User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
22 sonuçtan 20 ile 22 arası

Konu: Hız Sabitleyici (Cruise Control) Nedir? Nasıl Çalışır?

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    istanbul- rize rize- istanbul yaptım öncelikle büyük rahatlıkmış uzun süre araba sürdüğümde topuklarım ağırırdı bazen dayanılmaz hale gelirdi eski arabada boşa atar ayağımı dinlendirmeye çalışırdım ondan kurtardık

garip gelebilir ama hız sabitleyicide benim araba daha iyi gaz yiyor şöyle ki 1.2 75 bg clio 5.vites 90 la giderken gaz pedalına basınca hafifte rampa ise hiç tepki vermez ama cruze 90 a ayarlı giderken ayarı 100 yapınca araba hemen hızlanıyor ve bariz şekilde belli oluyor bana mı öyle geliyor diye birçok kez denedim yok cidden daha çabuk gaz yiyor araba

yokuş inerken çok dik bile olsa en fazla 1 2 km fark ediyor sonra hemen tam ayara geliyor nasıl hassas fren yapıyorsa belli bile olmuyor fren yaptığı

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istanbul- rize rize- istanbul yaptım öncelikle büyük rahatlıkmış uzun süre araba sürdüğümde topuklarım ağırırdı bazen dayanılmaz hale gelirdi eski arabada boşa atar ayağımı dinlendirmeye çalışırdım ondan kurtardık

garip gelebilir ama hız sabitleyicide benim araba daha iyi gaz yiyor şöyle ki 1.2 75 bg clio 5.vites 90 la giderken gaz pedalına basınca hafifte rampa ise hiç tepki vermez ama cruze 90 a ayarlı giderken ayarı 100 yapınca araba hemen hızlanıyor ve bariz şekilde belli oluyor bana mı öyle geliyor diye birçok kez denedim yok cidden daha çabuk gaz yiyor araba

yokuş inerken çok dik bile olsa en fazla 1 2 km fark ediyor sonra hemen tam ayara geliyor nasıl hassas fren yapıyorsa belli bile olmuyor fren yaptığı
    Çünkü o rampada hızlanmak için senin ayağım tam gaza basmaya gitmezken CC acımaz.
    Gaza basar, daha da basar ve sonunda dip gaz yapar

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çünkü o rampada hızlanmak için senin ayağım tam gaza basmaya gitmezken CC acımaz.
    Gaza basar, daha da basar ve sonunda dip gaz yapar
    yok abi acısanda acımasanda değişen bişey olmuyor hatta şu da var 4.vites abanınca anlık 18 lere çıkıyor 5.viteste 11 i geçmiyor ne yapmışlarsa artık 5.viteste eco moda geçiyor sankı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler