User Tag List

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
106 sonuçtan 96 ile 106 arası

Konu: 16 nisan Antalya üzücü olay

speed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı miniks Nickli Üyeden Alıntı
    cok güsel sölemişin speed arkadaşım fakat bilmedigin bir şey var

tel örgüler sadece pistin bir tarafındaydı ve pistin öteki tarafına gecilmemesi için yapılmıştı

pekin pistin öteki tarafı neresi levent kesenin kullandıgı aracın yoldan dışarı fırladıgı yer

isterseniz bazı şeleri bilmeden yada tam örenmeden kismeyi suclamayalım
    Her bir şeyi biliyorum...bütün yarışların ne şartlar altında yapıldığını ;aslında ne şartlar altında yapılması gerektiğinide.. eminim sizlerde biliyorsunuzdur...ankara hipodomda yoldan çıkan amerikan bizim önümüzdeki bariyerlerde durabilmişti..yine geçen yarışlarda sıdıka başkara son anda toparlayabildi aracını ve bir felaket önlenmiş oldu...hepimizin üzüntüsü büyük...kimse böyle bir şey yaşanmış olmasını istemezdi...bütün yarışlarda tel örgü vardı... ama bahsettiğiniz örgüler hiç bir yarışta seyirciyi bile durduramadı...kaldı ki o hızda giden bir arabayı durdursun....yada tel örgülü taraftan dalsaydı seyircilerin içine dahamı az insan ölecekti...tehlikeye rağmen BENİMDE YARIŞAN ARKADAŞLARIM var....yarışan kişilerin arkadaşlarımız yada dostlarımız olması....malesef uygun olmayan şartlarda yarışıyor olmalarını haklı çıkarmıyor....tekrarlıyorum...çuvaldı zı kendimize batırıcaz....elbetteki sadece yarışan arkadaşımız suçlu değil...federasyon, sponsor,bu organizasyondan sorumlu olan herkezi suçlu buluyorum....teşekkür ederim..........

miniks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tabiki dediginiz gibi cuvaldızı önce kendimize batırıcaz ama demek istdgimde ilk yazınızda biraz fazla üzüntü ile yazdıgınızdan dolayı olan yanlışı sadece düzeltmekti ben teşekkür ederim
    Call for prayer
    http://m.youtube.com/watch?v=7na5Zm0vwtI
    insanlar en akıllı varlıklardır, hüküm edemedikleri yaradılış ve ölümdür
    Instagram hesabımız
    miniksracing - humidorturkiye

|STI| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni bi iddda var isterseniz buraya yazmıyayım da direk okuyun...

http://www.haberturk.com/newengine.p...haber&@=225282

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Belliydi bence böyle olacağı, adamın üstüne yıkıp federasyon rahatlaaycaktı.Aksi takdirde TR'de hiçbir motorsporu organizasyonu yapılmazdı..
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Erol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    allah yardımcısı olsun..
    BOOSTPROJECTS
    EKK24 0-402 m. N/A Fwd TR Rekoru 11.9 sn.
    100-200 - 8.5sn.
    N/A is the best..
    Civic Hatchback

TT_BOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gerçektende alkol varmıymış ya eğer oyleyse adamın hayatı karardı valla çok kötü çoook

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Antalya’da 10 gün önce yapılan Türkiye Otodrag Şampiyonası’nda otomobilin kontrolünü yitirip seyircilerin arasına dalan ve 3 kişinin ölümüne neden olan Opet Takımı’nın pilotu 38 yaşındaki Levent Kesen’in alkollü olduğu yolunda müdahil avukatın iddialarını Adli Tıp raporu yalanladı.

Kesen’in kan testinde 0.90 mg/dl alkolün, 0.009 promile denk geldiğini belirten Antalya Adli Tıp Grup Başkanı Yrd. Doç. Dr. Sema Demirçin, "Bu değer, aktif alkol alımını yansıtmaz. Her insanın vücudunda bu oranda alkol bulunur. Normal cihazlar bunu ölçmez" dedi.

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Servisi’nde tedavisi süren sürücü Levent Kesen, kaza anını ve kazadan sonra yaşadıklarını ilk kez anlattı. Levent Kesen "Ölen insanlara ben daha çok üzülüyorum. Dün savcılığa giderek ifade verdim. Kesinlikle alkol almadım, almam da. Ben bir sporcuyum. Yarıştan önce yemek bile yemedim, değil ki alkol alayım" diye konuştu.

Kaza nedeni çıkan arka jant göbeği

TÜRKİYE Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından oluşturulan komisyon, kazayla ilgili teknik inceleme raporunu bitirdi. TOSFED’ten yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi: "İncelemelerimiz sonucu Pro A5 kategorisinde yarışan Levent Kesen’in aracı ve lastik izleri incelendiğinde aracın sağ arka jant göbeğinin, jant çemberinden ayrılması ile sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybederek, aracın kontrolünü yitirdiği anlaşılmıştır. Teknik nedenlerin yaratmış olduğu kaza, seyircilerin alınmış olan güvenlik tedbirlerine, uyarı ve anonslara rağmen, çitleri aşarak yaratmış oldukları olağanüstü durum, mevcut tedbirleri etkisiz kılmıştır."
    kaynak:http://www.hurriyet.com.tr/gundem/4322456.asp?gid=69

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    alkollü olmadığına sevindim ya işte sporcu ruhu adam yemek bile yememişken ortaya atılan şuçlamalar çok iğrenç

mıcrosoft
    Misafir
    basımız saolsun herkese ıyı forumlr allah olenklerın aılelerıne sabır versın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    amiiinn...

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu federasyonu anlamıyorum madem " güvenlik tedbirlerine, uyarı ve anonslara rağmen, çitleri aşarak yaratmış oldukları olağanüstü durum" diyorsun ozamn kaldırma arabaları uyarı wer herkes yerine geçene kadar yarışlar başlamicaktır de ... yüzde yüz suçlular ...
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)