User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
35 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: BoostER Performance GTC @ 25 Ekim 2015 Pazar Günü İstanbulPark Pist Günü

erh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

BoostER Performance GTC @ 25 Ekim 2015 Pazar Günü İstanbulPark Pist Günü

https://youtu.be/PmnlIB-p9VA

İlk seansta sakin kullanıp ikinci seansta biraz daha zorlamayı düşünüyordum. İlk seansta lastik basıncından ötürü hiçbişey yapamadığımdan, çok zorlamadan kullanmak ikinci seansa kaldı.. eksiklerim cok.. özellikle frenajlarda çok yumusak davrandım.. Yavas yavas hızlancam inşallah.. Pazar gününden ufak enstantaneleri de ekliycem birazdan.. Keyifli seyirler dilerim..

Bu arada sureyi yazmayi unutmusum.. 2.29.995 bu turun suresi..

Parabolica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Musadenizle eksik gordugum bir iki konuya deginmek isterim.

- Oncelikle direksiyon tutusunuz pek ideal degil ve dahada onemlisi goruluyorki cok cevirdiginizde direksiyona bayagi uzak kaliyorsunuz. Koltugu biraz daha one almakta fayda var
    - Kameranin acisi yolu pek iyi gostermediginden cizgi konusunda tam bir yorum yapmak kolay degil. Cizgi genelde iyi bir tek 7ye cok erken girdiginizi ve cikista pisti tam kullanmadiginizi fark ettim.

Daha cok hizlanacaginiz kesin, ilerki gunlerde daha hizli turlar ve bol keyifli surusler dilerim

KVNC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Videoyu izlediğimizde de söyledim, sürmemişsin gezinmişsin resmen, bence adapte olamadın ilk seans talihsizliği yüzünden..

Daha iyilerine şüphe yok, e30 m3 le gazladığımız ilk pist günündeki gibi agresif olsan 2.27 çok rahat gelirmiş..

E30 m3 demişken can hakikaten pazar günü e46 csl yi de şiir gibi sürdü, düzlükte seni ayırışını da ben koyarım birazdan

Bu arada gokart eldivenleri de bi işe yaradı

Bileğine sağlık kardeşim, istanbul parkta 2., toplamda 3.pist gününe rağmen yeteneğin olduğunu gösteriyorsun, tebrikler..

snrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eline sağlık erhan hocam. İlk hedefini ve aynı zamanda psikolojik sınırı geçtiğin için de tebrikler.
    Bence de daha potansiyel var. Bir de bu süre kaçıncı turda geldi bilmiyorum ama lastikler baya salmış. Özellikle 5-6. virajlarda garip bir şekilde içe girememiş.
    "life is too short to drive boring cars"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Start/Finish videosu e46 csl ile:

https://youtu.be/Ui0rUKCDtIs

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Parabolica Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

- Oncelikle direksiyon tutusunuz pek ideal degil ve dahada onemlisi goruluyorki cok cevirdiginizde direksiyona bayagi uzak kaliyorsunuz. Koltugu biraz daha one almakta fayda var
    - Kameranin acisi yolu pek iyi gostermediginden cizgi konusunda tam bir yorum yapmak kolay degil. Cizgi genelde iyi bir tek 7ye cok erken girdiginizi ve cikista pisti tam kullanmadiginizi fark ettim.

