User Tag List

Sayfa 8/14 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
255 sonuçtan 134 ile 152 arası

Konu: Yazılım işine adım atmak..

maxima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler
    fakat bu işe başlayan insanlarında nasıl başladıklarını hepimiz biliyoruz.
    egr iptalli yazılım isteyipte 750 tl para verdigimiz yazılımlarda egr iptal edilmediginide gördüm. yakıt ve turbo basınclarının da nasıl dengesizce açıldıgınıda gördüm.
    ve bu dediklerimi yapan kişiler öyle ecu hasan yada dr hüseyin firmaları degil. piyasada en güvenilir sandığınız firmalar.

neden bundan 1-2 ay öncesine kadar tr de 1.2 tdi araçlara yazılım gelmedi. 300-500 k tl yatırım yapan firmalar neden bu kadar zaman bekledi bu 1.2 tdi yazılımını yapmayı? aynı günde herkes 1.2 tdi yapmaya başladı?

arkadaşlar kimse kimseyi kandırmasın. o cok iyi sandığınız firmalar hep yurt dışından dosya alıyor. kendilerinin yazdıgı yazılımları bile yurt dışı görüşmelerle yazıyorlar.

şimdi siz sanıyorsunuz ki xxxx kaliteli firma tüm araçlara oturdu kafa yordu ve en iyi yazılımı buldu ve onu size attı. siz öyle sanmaya devam edin

sizin aracınızı alıyor önceden satın aldıgı aracınızın yazılımının aynısını sizinki ile degişip size satıyor. kimse bana burda onlar süper onlar kusurusuz yazıyor demesin ispatları ile bozarım.

şu ana kadar 15-20 araç yazdım. stage 1 inden stage 5 ine kadar hepsine yazdım. ve hepsi it gibi gidiyor.
    hatta aynı specteki aracları daha az dumanlı haliyle geçiyor.
    bilirsiniz corsa 1.7 dti araçları yazılım atılınca 2100 devirde kesme yapar. aynı araç bende var gelin aracımı sürün kesme hissederseniz aracı bedava veririm size.
    ama gel gör ki 750 tl para verip aracı kesme yapan corsa cı arkadaşlar benden yardım istiyor kesme sorununu çözermisiniz diye.

kardeşim burası forum burda millete akıl vereceginize milletin sorunlarına biliyorsanız cevap verin . lafım son iki yorum yapan mertcan ve zero arkadaşlara değil. onlar bizi uyarıyor onlara lafım yok.
    bu konuda bir sürü bilgiye sahip olup ta forumda dolaşıp sorularımıza cevap yazmayan para göz insanlara.

selametle.
    Konu maxima tarafından (27-03-2017 Saat 22:00 ) değiştirilmiştir.

YsfTzcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaklaşık 3 yıldır bu işlerle uğraşıyorum. Winols kullanıyorum ve birçok araç yazılımını editledim. Yurtdışındaki bir çok platformdaki paylaşımlardan bilgi birikim yaptım. Bu iş kesilnlikle profesyonellerin yapması gereken bir iş ve gerçekten orjinal bir yazılımı editlemek herkesin harcı değil. Zaten Türkiye'de bu işin üstadı bir elin beş parmağını geçmez.

Bu işin en kaymağı dizel araçlardır. Yurtdışından dosya alınır. Aynı hw -sw ye sahip araçlara copy paste yapılır. Klone ile araca yazılır. Aynı kişiye benzinli yapalım derseniz bir cevap alamazsınız.

En önemlisi bu işte log alabilmek. Ne yaptık ne oldu ne olacak bütün sensörleri okuyabilmek lazım, karadüzen yapılıp kırılan yüzlerce araç var.

Ayrıca Türkiye'deki çoğu yazılım firmaları dosya başı çalışır. Slave cihaz ile okunur yazılır. Bir slave cihazda en kötüsü 2k eurodur.

Klon yada orjinal farketmiyor, her cihazda aracın beyni elinide kalabilir.

Recep'in dediği gibi o kadar paralar dökülüyor master cihazlar alınıyor. Ktaglar, Magprolar havada uçuşuyor ama 1.2 TDI Delphi beyin için bir arge çalışması yapılamıyor.

Bence burada tartışma konumuz, neden italyanlar yaparken biz yapamıyoruz olmalıdır.

Saygılar
    Renault Sport

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı YsfTzcn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En önemlisi bu işte log alabilmek. Ne yaptık ne oldu ne olacak bütün sensörleri okuyabilmek lazım, karadüzen yapılıp kırılan yüzlerce araç var.
    Heryerde reklamı olan Tuner'in birine log atıyordum bana ne dedi biliyormusunuz

-Sen bana log atıyorsunda benim bilgisayarımda office yüklü değil asdıufjaudfja, Exceli screenshot atıyordum buda böyle bir anımdır Log işi amatör işiymiş öyle derdi

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.2 tdi ın yazılımı cihazların okuması için protokol gelmesini beklemiş ve sonrasında yazılmaya başlamış olma ihtimali? Olsla 0 dan haritaları bulup tek tek uğraşıp tamamını kurcalayacak kadar kafayı kırmış hevesli tuner varsa söyleyin tanışalım Ben anlamam sadece duyduğum kadarıyla fikir yürütüyorum yazılımcı değilim bu arada zaten en iyi yazılım diye birşey yoktur her tunerin kendi tecrübesine göre bir tarzı vardır cesareti ile doğru orantılı olarak ne kadar yürüdüğü çıkar ortaya çok büyük katil değilse. Kendi yeni bir arabayı loggerlarıyla iyice loglayarak deneyip setupa göre idealini bulup müşterilerine o setupla hazır paket satanlarda zaten yabancı firmalar bizde o kadar arge çalışması yapmaya vakti yok maalesef firmalarımızın... Bu arada egeanın beyin iyiymiş. O kadar sıvı contayla bizim duşakabini dönerim ben
    Konu Zero tarafından (16-02-2017 Saat 01:21 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yorum yapan herkese teşekkür ederim. Ben kendi işimi kendim görme taraftarıyım, kar amacı gütmüyorum ticaretini yapmıyorum. Cihaz geldi fakat ecu okunamadı hatası aldım. Siemens Sid803A beyin var. Araç Fiat Scudo fakat PSARHK motor. Yani 2.0 HDİ Peugeot motoru. Mpps programını Win7 64 bit üzerine sorunsuzca kurdum, sanal işletim sistemi xp kurdum her ikisinde de ecu bulunamadı. Galiba normal xp kurup öyle denemem gerekecek. Yardımcı olabilecek kimse var mı acaba?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sid 803A yı obd den mi okumaya çalıştınız?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sid 803A yı obd den mi okumaya çalıştınız?
    Maalesef evet. Zannımca yanlış bir şey yapmışım ya da imkansız. Doğru mu anladım acaba?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hilaloglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maalesef evet. Zannımca yanlış bir şey yapmışım ya da imkansız. Doğru mu anladım acaba?
    Yanlış demeyelim de hatırladığım kadarıyla imkansız. İşin kötüsü en bela beyinlerden biri diyebilirim bir yazılımcıya hangi beyini açıp uğraşmak istemezsin diye sorsalar heralde 1. Sıraya yazabilir. Açması ayrı bir dert protokolün uygulaması ayrı bir dert bide beyinden cevap almak ayrı. Çünkü sonra anlıyorsunuz ki farklı voltaj istiyor bide adaptör aramaya başlıyorsunuz arayüze uygun. Derken lanet olsun deyip kapatıyorsunuz (çok değişik bir kapağı var fabrikasyon gibi düzelmez asla) tam kapanmıyor tabi ama yukardaki resimdeki beyin gibi bolca sıvayarak contalanırsa su almaz Öyle biliyorum ama daha pratiğini bilen varsa yazar illaki..

