User Tag List

Sonuçlar: 206 rc & clıo rs & 106 gtı

Katılımcı sayısı
101. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 206 rc

19 18.81%
  • clıo rs

51 50.50%
  • 106 gtı

31 30.69%
Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
72 sonuçtan 58 ile 72 arası

Konu: 206 rc& clıo rs &106 gtı

chiefkadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kop42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önecelikle herkeze Merhaba '

chiefkadir bu yazısından sonra baya bi gülümsedim 106 ile rs karsılastırmak neden abes kactı diye bi anlam veremedim.106 ları bu kadar küçümsemene anlam veremedim bunun en canlı örneklerini sende bende iyi bilmemize rağmen bu yazıdan sonra gerçekten şok oldum karşılastırmaya bakıcak olursak 106 1.6 rs 2.0 illaki karşılastırma biraz abes kacıyo 106 1 ıncı kategori rs 2inci kategoride yarısan araclar fakat 2 arac rollinge çıktığı zaman sonuclarını hepimiz canlı canlı gördük bunun üzerine senden bu yazı gelince yazmadan edemedim.

hakikaten konu perte çıkmış kadir bey seni seviorum gördüğüm yerde satasmadan edemiyorum

avatar resmindeki yer çok tanıdık geliyor
    Ne o onur akşama kadar telefonda haftasonu nurettın ustanın orda şimdide forum ortamındamı senle uğraşacam
    "106 yı RS le aynı karşılaştırmaya koymak abest olmamımı??" diye benim nickimden hangi gerzek yazdıysa belliki iyi niyetli değil,bazı arkadaşlarım foruma girip okuyamadıklarından şifremi vermiştim hemen değiştireyim... Gelelim gerçekte rakip olup olmadıklarına iki araçta std.ise tabiki rs affetmez...araçlara yapılacaklar eşitse yine rs affetmez..106 yüklü rs standart ise yakın giderler
    106 çok iyi ise 106 geçer...rs yüklü ise 106 vs hiçbiri geçemez...rollingi canlı canlı gördük demişin iyyn ibrahim kulakların çınlasın sizi size bırakıyor bir üst sınıfa dalıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dragon07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler rs güçlü bir araba bi zamanalr izmirde vardı s2000 tokatlıyordu draglarda.rc ye gelinje bazı ark larımız kızıcak amaa istenilen seyleri verememior. 106her zaman kral olmuştur orjinal sayilabilijek 106 yla rs de rc de 0-400 yaklaşamazz kimse aglamasın.kanka ne vectraymış bu yaww m3 gecebiliormuuu???gecerse bitane alalaımm
    rc sahıbı arkadası bu cvba beklıyorum
    hangı vectra bu?

kop42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı chiefkadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne o onur akşama kadar telefonda haftasonu nurettın ustanın orda şimdide forum ortamındamı senle uğraşacam
    "106 yı RS le aynı karşılaştırmaya koymak abest olmamımı??" diye benim nickimden hangi gerzek yazdıysa belliki iyi niyetli değil,bazı arkadaşlarım foruma girip okuyamadıklarından şifremi vermiştim hemen değiştireyim... Gelelim gerçekte rakip olup olmadıklarına iki araçta std.ise tabiki rs affetmez...araçlara yapılacaklar eşitse yine rs affetmez..106 yüklü rs standart ise yakın giderler
    106 çok iyi ise 106 geçer...rs yüklü ise 106 vs hiçbiri geçemez...rollingi canlı canlı gördük demişin iyyn ibrahim kulakların çınlasın sizi size bırakıyor bir üst sınıfa dalıyorum
    bir üst sınıf derken turbomu yapıorsun yoksa benimlemi uğrasıyorsun anlamadım
    neyse kısmetse bitiriyoruz final yaparız artık. kimsenin kulaklarını çınlatmaya gerek yok bebeğim...

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    clio rs çok feci ayırır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kadir abinin rs artık typer s2000 gibi atmosferikte üst düzeylerle takılıyo,106 vs gözü görmüyo

chiefkadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kop42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir üst sınıf derken turbomu yapıorsun yoksa benimlemi uğrasıyorsun anlamadım
    neyse kısmetse bitiriyoruz final yaparız artık. kimsenin kulaklarını çınlatmaya gerek yok bebeğim...
    Yok be ne turbosu..Turbo felan yapmıyom..Finali iyyn ibo veya çağların saxo ile yapın finali geçersen tez dosyanı genel evraktan geçirip bana havale ettir ben bir inceleyim bakayım,fark çoksa yaparız bigüzellik

kop42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı chiefkadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok be ne turbosu..Turbo felan yapmıyom..Finali iyyn ibo veya çağların saxo ile yapın finali geçersen tez dosyanı genel evraktan geçirip bana havale ettir ben bir inceleyim bakayım,fark çoksa yaparız bigüzellik
    sekretermiyim ulen ben dosyaları al bi gözden gecirelim der gibi olmuş

öpüorum seni

Cem.B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bnm bugüne kadar gördüklerim chip-filtre-egzost-timingli 106 veya saxo ii gidenlerinden ama 206 rc nin 1 boy arkasında kalıo

heralde filtre egzostlu clio rs de 172 lik stock rs ile kafa kafaya gider heralde çağlarla deneyen arkadaşın arabası ii bi clio rs ise burdan bu sonuç çıkar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bide benimle denese sonuç ne olacak bilmiyorum ama ytperri ayırınca korkmadım dersem yalan olur

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yapissssstirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ibrahim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bide benimle denese sonuç ne olacak bilmiyorum ama ytperri ayırınca korkmadım dersem yalan olur
    sen kımlerı ayırıosun??

Safak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    GTi lar mı kapışıyor

ahmet3425
    Misafir
    bu nasıl uyumsuz bir karsılastırma böle yaa vtecler m3 ler typerlar sk2 ler ne kadar spor araba varsa hepsi bu konuda ben simdi buraya yorum olarak ne yazsam doğru olur

BaZuKa
    Misafir
    106 gti sadece hafiflikten kazanan bir araç ve roll de drag kadar iyi yürüyemez orjinal hali için konşuyorum ama kısa şanzımanda eklenirse iyi bir hale gelebilir ama ne yaprsan yap motoru sonuçta 1.6 bir motordur ve sadece hafifliğinden kazanır yani al üzerine 1.6 bir aile aracının motrunu tak hele ki şuan 125 lere kadar çıktı bu 1.6 lar aile sınıflarında bile neler olabilir sen düşün.

Rs ve Rc ye gelirsek Rc sadece 180 lik var Rs ise 172 182 197 var 172 likle bile yürüyemyor bildiğim 180 rc o yüzden rs her yönden avantajlı ztn rc nin motoru 206 gti motorundan bozma olduğundan mod hot seviyede ztn

Kısaca Clio Rs FoReVeR

madi
    Misafir
    Alıntı ahmet3425 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu nasıl uyumsuz bir karsılastırma böle yaa vtecler m3 ler typerlar sk2 ler ne kadar spor araba varsa hepsi bu konuda ben simdi buraya yorum olarak ne yazsam doğru olur
    karsılastırma acık bellı 106gtı,206rc,clıo rs sadece arkadaslar s2000 ve tayyar kattılar nedense anlamıs deılım ...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)