Daha cok hizlanacaginiz kesin, ilerki gunlerde daha hizli turlar ve bol keyifli surusler dilerim
    Çok teşekkür ederim yorumlarınız için.. Aslınd direksiyona pek uzak değilim.. Ama koltuk ile ciddi sıkıntılarım vardı. Gecen sefer orjinal koltukla cıkmıstım, bu sefer Sparco koltuk taktım fakat ayak yapılırken biraz aceleye geldi hem yuksekligini hemde tilt acısını ayarlayamadık.. belimde minder vardı ona ragmen kask kafalık kısmına carptıgından cok abuk bi pozisyonda kullandım.. direksiyonu bazı virajlarda cok kırıyorum bende farkındayım haklısınız evet.. lastikler zaten öldü pistte 350 km civarı yaptılar ve iyice canına okuyorum bende öyle

Alıntı snrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık erhan hocam. İlk hedefini ve aynı zamanda psikolojik sınırı geçtiğin için de tebrikler.
    Bence de daha potansiyel var. Bir de bu süre kaçıncı turda geldi bilmiyorum ama lastikler baya salmış. Özellikle 5-6. virajlarda garip bir şekilde içe girememiş.
    Çok Teşekkür ederim aynen öyle oldu 30 altı demiştim geldi insallah dahada iyileştiricez.. Lastikler ömrünü tamamladı.. yeni sezona yeni bir takım nankang alıp denicez bi daha sansımızı

Alıntı KVNC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Videoyu izlediğimizde de söyledim, sürmemişsin gezinmişsin resmen, bence adapte olamadın ilk seans talihsizliği yüzünden..

Daha iyilerine şüphe yok, e30 m3 le gazladığımız ilk pist günündeki gibi agresif olsan 2.27 çok rahat gelirmiş..

E30 m3 demişken can hakikaten pazar günü e46 csl yi de şiir gibi sürdü, düzlükte seni ayırışını da ben koyarım birazdan

Bu arada gokart eldivenleri de bi işe yaradı

Bileğine sağlık kardeşim, istanbul parkta 2., toplqmda 3.pist gününe rağmen yeteneğin olduğunu gösteriyorsun, tebrikler..
    Teşekkür ederim kardeşim senin desteklerin emeklerin olmasaydı yapamazdım eminim.. Keşke hava durumu sıkıntısı olmasaydı daha iyi sonuclar cıkardı iki gun ust uste..

M3 CSL muhteşemdi.. tek kelime ile muhteşem..

JSV eldivensiz olmaz hahahaha

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Parabolica Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Katkılarınız için çok teşekkürler..

Sürüş pozisyonu ile ilgili bende benzer bir yorum yapmıştım Erhan'a ama asıl kendi koltuğunu takamadı, bu biraz aceleye geldi, hatta hava muhalefeti sebebiyle gelmeye bile son anda karar verdik normalde çekici ile gelecekti araç, bu koltukla gidilmez diyip pazar sabah 5te standart koltuğu takıp seans öncesi sparcoyu taktık..

ofli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kesinlikle daha agresif olabilirmiş erhan daha hızlanacagın aşikar maşallah..
    On3R
    R-Turbo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ofli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim Aslan'ım Gecen sefer demiştim bi dhakine sakin gitcem diye.. yavas yavas hızlanalım gel sende astrayla tek astra ben kaldım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim kardeşim senin desteklerin emeklerin olmasaydı yapamazdım eminim.. Keşke hava durumu sıkıntısı olmasaydı daha iyi sonuclar cıkardı iki gun ust uste..

M3 CSL muhteşemdi.. tek kelime ile muhteşem..

JSV eldivensiz olmaz hahahaha
    Ben ne yaptım olm, bilek senin bileğin, bizimki lojistik ve teknik destek ha benimde kendime göre bileğim var seninle ayrıca kapışcaz bir ara

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslan kardeşim yaşlandı bu adam, bakma bu sefer sakin gidicem dediğine, daha bugun onumuzdeki sezon da ilk bir kac seans sakin gidicem dedi, tartip tartip tam agirligini koyacak sanirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    https://youtu.be/WiQTF_8_bSk

M4 ün viraj çıkışı drift show'u Arkadaş her virajı böyle dönüyordu sonrasında siyah bayrak sallandı sanırım araç için..

