User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
27 sonuçtan 20 ile 27 arası

Konu: Alfa Mito mu Opel Corsa D Sport mu ?

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ozoozo her ne kadar giuliettada olmuş olsa da
    Bu motor ile ciddi olarak uğraşan tr'de tek arkadaş. Motor istersen soft istersen moderate olarak oynanmaya müsait. Mito daha küçük olduğu için hafiflikle gayet keyifli de olur. Piyasadaki bir çok rakibine de fark atabilir.

Benzer şekilde daha hafifçe ben de 1.9 jtd ile uğraştım yurtdışı ve yurtiçi tecrübelerden giderek. Maddi imkanla doğru orantılı bu işler ve paranla zamanın varsa her şey mümkün ama piyasada az olanı yapmak bence çok daha keyifli ve dikkat çekici.
    Mitoları giuliettalardan ayıran tek şey turboları , mito da 120 hplik motorda geometrik turbo var , bizimkilerde bildiğimiz tip.

Arabayla oynamak isterseniz önü açık ama downpipe,egsoz,yazılım ile zaten 150-160 bandında çok keyifli bir araba haline gelir hemde kafanız ağrımaz ama hardcore bir şeylere girecekseniz uğraş + vakit + emek + nakit gibi gidiyor Zaten Alfa ile uğraşmaya başladığınız da kafadan 1-0 geride başlıyorsunuz çünkü arabayla uğraşan yok zaten arabaya binen hepi topu sınırlı sayı da bir kitle var onların da yarısı cacık zaten diğer bir yarısı jant alır , pasta cila yapar , trim boyarlar falan %2-3 lük bir kesim vardır böyle performans için uğraşan onlar da sizinle aynı arabayı kullanmaz farklı alfa larda deneyimlilerdir bu yüzden pekte hardcore uğraşmamakta fayda var.
    ABO TRADING
    STR

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozoozo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mitoları giuliettalardan ayıran tek şey turboları , mito da 120 hplik motorda geometrik turbo var , bizimkilerde bildiğimiz tip.

Arabayla oynamak isterseniz önü açık ama downpipe,egsoz,yazılım ile zaten 150-160 bandında çok keyifli bir araba haline gelir hemde kafanız ağrımaz ama hardcore bir şeylere girecekseniz uğraş + vakit + emek + nakit gibi gidiyor Zaten Alfa ile uğraşmaya başladığınız da kafadan 1-0 geride başlıyorsunuz çünkü arabayla uğraşan yok zaten arabaya binen hepi topu sınırlı sayı da bir kitle var onların da yarısı cacık zaten diğer bir yarısı jant alır , pasta cila yapar , trim boyarlar falan %2-3 lük bir kesim vardır böyle performans için uğraşan onlar da sizinle aynı arabayı kullanmaz farklı alfa larda deneyimlilerdir bu yüzden pekte hardcore uğraşmamakta fayda var.
    Kardeş bir de hiç Trimle uğraşamayan da bi kesim var ya. Ben hala tamponun önü açık geziyorum. Siyah panter sürekli esniyor xD

Kardeş artık sen de bi blog aç jtdlere seslenen adam diye.

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herkes gibi ben de mito'yu tercih ederdim ...

performansı, tipi, modeli, donanımı ve bence marka imajı olarak diğer alternatiften öndedir diye düşünüyorum.
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş bir de hiç Trimle uğraşamayan da bi kesim var ya. Ben hala tamponun önü açık geziyorum. Siyah panter sürekli esniyor xD

Kardeş artık sen de bi blog aç jtdlere seslenen adam diye.
    Bir daha alfa ile uzaktan yakından alakam olur mu da blog açalım 2.0 tfsi candır gerisi heyecan babo
    ABO TRADING
    STR

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozoozo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir daha alfa ile uzaktan yakından alakam olur mu da blog açalım 2.0 tfsi candır gerisi heyecan babo
    Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer alfindir kardeş

Şaka bi yana benim için de geçerli aynı durum. Yaptığıma değecek şeylerle uğraşmak daha çok keyif verir eminim.

!KO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tamam kızmayın mito alıyoruz ama aklım coupede kalmadı değil

İlker G.

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün ikea'daki buluşmaya kısa süreliğine uğrayarak, @Umut melek in Mito'yu yakından inceleme fırsatım oldu, kendine tekrardan buradan da teşekkür etmiş olayım.
    Mito, parasına göre en az 2 gömlek üstün bir araba. Bulursam inşallah affetmeyeceğim

Umut melek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne demek krdsm lafı olmaz böyle şeylerin. En azından aklındaki soru işaretlerini bi nebze de olsa giderdik. Insallah bulursun düzgün icine sinen , cok sevinirim valla ck az var piyasada ztn bir kac kisi olduk mu iyi olur hayırlısı insallah herseyin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler