı olurdu en azından

ahmetbaha-drs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Hadi RS neyse ama RC'nin Type-R'la basedebilecegini hic zannetmiyorum,cok zor
    V40 Cross Country T4
    Megane GT-Line
    Range Sport SDV6
    A8 4.2 TDI Quattro
    VW Passat Variant TSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok iyi gidenlerı kafa tutabılıyor bazen örnekte görulduğu gibircde 1 kişi fazla
    http://www.youtube.com/watch?v=tlYDSXEKeyk

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    orası öyle de dedım ya en azından hacim ler aynı olurdu 106 da ne baş belası araba 118 hpcik motoruyla her karşılaştırmaya maydanoz

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı G_TT_I Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anlamadıgım ici soruyorum bu chip ile porf remap arasındaki fark noluyo?
    chip profesyonel ce yapılınca remap mı oluyo yoksa chip profosyenel bişey degilmi?
    yüklendiğinde her araçta sorunsuz çalışabilmesi için uygulanacağı ülkenin hava sıcaklığı ortalaması bulunabilecek benzin kalitesi uygulamanın yapılacağı motorun ve üst kapağın vs.vs. kondisyonlarını görmeden oturdukları yerden tüm dünyada ve tüm araçlarda sorunsuz çalışabilsin üründen şikayet gelmesin diye araçları görmeden yani neredeyse abartıcam ama herşeyin en kötüsüne göre ama genede güç alsın diye yazılan paket programlar ile elinde sağlıklı bir makinaya sürekli yüksek oktan ve kalite bir benzin kullanacağına ve araç sürüş alışkanlılarına göre ve hatta ufak tefek modlar ile ince conta yada güzel bir timing gibi spesifik bir remap arasında bir fark yokmudur tmm belki terimsel farklar ortada olabilir. yani sonuçta chipte bir remap tir. fabrika map i yerine superchips vs.vs. nin yaptığı remap tir ama hazır paket yazılımlar bi yere kadar bence. aracı görücen elinde ne var bilicen ona göre yapıcaksın map i (daha doğrusu yaptıracaksın) zaten chip ile çok iyi güç alabilseydi insanlar atmosferik olarak chip in en çok yaraması gereken araçlardan birisi olan 206 rc de chipler pek işe yaramadığından ingilterede herkez custom remap yaptırıyo. söylediklerimde katılmadığın bi yan varmı ?
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SİNANN007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orası öyle de dedım ya en azından hacim ler aynı olurdu 106 da ne baş belası araba 118 hpcik motoruyla her karşılaştırmaya maydanoz
    dim hiç beygir gücüne bakmadan bi çok araca musallat oluyo kerata. hayır birde musallat oldukları arkasından baka kalmıyomu bazen sonra bizim insanımızda ister istemez abartıyo karşılaştıracak araç seçmekte bu karşılaştırmada 106 gti çok iyi oturmuş bence type-r daha iyi kaçıyo bunlara bariz olarak ama bazı kendini bilmezler type-r hatta s2000 ile bile kıyaslıyo 106 ları. okadarda değil 206 rc, clio rs oke de type-r olmaz. vti çok çekiyo gti dan da type-r değil yani
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zaten ben statü gereği söyledım hacim olarak saxo 106 vtec bunlar bı statüde ee typer ı neyle karsılastıracaz rc rs olmazsa ne olacak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zaten ben statü gereği söyledım hacim olarak saxo 106 vtec bunlar bı statüde ee typer ı neyle karsılastıracaz rc rs olmazsa ne olacak
    yurt dışında 1.2 motorlu 106 kullanan birisinin imzaşında söle yazıyordu.
    "biz yavaş arabalar olmasaydık sizler hızlı değil normal arabalar olurdunuz. kıymetimizi bilin"
    type-r da o hesap. he geçilmeyecek araba değil ama stock halde değil
    Schumi.Projects

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yanı atmosferık motorlarda stock olarak bı hondanın rakıbı yıne bı hondamı dır sonucu çıkıyo

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yüklendiğinde her araçta sorunsuz çalışabilmesi için uygulanacağı ülkenin hava sıcaklığı ortalaması bulunabilecek benzin kalitesi uygulamanın yapılacağı motorun ve üst kapağın vs.vs. kondisyonlarını görmeden oturdukları yerden tüm dünyada ve tüm araçlarda sorunsuz çalışabilsin üründen şikayet gelmesin diye araçları görmeden yani neredeyse abartıcam ama herşeyin en kötüsüne göre ama genede güç alsın diye yazılan paket programlar ile elinde sağlıklı bir makinaya sürekli yüksek oktan ve kalite bir benzin kullanacağına ve araç sürüş alışkanlılarına göre ve hatta ufak tefek modlar ile ince conta yada güzel bir timing gibi spesifik bir remap arasında bir fark yokmudur tmm belki terimsel farklar ortada olabilir. yani sonuçta chipte bir remap tir. fabrika map i yerine superchips vs.vs. nin yaptığı remap tir ama hazır paket yazılımlar bi yere kadar bence. aracı görücen elinde ne var bilicen ona göre yapıcaksın map i (daha doğrusu yaptıracaksın) zaten chip ile çok iyi güç alabilseydi insanlar atmosferik olarak chip in en çok yaraması gereken araçlardan birisi olan 206 rc de chipler pek işe yaramadığından ingilterede herkez custom remap yaptırıyo. söylediklerimde katılmadığın bi yan varmı ?
    anladım bu dediklerinizi bierden mi okudunuz???
    cunku genelde butur seyler farklı markada işlemler uygulandıktan sonra tum veriler ortaya dokulerek anlasılır, bilmiyorum timing ıvır zıvır icin hic log tutunuzmu
    bu verileri koyarsanız daha iyi anlasılır.
    pug konusunda heleki 206 konusunda ne yazıkki body kit olsun performans olsun ingilizler zavallı kalıyo.
    örnek; http://www.206info.co.uk
    tartısmalar en fazla 206 nın bozuklugu hakkında , ve ordaki en iyi rc ile burda 2000-2002 senelerinde hazırlanan gti lar kadar gidiyodur belkide yavaslardır...

ahmetbaha-drs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Smile

yanı atmosferık motorlarda stock olarak bı hondanın rakıbı yıne bı hondamı dır sonucu çıkıyo
    Bence yeni Clio3RS cıkana kadar oyleydi
    V40 Cross Country T4
    Megane GT-Line
    Range Sport SDV6
    A8 4.2 TDI Quattro
    VW Passat Variant TSI

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı ahmetbaha-drs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence yeni Clio3RS cıkana kadar oyleydi
    bencede
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı G_TT_I Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anladım bu dediklerinizi bierden mi okudunuz???
    cunku genelde butur seyler farklı markada işlemler uygulandıktan sonra tum veriler ortaya dokulerek anlasılır, bilmiyorum timing ıvır zıvır icin hic log tutunuzmu
    bu verileri koyarsanız daha iyi anlasılır.
    pug konusunda heleki 206 konusunda ne yazıkki body kit olsun performans olsun ingilizler zavallı kalıyo.
    örnek; http://www.206info.co.uk
    tartısmalar en fazla 206 nın bozuklugu hakkında , ve ordaki en iyi rc ile burda 2000-2002 senelerinde hazırlanan gti lar kadar gidiyodur belkide yavaslardır...
    bu yazdıklarım benim yorumumumdur. gördüğüm okuduğum derlediğim incelediğim birikimlerden elde ettiğim yorumdur. ayrıca zaten ticari olarakta chip işi yapan yerlerde konuşmalarımda chip işlemi yapan sitelerde yazılan açıklamalarda da beni destekleyici yazılar bulunuyo. amerikayı baştan keşfetmiyorum zaten bilinen birşeyleri söylüyorum. herneyse. ingilizler konusunda bişey diyemiycem. ingilizlerin 206 ları yürümüyor ise hangi ülkedekiler yürüyor. fransızcam olmadığından çok fazla ingilizce dışı yayınları takip etmiyorum. youtube fanatiğide değilim ama en çok derlediğim kaynak ingilizler. çünkü bu fransız araçları yunanistan fransa ingiltere hollanda vs.vs. ülkelerde kullanılıyor genelde amerikada felan mağlesef yok
    Schumi.Projects

CanAwaR
    Misafir
    Alıntı ahmetbaha-drs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi RS neyse ama RC'nin Type-R'la basedebilecegini hic zannetmiyorum,cok zor

http://www.youtube.com/watch?v=wY3MN3baEOA rc de nos war ama burda aktif degil denildi...

typer ın 1.vitesi kötü artı stock olarak 2side rc 3sonuna kadar alıyodu 4te typer 1boy yapıyodu. biz 2005başında sahilde denedik videosunu bulsam koyucamda...

chiefkadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    106 yı RS le aynı karşılaştırmaya koymak abest olmamımı??

ba98
    Misafir
    [QUOTE=CanAwaR;153196]http://www.youtube.com/watch?v=wY3MN3baEOA rc de nos war ama burda aktif degil denildi...

kimden duyduysan yanlıs duymussun ıslak nos var.

kop42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı chiefkadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    106 yı RS le aynı karşılaştırmaya koymak abest olmamımı??
    Önecelikle herkeze Merhaba '

chiefkadir bu yazısından sonra baya bi gülümsedim 106 ile rs karsılastırmak neden abes kactı diye bi anlam veremedim.106 ları bu kadar küçümsemene anlam veremedim bunun en canlı örneklerini sende bende iyi bilmemize rağmen bu yazıdan sonra gerçekten şok oldum karşılastırmaya bakıcak olursak 106 1.6 rs 2.0 illaki karşılastırma biraz abes kacıyo 106 1 ıncı kategori rs 2inci kategoride yarısan araclar fakat 2 arac rollinge çıktığı zaman sonuclarını hepimiz canlı canlı gördük bunun üzerine senden bu yazı gelince yazmadan edemedim.

hakikaten konu perte çıkmış kadir bey seni seviorum gördüğüm yerde satasmadan edemiyorum

avatar resmindeki yer çok tanıdık geliyor

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beyler rs güçlü bir araba bi zamanalr izmirde vardı s2000 tokatlıyordu draglarda.rc ye gelinje bazı ark larımız kızıcak amaa istenilen seyleri verememior. 106her zaman kral olmuştur orjinal sayilabilijek 106 yla rs de rc de 0-400 yaklaşamazz kimse aglamasın.kanka ne vectraymış bu yaww m3 gecebiliormuuu???gecerse bitane alalaımm

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)