User Tag List

Sayfa 5/8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
151 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: TECHTURKEY SPEEDWEEKEND Yapalım

Maxiboost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anladık arkadaşım tümder üyesisin
    + ek k20

ANGEL CENGİZ
    Misafir
    SİZE ACI GERÇEKLER arkadaşlar o zman bizden hiçbişey olmaz nerden ağzımı açtıysam belkı gurkan dıretırde ımk belkı bır mahallı yapar bızde yarışırız burda seyırcı olanlarda her zman seyırcı olarak kalır belkı 1-2 tane ayrıntı dışında
    çok bılmış arkdaşlarım drag sadece 400 metre değildir 200 metre yapılan dragda vardır bunuda oğren u yarış yapılabılır.sonuçta bı defransıyel ve lastık ayarıdır 400 her gıden araba 200 metrede gıdebılır 1.2778 ılede çarparsan çıkan sonucu 400 metre gıttığı sure ortaya çıkar (!+-0.02)
    siz arsayı bulun zaten ben zaten pıt yaptırırım.başkalarına gerek yok mutehattlık fırmasına falan .cunku spor bakanlığına gıdıyosun ben pıst yapıcam dıyosun bağlı olan beledıye kendısı gelıp dokuyo anormal komık paraya bıde teşvık alıyosun(parayıda sonra oduyosun) mıllet arabaya bu derken ben pıst nasıl yapılcağını araştırıyodum
    pıstte gelmiş geçmiş en tehlıkelı araba benımdır bunu yarışan herkes bılır tek bı yarışta ızmırde 5 kere pıstten çıktım done done kumlarda gezdım.izmtte sayıyı hatırlmıyorum bıle.ama dıyorumkı boe gıdebılen 20 tane araba yok onlarda federasyon da yarışıyo zaten bız sadece tunıng fırmalrına .tunıng pıyasasına katkıda olsun ortam harketlensın dıye bışeyler yapmak ıstıyoruz .bızde ısterız 400 metre pıst ama turkıye için ruya bu .
    turkıye zaten burası bırbırımıze destek yerıne kostek olmaktan başka bir işe yaramıyoruz
    geçen sneki mahallıde gurkanın duzenlediğinde kapı numram 98 dı 105 araba vardı ve katılmak istyen 50 araba daha vardı alamadı gurkan artık uğraşamıyacağı için demekkı 280 metrede olsa ınsanalr yarışmak istiyo

madi
    Misafir
    Alıntı tool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anladık arkadaşım tümder üyesisin

ANGEL CENGİZ
    Misafir
    turbo cıvıc ım demiş bı arkadaşım sonra hızlanır 400 metre lazım .o zaman drag bu arabanıda ona gore hazırlıcaksın sadece motor yetmıyo .sen gıt benım dediğim şanzımanı al bıde aksları senın hondanın gotune wheelıbarı takayım 10.5 ınç slıcklerıde takayım wheelı barını 1 ınce ındırıyım bak nasıl çekelıye çekelıye 4 çeker arabdan daha hızlı gıdıyosun 200 metrede

TechTurkey M_PROJECT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pistte gelmis gecmis en tehlikeli araba senin olabilir ama bu demek diilki gucunden felan . aracin yol tutmuyo ,senelerdir de o araba tutunamadi hazerfen deki yarislardada olmadi ankara istanbul da da .. her neyse bunun konuyla alakasi yok . ole arsayi buldun pist hop konduda olmuyo , ankarada bu isin pesinde kosan insanlar var belediye nin koydugu tas yzuunden yapilmadi , nerde tesvik nerde belediye destegi ? 200 metrede drag olmaz , bu gune kadar herkes zorunluluktan yapiyordu . acalim istiosna bi anket bakalim kac kisi 400 dicek . amerikada 1/4 1/8 sisteminde drag yarislari vardir . nhra serisi 1/4 te kosulur , merak etme kim neyin ne oldguunu bilio . hayir 400 metreyi nie istemiosunuz onu anlamadim cekingenlik neden ?
    Straights are for fast cars, but turns are for fast drivers!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ANGEL CENGİZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    turbo cıvıc ım demiş bı arkadaşım sonra hızlanır 400 metre lazım .o zaman drag bu arabanıda ona gore hazırlıcaksın sadece motor yetmıyo .sen gıt benım dediğim şanzımanı al bıde aksları senın hondanın gotune wheelıbarı takayım 10.5 ınç slıcklerıde takayım wheelı barını 1 ınce ındırıyım bak nasıl çekelıye çekelıye 4 çeker arabdan daha hızlı gıdıyosun 200 metrede
    kardes sen nie almadin ozman wheelie bar felan bi sezonda 5 kere pist disina ciktinda madem ?