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    oy oy oy Reklam kokan hareketlere bak yok yurrt dışından aldılar bene kendim yaptımlar neden 1.2 tdi i yapmadılar beyler kendinizi açıkca sölüyorum s..tir meyin insanlarıda yanlış yönlendirmeyin 3-4 tane büyük firma var
    Cmd Alientech Dimsport vsvs aralarında engüvenilir 3 isim ÇAKMA cükma clone Chizalarla kendinzii kandırmayın verin kardeşim 45 50 milyar 100 milyar sneelikte 3-5 bin euro güncelleme sonra konuşun bu firmalar Okuma yazma cihazları yaparlar program yapmazlar Telefonu nasıl kullanıyorsan ama konuşma sana aitse bu da öyle birsey

Program standarttır kendin okursun Okursan yaparsın yapılamayacak araba yoktur editlemene bağlı Sana kitap verelim oku konusunu 3 kişide aynı sekilde anlatmaz nuans farkları hep olur OOO COK iyi bildiğimiz firmalara *** atan cok bilen arkadaşlara söyle yapalım

1 er dosya yapsın herkes ben sırf bunun için bir araba alırım sağdan soldan okumadan kendi bilgi dagarcığı dahilinde ECM den haritaları cakma ecm den crack winols olmadan 1 de damos verelim bakalım ne cıkarıcaklar görelim benim kendi görüşüm bu hala nekadar duman okadar randuman diyen bir milletiz neden duman atar amacı nedir vsvs bunları bile bilmeden forumlardan kulaktan dolma işlerle deneme yanılma ile yapan insanların akıllarıyla iş yapan milletin saçma sapan söylemelerine kulak asmayın gençler

1.2 lerin cıktığı tarih var engüvenilir sirketlerden biridir ....

CMDFLASH - 16-01-2017 - V3.2.0.160
    OBD:
    VAG Delphi DCM3.7
    VOLKSWAGEN,POLO,1.2 TDI 55KW DCM3.7 CAN r/w/recovery/chk
    SEAT,IBIZA,1.2 TDI CR 55KW DCM3.7 CAN r/w/recovery/chk
    SKODA,FABIA,1.2 TDI 55KW DCM3.7 CAN r/w/recovery/chk
    SKODA,ROOMSTER,1.2 TDI 55KW DCM3.7 CAN r/w/recovery/chk
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Üstü kapalı anlatmak istediklerimi Özgün kendine has tarzıyla anlatmış aslında tabi polo tdi ın protokolünün çıkmasına da açıklığı getirmiş yukarıda bahsettiğim gibi yapılabilir hale geldiği andan itibaren okuyup yazarsınız yoksa kimse aynı gün keyfinden başlamıyor yapmaya.
    Konu Zero tarafından (04-03-2017 Saat 12:45 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış demeyelim de hatırladığım kadarıyla imkansız. İşin kötüsü en bela beyinlerden biri diyebilirim bir yazılımcıya hangi beyini açıp uğraşmak istemezsin diye sorsalar heralde 1. Sıraya yazabilir. Açması ayrı bir dert protokolün uygulaması ayrı bir dert bide beyinden cevap almak ayrı. Çünkü sonra anlıyorsunuz ki farklı voltaj istiyor bide adaptör aramaya başlıyorsunuz arayüze uygun. Derken lanet olsun deyip kapatıyorsunuz (çok değişik bir kapağı var fabrikasyon gibi düzelmez asla) tam kapanmıyor tabi ama yukardaki resimdeki beyin gibi bolca sıvayarak contalanırsa su almaz Öyle biliyorum ama daha pratiğini bilen varsa yazar illaki..
    Açma kapama işi beni aşar ki zaten açınca okuyacak cihaz da yok elimde. Obd üzerinden okuma yazma yapabilirim ancak o da mpps v16 ile mümkün ise. Öksüz hırsızlığa çıkacağı zaman ay ilk akşamdan doğarmış. Bizimki de o misal galiba. Egr'yi kendimiz iptal edelim dedik aracımızdaki beyin yukarıda anlattığınız gibi Sid803A.

İzlemem gereken yol nedir bilginiz var mı? Acaba işletim sisteminden kaynaklanan bir okuyamama sorunu mu ya da voltajdan kaynaklanan bir durum mu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hilaloglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açma kapama işi beni aşar ki zaten açınca okuyacak cihaz da yok elimde. Obd üzerinden okuma yazma yapabilirim ancak o da mpps v16 ile mümkün ise. Öksüz hırsızlığa çıkacağı zaman ay ilk akşamdan doğarmış. Bizimki de o misal galiba. Egr'yi kendimiz iptal edelim dedik aracımızdaki beyin yukarıda anlattığınız gibi Sid803A.