ofli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KVNC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslan kardeşim yaşlandı bu adam, bakma bu sefer sakin gidicem dediğine, daha bugun onumuzdeki sezon da ilk bir kac seans sakin gidicem dedi, tartip tartip tam agirligini koyacak sanirim
    hahah farkettim kıvancım yaşlandıgı kesin bundan 10 sene onceki erhanı o piste koysak aman tanrim bu ne hırs yazanlar olurdu heheh
    Alıntı erh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim Aslan'ım Gecen sefer demiştim bi dhakine sakin gitcem diye.. yavas yavas hızlanalım gel sende astrayla tek astra ben kaldım
    heheh vallaha bende gelmeyi düşünüyorum lakin fren kiti coilover v.s hiçbişeyim yok lanet olsun bu roll olayına sadece motor yaptık eşşek gibi
    On3R
    R-Turbo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hahah farkettim kıvancım yaşlandıgı kesin bundan 10 sene onceki erhanı o piste koysak aman tanrim bu ne hırs yazanlar olurdu heheh

heheh vallaha bende gelmeyi düşünüyorum lakin fren kiti coilover v.s hiçbişeyim yok lanet olsun bu roll olayına sadece motor yaptık eşşek gibi
    Lanet olasıca rollcü seni

alicancalis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Erhan kardeşim eline emeğine sağlık. Hem arabanı sıfırdan yarattın hemde çok güzel sürdün. Bu kadar az pist tecrübesiyle bu süreyi yapman büyük başarı. Daha iyileride gelicektir. Ayrıca benim arabamada yaptıkların için tekrar teşekkür ediyorum. En kısa zamanda umarım tekrar gideriz.
    Ali Can Calis

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    https://youtu.be/mK-AVb8DP_Y

gulietta ile keyifli keyifli giderken nerden cıktı bu limp mode..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alicancalis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erhan kardeşim eline emeğine sağlık. Hem arabanı sıfırdan yarattın hemde çok güzel sürdün. Bu kadar az pist tecrübesiyle bu süreyi yapman büyük başarı. Daha iyileride gelicektir. Ayrıca benim arabamada yaptıkların için tekrar teşekkür ediyorum. En kısa zamanda umarım tekrar gideriz.
    Çok teşekkür ederim abicim.. Daha çok yol var hem arabalarımızda hem tecrübemizde hemde alacagımız keyifte.. Herşeyden öte birlikte hazırlanıp o heyecanı yasamamız, gidip gelirken bile aldıgımız keyfi hiçbirseye degişmem.. Bende sana, taa Ankaradan gidip gelirken yanımızda olan orda bütün keyfi bizimle paylaşan arkadaşlarımıza ve orda bize misafirperverliklerini gösteren, sohbetleriyle yardımlarıyla yanımızda olan istanbullu arkadaşlara tesekkkür ederim..

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesınlıkle cok daha fazla zaman alıcagın kesın.
    Aracda kılıt var mı?Var ıse,kılıtı cok bos bırakıyorsunuz apeks noktası ve cıkıslarında.
    9'a cok ıyı gırıyorsunuz,aynı cızgıyı 3,5 ve 7 ye koymalısın.Cunku erken gırıyorsunuz.Bu sebeble on lastıkler cok erken taramaya baslıyor.
    Surus pozısyonunda ben bır garıplı gormedım,sanırım bacaklar uzun,belkı sırtı bıraz kaldırabılırsın.
    Daha detay ıstersen yapabılırım,su gaza ne kadar basıldıgı programlar var ıse senın ıcınde yararlı olur.
    Ayrıca Pbox da verılerle noktalrı calısabılırsın,cok faydalı olur.
    Vetum turlarını toplayıp,sektorlerle ayırırsan,teorık best tıme'ı nıda bulursun.Sana challage olur.....
    Bol keyıfler...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    https://youtu.be/g5dQwbhdTMc

Seansta yakın güçteki araclarla karşılaşmak cok keyifli oluyor.. GP ile start finish duzlugundeki karsılasmamız..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)