laflari carpitiosun malesef .o dedigin parcalari alan insanlarda var adil yaris istiosan diorum 400 metre sen bana ne diosun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mustafa istenmemesinin nedeni manisanin diger illere uzak olması herhalde anladıgım o.

ama 400metre olursa süper olur hatta yaza dogru olursa dahada süper olur

ANGEL CENGİZ
    Misafir
    heralde çatacak adam arıyosunuz nıye forumların sonucu hep buraya gıdıyo ben onu anlamıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yaw ankarada aslan gibi hipodrum var, başka yer aramaya gerek yok, ensesi kalın torpili sağlam bir zengin bu işe girerse bence oranın kullanım hakkını kiralayabilir...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla catacak adam aramiorum ben , senle duzgun konusyouz surda abuk subuk laflar ediosun karsindakini bisi bilmiormus gibi gosteriorsun . ben diorum ki rekabet istiosan bu yaris 400 lmali 100 kisi olmaz 20 kisi olur ama cekismeli olur , hos ortada olmayan bisi icin tartisilior ama ...

alp anladim ben onu ama bu isin 400 de olmasi konusunda israrciyim ben sadece okadar madem esitlik olcak , bunuda sizler anlayin .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynen katılıyorum 400mt olsun dereceler cıksın herkezin gönlü rahat olsun yurt dışındaki araçlarla karşılaştırma fırsatımız olsun dereceleri bu daha zevkli gelmiyomu sizce?

ANGEL CENGİZ
    Misafir
    bız elımızdekı ımkanlardan bahsedıyoruz net ortamımda aksı konuşmak heralde bı racon .bunu bı ben bılmıyorum .efendı efendı bışey yazıyoruz bozma bence .benım butun setupım bu sne 400 metre ben ağzımı açmıyorum anlamdım senın araban ne herlade 1200 hplık bı skylıne olması lazım

Maxiboost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    drag denilen şey 201m ile 402m olarak yapılır 200mt de neyin zevkini alıcaksınız? bence hiç bir zevk alınmaz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    once nasi konusuyosun sen ole bi duzgun konus . bende 1200 hplik bi durum yok sen 350 leri gec ondan sona gel . sana adam akiilli yazdik deilmi manisa var die anlamiosan ben napim , konusmalrina ceki duzen vercek sen yaz vermiceksen de yazma ...

ANGEL CENGİZ
    Misafir
    bak 400 metre federasyonda var zaten orda yarışıcaz
    bızım amacımız tuluma eldıvene kaska katılım ucretıne lısans parasına ucret veremıcek ınsanları yarıştırmk arada bızde çıkarız .yazdıklarımı dıkkatlı oku eğer aramızda ismail abı emrah selahattın volkan abı ısterlerse bıde manısaya gıderız devler arenası olur .olay budur yanı .onada kımse gıtmez nasıl olsa manısaya gıdıyoruz der kesın bole olucak .o yuzden okuyun ol eyazın.maksat sporu kalkındırmak

ANGEL CENGİZ
    Misafir
    ...........

ANGEL CENGİZ
    Misafir
    ............

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pm attim sana

ANGEL CENGİZ
    Misafir
    arkadaşlar pist yok 400 metre anlamıyosunuz heralde manısa var oda ulusal dışında en fazla maddı guç 1 kere yeter herkese sorun .pıst kısa dıyede evde oturcak halımız yok lutfen diğer foruma gıdersekde ulusal yarışların hepsı manısada olsun dıyen benım zaten dılekçe verelım dıyen demekkı bende 400 metre olsun dıyorum.sadece teşvık amator bırısını çıkarın pıste 2. sfer bende ulusala gırımek ıster dragda bole gerişir

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)