İzlemem gereken yol nedir bilginiz var mı? Acaba işletim sisteminden kaynaklanan bir okuyamama sorunu mu ya da voltajdan kaynaklanan bir durum mu?
    Yanlış hatırlamıyorsam beyini açmadan iletişime geçemezsiniz. Dediğim gibi kapağı kağıt gibi eğer tecrübeniz yoksa elinizde kalma ihtimali çok yüksek bir beyin modeli.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fserisinemi ? geçersiniz aslında ama hemen manipulasyon arizası verir garanti dışı
    www.drecu.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forum kimin? Forumun amaci ney? Forumda reklam yapilirmi?
    Argo konusmak serbestmi? Bunlari kim belirliyor?

Neyse oki idda ediliyor birseyler oki senin kafan zehir gibi calisiyor oki sen cok biliyorsun peki bunca araca yazilim yapmayi ananin karninda mi ogrendin?

Kendimizi kandirmayalim diyorsun 50 -100m verelim eee sonra
    Ben 5 bin harcarim seni gecerim kardesim karsina rakip cikmadiysa kendini en iyi ilan etmekte haklisin eyw.

Oki herseyi biliyorsun burda millet cayir cayir yazilinla ilgili sorular soruyor hic birisine dedinmi ki ornegin kardesim avans haritasina gir avans ac biraz yada basinc kis basinc, yok efendim egr iptal et.

Ne zaman cevap verdin peki ? Yazilimcilara burda birileri sallayinca. Eee sen niye ustune alindin biz isim vermedik?

Kardesim emegine saygimiz sonsuz yaptigin isler ortada. Iyide yaziyorsun ciziyorsun. Ama azcik efendi ol argo konusma ve burasi forum ise kendi reklamin icin forumu kullanacaguna insanlar zamaninda bilgi birikimin yokken nasil sana yardim etti ise sende yardim et. Eger etmeyecek isen de bizim yardimlasmamiza karisma.

Burda 'sen 'diye bahsettigim kisi gercek bir kisi degildir.
    Kimse ustune alinmasin ben lafimi ortaya soyluyorum.
    Biraz dan ban yermezsek sen diye bahsettigim kisi cevap verrecektir illaki yazdiklarima.

Haa simdi dersiniz siz buraya tartismayami geldin diye.
    Tabiki hayir benim sorunum kisiler ile degildir benim sorunum ve takildigim konu USLUP tur.
    Uslup cercevesinde yazilim konusunda soracaginiz her soruya ogrendigim kadari ile cevap verecegim
    Konu maxima tarafından (29-03-2017 Saat 14:51 ) değiştirilmiştir.

YsfTzcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben yine aynı şeyleri tekrar ediyorum. CMD, Alientech, Dimsport bu adamlar zaten olayın temeli zaten kimse bu heriflere birşey demedi ki ...

TR de her gelen aracı damos ile yazan adam var mı ? Şuan master olarak bu işi yapanlar elindeki dosyaları kullanmıyor mu ?

Kaldı ki ben bunları tartışmak bile istemiyorum. Benim sorunum, o kadar para veriliyor ne için peki sırf okuma yazma işini yapsın diye ? Biz asıl olayı çözemeiyoruz, bu herifler nasıl yapıyor diye düşüneceğimize, bayi olup dosya başı 200 lira verip 750 liraya müşteri bulmanın derdindeyiz.

Ben çakma cihaz kullanırım ama yatırımı orjinal ecm ye winols e checksum paketlerine veririm.Bana göre bu daha mantıklı ....

Geri kalan kim ne yapmak istiyorsa yapabilir.
    Renault Sport

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı YsfTzcn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yine aynı şeyleri tekrar ediyorum. CMD, Alientech, Dimsport bu adamlar zaten olayın temeli zaten kimse bu heriflere birşey demedi ki ...

