User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Obd 2 ile hız sabitmele

UberJager
    Misafir

Obd 2 ile hız sabitmele

Merhaba
    Aracıma bluethoot obd 2 chazı ile Hız sabitleme yapmak mümkünmü. Aracımın avrupa donanımlarında hız sabitleme sistemi var. Bunun için avrupa model dreksiyonda düğmeleri var. Ben obd 2 cihazı ve çep telefonu ile bu modları aktif edip kullanabilirmiyim.. ?

onur_si - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı UberJager Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    Aracıma bluethoot obd 2 chazı ile Hız sabitleme yapmak mümkünmü. Aracımın avrupa donanımlarında hız sabitleme sistemi var. Bunun için avrupa model dreksiyonda düğmeleri var. Ben obd 2 cihazı ve çep telefonu ile bu modları aktif edip kullanabilirmiyim.. ?
    çok emin değilim ama hız sabitleme donanımı olmadan bunu elektronik olarak yapamazsınız. aracınıza uygun hız sabitleyici aparat(düğmeler, kablo bağlantıları, vs.) bağlatmanız lazım.

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim aracımda (Punto Emotion) cc altyapısı herşeyi hazır. Sadece kol takarak yada küçük bir tuşlu modul takarak bunu yazılımdan aktif hale getirebiliyorsunuz. yani 100 tl ye CC aktif hale geliyor. Sizin aracın tesisat yapısını bilmediğim için birşey diyemiyorum. Ama tesisatı varsa yazılımla neden çözülemesin. Sadece yazılımlık birşeyse ama firma onu aktif hale getirir öyle satardı. Büyük bir özellik çünkü.
    Fiat neden yapmamış bir mantığa sığdıramadım.

basgan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracınız resimdeki ise yani hyundai i10 ise alt yapı var mı bakmak lazım. varsa direksiyon değişimi yeterli olur..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)