User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Megane2 En Doğru Sistem

Maddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Megane2 En Doğru Sistem

Arkadaşlar elime teyp amfi vs bir kaç parça geçti ben de boş boş dursunlar istemedim satmak da istemedim aracıma takmak istiyorum aracım megane2. Elimdeki parçaları aşağıya yazıyorum, isteğim woofer kullanmadan sadece hoparlörler ile düzgün ses alabilmek. Bütçem 500 lira civarı belki biraz daha çıkabilirim. Aşağıdaki parçalara göre ne tercih etmeliyim compenant mı yoksa koaksiyel mi vs bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. İzmirde bu işi yaptırabileceğim bildiğiniz yerler varsa yine yardımcı olursanız sevinirim.

Amfi: Macoustic marka 2500w 4 channel mosfet (pek anlamıyorum üzerinde yazanlar bunlar kutusu yok malesef)
    Teyp: Pioneer avh-p8450bt Linkini de koyuyorum AVH-P8450BT (Archived) - Pioneer Australia
    İki tane de üzerinde sadece pioneer yazan tivitır

4 hoparlör alıp güzel ses elde edebilir miyim bir de direksiyon arkasındaki kumandayı teybi değiştirdikten sonra tekrar kullanma şansım var mı? Şimdiden yardımcı olanlara teşekkürler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2007 Megane 2 aracımda orjinal ana ünite üstüne 4 kanal amfi ve arkalarda pandizot var 2 tane 85'lik kolon mevcut baya baya yetio..Sizde 4 kanal üstüne 2 85'lik ve önlere mid takımı koyarsanız gayet yeterli olur..

Maddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı WeLeT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2007 Megane 2 aracımda orjinal ana ünite üstüne 4 kanal amfi ve arkalarda pandizot var 2 tane 85'lik kolon mevcut baya baya yetio..Sizde 4 kanal üstüne 2 85'lik ve önlere mid takımı koyarsanız gayet yeterli olur..
    Hocam sadece kapılardaki 4 hoparlörü değiştirmeyi düşünüyorum bu şekilde bir sistem kurmak kafamdaki düşünce, buna göre hangi hoparlörleri seçmeliyim marka model tavsiyelerinizi bekliyorum bir kaç kişi vibe alırsan pişman olmazsın demişti vibe ın giriş düzey ürünleri şu anda kafamdakiler ama compenant mı almalıyım yoksa başka bir şey mi onu pek bilmiyorum çok tiz ses almak istemiyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)