TR de her gelen aracı damos ile yazan adam var mı ? Şuan master olarak bu işi yapanlar elindeki dosyaları kullanmıyor mu ?

Kaldı ki ben bunları tartışmak bile istemiyorum. Benim sorunum, o kadar para veriliyor ne için peki sırf okuma yazma işini yapsın diye ? Biz asıl olayı çözemeiyoruz, bu herifler nasıl yapıyor diye düşüneceğimize, bayi olup dosya başı 200 lira verip 750 liraya müşteri bulmanın derdindeyiz.

Ben çakma cihaz kullanırım ama yatırımı orjinal ecm ye winols e checksum paketlerine veririm.Bana göre bu daha mantıklı ....

Geri kalan kim ne yapmak istiyorsa yapabilir.
    orjjinal cihaz kullan orjinal ols map3d ecm kullan bence

birçoğumuz damosu kullanıyoruz sahsen ben kendi adıma kullanıyorum
    www.drecu.com

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı maxima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Neyse oki idda ediliyor birseyler oki senin kafan zehir gibi calisiyor oki sen cok biliyorsun peki bunca araca yazilim yapmayi ananin karninda mi ogrendin?

Ben 5 bin harcarim seni gecerim kardesim karsina rakip cikmadiysa kendini en iyi ilan etmekte haklisin eyw.

Oki herseyi biliyorsun burda millet cayir cayir yazilinla ilgili sorular soruyor hic birisine dedinmi ki ornegin kardesim avans haritasina gir avans ac biraz yada basinc kis basinc, yok efendim egr iptal et.

Ne zaman cevap verdin peki ? Yazilimcilara burda birileri sallayinca. Eee sen niye ustune alindin biz isim vermedik?

Kardesim emegine saygimiz sonsuz yaptigin isler ortada. Iyide yaziyorsun ciziyorsun. Ama azcik efendi ol argo konusma ve burasi forum ise kendi reklamin icin forumu kullanacaguna insanlar zamaninda bilgi birikimin yokken nasil sana yardim etti ise sende yardim et. Eger etmeyecek isen de bizim yardimlasmamiza karisma.

Biraz dan ban yermezsek sen diye bahsettigim kisi cevap verrecektir illaki yazdiklarima.

Tabiki hayir benim sorunum kisiler ile degildir benim sorunum ve takildigim konu USLUP tur.
    Uslup cercevesinde yazilim konusunda soracaginiz her soruya ogrendigim kadari ile cevap verecegimede soz veriyorum
    Kabqca/kisaca cevap veriyim. Madem dediginiz gibi durum x ile y firma arasindaki araclar neden farkli gitmekte bu 1.

2.si tecrubeyi para ile veya bedavaya satin alamassin. Emege saygisizlik olur bu 2
    3.su sadece yas farki dahi 8 yil bir tecrubedir ki,azimsanmayacak kadar yil farki. Tecrube gerektirir.

Ozgunun ne kadaryogun ve gecegunduz calistigini bilen biri olarak,gidipte burda niye oyle demedin. Yok yardim etmedin tarzinda yazilar yzmak pek hos degil kanimca.

Gece 12 de gtrla log alip yazilim yapip(ornektir bu verdigim) sabah 9da tekrar dukkanda olan adam.(9:30 haha)
    - K -

________
    Dr.Ecu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Uslup cercevesinde yazilim konusunda soracaginiz her soruya ogrendigim kadari ile cevap verecegimede soz veriyorum

Selamlar,

Forum benim 2005 senesinde kendim kurdum birçok sey paylaştım bakarsan bir çok makalem ve yazım mevcut arastırırsan araştırmadan yazdığın sanırım belli

Bilgisayar mühendisiyim 2003 ten beri bu işi yapıyorum hobiyle basladı 2009 da dükkanımı kurdum standalone ve Chiptuning hepsini kendim yapmaktayım cnm
    Aem, efi101, haltech au, Motec Au, Hks Jp, Alientech, syvest, hepsinde eğitim aldım

avans tablosunu yayınlamakta birsey yok ne anlayacaksın peki ben paylasınca diyecekmisin aaa ahmetin arabası 20 derece aaa ozaman bütün 1.4 tsi lar o sekilde 20 avanslamı çalışıcak diyeceksin anlayamadım ama

anamın karnında öğrenmedim cihazlarımı sana sorup almadım söylediğim gibi senin konuşma tarzına göre konuşurum seninde kardeşin olabilicek yasta olduğumu düşünmüyorum
    kimseyi tanımadan bence yanlış konuşuyorsun senini yaptığını söyleyince kızmak yok acık acık konuşuyoruz

Benden izinlisin argo konuşabilirsin kimse banlamaz anaa avrat karıştırmaz isen tabiki

neden bundan 1-2 ay öncesine kadar tr de 1.2 tdi araçlara yazılım gelmedi. 300-500 k tl yatırım yapan firmalar neden bu kadar zaman bekledi bu 1.2 tdi yazılımını yapmayı? aynı günde herkes 1.2 tdi yapmaya başladı?

arkadaşlar kimse kimseyi kandırmasın. o cok iyi sandığınız firmalar hep yurt dışından dosya alıyor. kendilerinin yazdıgı yazılımları bile yurt dışı görüşmelerle yazıyorlar.
    şimdi siz sanıyorsunuz ki xxxx kaliteli firma tüm araçlara oturdu kafa yordu ve en iyi yazılımı buldu ve onu size attı. siz öyle sanmaya devam edin

selametle.
    bu kelimeleri benetmedim sen ettin sen beni tanıyormusun merhaban konuşmuşluğun varmı nereden biliyorsun ne yaptığımı ne ettiğimi kızıınca kızıyor diyorsun
    www.drecu.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar,

Forum benim 2005 senesinde kendim kurdum birçok sey paylaştım bakarsan bir çok makalem ve yazım mevcut arastırırsan araştırmadan yazdığın sanırım belli

Bilgisayar mühendisiyim 2003 ten beri bu işi yapıyorum hobiyle basladı 2009 da dükkanımı kurdum standalone ve Chiptuning hepsini kendim yapmaktayım cnm
    Aem, efi101, haltech au, Motec Au, Hks Jp, Alientech, syvest, hepsinde eğitim aldım

avans tablosunu yayınlamakta birsey yok ne anlayacaksın peki ben paylasınca diyecekmisin aaa ahmetin arabası 20 derece aaa ozaman bütün 1.4 tsi lar o sekilde 20 avanslamı çalışıcak diyeceksin anlayamadım ama

anamın karnında öğrenmedim cihazlarımı sana sorup almadım söylediğim gibi senin konuşma tarzına göre konuşurum seninde kardeşin olabilicek yasta olduğumu düşünmüyorum
    kimseyi tanımadan bence yanlış konuşuyorsun senini yaptığını söyleyince kızmak yok acık acık konuşuyoruz

Benden izinlisin argo konuşabilirsin kimse banlamaz anaa avrat karıştırmaz isen tabiki

bu kelimeleri benetmedim sen ettin sen beni tanıyormusun merhaban konuşmuşluğun varmı nereden biliyorsun ne yaptığımı ne ettiğimi kızıınca kızıyor diyorsun
    Eyw cevap verdin ama duzgun yazdin. Duzgunden kastim ' s.ktir meyin' yazina alindim veya takildim diyelim.

Senin tecruben bilgine biz yetisemeyiz egitim aldin para bagladin ugrastin ettin eyw.
    Nasil ki sen bilgisayar muh idin daha sonra yazilim isine gecti isen bizde hobi olarak bu ise girdik. Eee bakarsin bizde senin gibi guzel isler cikarir isek ve gelecek gorur isek aliriz cihazimizi programimizi yapariz yatirimimizi o zaman rakibin de oluruz dostunda.

Tekrar soyluyorum benim seninle asik atacak bi durumum yok atmam da ama bize olmaz ise yaramaz ugrasmayin bi *** beceremezsiniz tarzi yaklasacaginiza,
    Deneyin de gorun eben.zinkini desen daha cok hosuma giderdi

Saygisizlik etti isek affola.
    Selametle kal.
    Konu maxima tarafından (25-04-2017 Saat 21:12 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler