User Tag List

Sayfa 1/4 123 ... SonSon
67 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: F1 Macaristan GP 2014

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)

F1 Macaristan GP 2014

Takvimin en yavaş pistlerinden birisi. İkili mücadeleler çok olacaktır.
    Bence bu yarışta Mercedes-Redbull-Ferrari 3lüsünü bol bol rekabete girerken görülebilir..

2013

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Takvimdeki en *****I pist.2005 te sadece yagmur burayi fiyaskoya cevirmisti onun disinda suan aklima gelen bir yaris yok . Uyku sorununuzvarsa bu yarisi izleyin o derece.

Umarim genelin disinda bir yaris olur da zaman ayirdigimiza deger.Hamilton un motoru patladi gecisin zor oldugu pistte cok can *****I bir olay.Hamilton icin kotu olsada bizler icin iyi onun gecisleri ile biraz olsun keyif alabilirz.

( klayvem ing o yuzden *****I yi buyuk yaziyorum kusra bakmayin )

Sans melekleri bir kez daha Rosberg in yaninda suanlik tabi ... bakalim siralama nasil biticek ve yaris nasil olucak
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burda sabah 8 kahvalti yapiyordum kendime nede olsa Q1 patates dikkatli takip etmeye gerek yok ama ekran basina gelince Kimi nin elendigini gordum , eger bir sorun olmadiysa 2015 sonunu beklemesin simdi gitsin emekli olsun rezillik
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    skysports un dedigine gore bir kez daha skandal Ferrari stratejisiymis . Ferrari Brawn a 5 milyon onermis geri gelmesi icin bu saatten sonra Brawn 10 M istese sesini cikartamaz verirler

shkodra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hamilton'un başına gelenler tamamen tesadüf.. Sabotaj değil..

Mehmet Gazihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben yarın başına bişeyler gelir diye düşünmüştüm. İşi son ana bırakmadılar ((:
    Ne kadar iyi olursan ol, Kabiliyetin Müşterinin Memnuniyeti ile Sınırlıdır..! M.Gazihan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı shkodra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazmicam diyorumda yazmamak elde degil.
    Hos geldiniz.Manali laf gondermeli msglar ne guzel renk katiyor .

Gecen konuda esti gurlediniz de sordugum corular hala cevap bekliyor lutfen orayada bir bakin.

kisaca ozet gecim hane Rosberg herkese 1 tur fark atmali dediniz ? ( tabi motor kisitlama konusunda bilginiz yok )

Takim durmadan Lewis e sabotaj yapiyor dediniz ozaman niye ?
    Avusturya da kendi hatasi ile spin atti.
    Ingilterede kendi cok yagmur var birakiyorum diye pes etti ki ondan oncede resmen sabotaj icin yavas suruyordu kendiside pazar gunu kazaninca ilk isi ozur dilemek oldu

ben daha yazarimda bosa gidiyor isine gelmeyince es geciliyor .

Daha Kanada ya girmedim bile dedigim gibi bosa yazmak zaman kaybi oluyor

Merak ettim Yagmur da pes edip kacmasini nasil yorumluyorsunuz ? Ama size gore once sabotaj olmustu tabi kesin takim bisi demistir o birakmisitir

Emre İlbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amca geçen hafta yazdığında, "yok canım, şanssızlıktır" diye düşünmüştüm,
    ancak bugünün ardından fikrim değişti,

Serhan Acar'ın söylediğine göre;
    Takımın açıklaması "benzin sızıntısı"
    Hamilton açıklaması "önce frenlere bir şey oldu, daha sonra motor stop etti"

bence bu şanssızlık falan değil, bir şeyler var

Mehmet Gazihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olmazmı,

Daha neler var neler,

illuminati in Formula 1 - YouTube
    Ne kadar iyi olursan ol, Kabiliyetin Müşterinin Memnuniyeti ile Sınırlıdır..! M.Gazihan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre İlbi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amca geçen hafta yazdığında, "yok canım, şanssızlıktır" diye düşünmüştüm,
    ancak bugünün ardından fikrim değişti,

Serhan Acar'ın söylediğine göre;
    Takımın açıklaması "benzin sızıntısı"
    Hamilton açıklaması "önce frenlere bir şey oldu, daha sonra motor stop etti"

bence bu şanssızlık falan değil, bir şeyler var

Gecen haftaki oaly tamamen Hamilton kendi secimi ile tercihti.Onun KENDI tercihi ile yaptigi fren disk i kirildi , bunun takimla alakasi ne Allah askina merak ettim bi yazin bilelim bizde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mehmet ustam saygılar..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Orlandolu kardeşim Eriador..
    Daha öncede defalarca yazdım demekki okumamışsın..Benim için değer verilicek konularda eser gürlerim .. F1 yarışında sadece basit bir iki cümle ile fikrimi söylüyorum sonuç itibarı ile hayat memat meselesi değil.. Demokrasilerde olur böyle karşı fikirler takma kafanı..

Not. İnandığım şeyi tekrar söylüyorum..
    Hamilton antremanlarda veya sıralamalarda en iyi dereceleri alıyor ve bir müddet sonra Rosberg'in başına gelmeyen sorunlar başına geliyor..

Her ikiside aynı takımın ürettiği arabayı kullanıyorsa her ikisininde başına değişik zamanlarda da olsa aynı sorunlar gelmeli yoksa birinin başına gelen diğerinin başına gelmiyorsa ben buna sabotaj derim..

Saygılar sevgiler Orlando'ya selamlar..

Emre İlbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eriador Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecen haftaki oaly tamamen Hamilton kendi secimi ile tercihti.Onun KENDI tercihi ile yaptigi fren disk i kirildi , bunun takimla alakasi ne Allah askina merak ettim bi yazin bilelim bizde
    Abi merhaba,
    F1 gibi tüm dünyanın takip ettiği bir platforma girebilmiş bir Fren üreticisi,
    sanırım ARGE için yeteri kadar yatırım yapmıştır, ve bu ürünleri her türlü olumsuz koşullarda, defalarca test etmiştir, haksız mıyım?

99 yılından beri F1 takip ederim, son 4-5 yıl ara vermiştim, son 2 yarıştır tekrar takip etmeye başladım, ben ilk defa disk kırılmasına rastladım, elbetteki her an herşey olabilir, mekanik spor sonuçta,

geçen hafta bende senin gibi düşünüyordum, şanssızlıktır kesin diyordum,
    ancak şimdi eğri oturup doğru konuşmak gerek,
    bugün ki olayda mı şanssızlık? takım başka konuşuyor, Hamilton başka konuşuyor,
    ayrıca Serhan Acar, Hamilton konuşmasının tamamınıda açıklamadı, adam bi ara duraksadı, Hamilton'ında farklı şeyler düşündüğünü, sadece kötü şans olmadığı gibi bişey söyledi, yanlış anlamadıysam.

birde abi sende eski F1 takipçisin anladığım kadarıyla,
    Ferrari hegemonyasının olduğu dönemlerde, hatırla Michael Schumacher, Rubens Barrichello olaylarını, mesela benim hiç unutmadığım, Rubens kazanacakken, Schumiye yol vermesi, onun kazanması, ve daha nice olay,
    Elbetteki Schumacher, Rubens'ten çok çok daha iyi bir pilot idi, ama yinede takım emirleri Rubens'in dahada fazla ezilmesine neden oldu hep,

şuan Mercedes'te Hamilton açık ara Nico'dan iyi, bunun aksini iddia etmek büyük haksızlık olur, eee Mercedes Alman, Nico Alman, Hamilton İngiliz,
    Hamilton'ı ezmeye çalışmaları bana çokta ütopik gelmiyor

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hamilton'a haksızlık edildiğini kesinlikle düşünmüyorum, kim kendi takımını baltalar? ya da hangi takım patronu kendi pilotuna bunun yapılmasına göz yumar yapmayın etmeyin... Hamilton takımın 1. pilotu değil mi? 2. pilot olsa diyeceğim ki takım emirleri öyle bir durum yok hele ki Ferrari gibi katı takım prensipleri olan bir takım da değil Mercedes... Hamilton yarış içinde kontrolünü kaybediyor, neticesinde de ya kendine zaman kaybettiriyor ya da araca zarar veriyor, bu sezon bununla alakalı onlarca örnek verebilirim... Nico ise güçlü arabasına güvenerek son derece kontrollü yarışlar çıkarttı, aracını kırmadı mümkün oldukça da sakin yarıştı, geriye düşse dahi fazla risk almadı sırasını bekledi hamlesini yaptı... Hamilton ise sanki yarış 10 tur üzerindenmiş gibi daha yarışın başlarından itibaren kendini ispat etmek istercesine risk alıyor, hata yaptıkça da zaman kaybediyor... yarınki yarış çok ilginç olacak ama mercedesin en yakın takipçileri neredeyse 1 sn yavaş, anlamıyorum ki sadece mercedes mi çözdü bu seneki kuralları?
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Link verebılırmısınız yarın ıcın?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Orlandolu kardeşim Eriador..
    Daha öncede defalarca yazdım demekki okumamışsın..Benim için değer verilicek konularda eser gürlerim .. F1 yarışında sadece basit bir iki cümle ile fikrimi söylüyorum sonuç itibarı ile hayat memat meselesi değil.. Demokrasilerde olur böyle karşı fikirler takma kafanı..

Not. İnandığım şeyi tekrar söylüyorum..
    Hamilton antremanlarda veya sıralamalarda en iyi dereceleri alıyor ve bir müddet sonra Rosberg'in başına gelmeyen sorunlar başına geliyor..

Her ikiside aynı takımın ürettiği arabayı kullanıyorsa her ikisininde başına değişik zamanlarda da olsa aynı sorunlar gelmeli yoksa birinin başına gelen diğerinin başına gelmiyorsa ben buna sabotaj derim..

Saygılar sevgiler Orlando'ya selamlar..
    Orlando'dan aleykum selamlar.Sizin mantiginize bakarsak ozamn ilgilterede Yarisi lider goturen Rosberg in araci bozuldu Hamilton kazandi ozaman bu sefer Rosberg e sabotaj yapildi ?

Avusturyada motor arizasi filan yoktu direk kendi spin atti Kanada da ayni sekilde ve Ingiltere'de kendi yaris cizgisini kacirdi. cok yagmur var birakiyorum diyerek adete kendini rezil etti.

Bu sene yarislari izlemesem sizin yorumlarinizi okuyup tahmin yapsam herhalde motor arizlari durumu 5-6 ya 0 derim ama durum 2-1 ! ( Yaris esnasinda olan ) Almanya da kendi istegi uzerine takilan frenler kirildi ( siralamada )

Emin olun hic kafami takmiyorum ama gercekte uzaktan yakindan ilgisi olmayan fikirlerinizi kesin dogrusu bu havali sekilde yazmaniz rahatsiz ediyor.Burdaki insanlar koyun degil herkes izliyor biraz bilgisi var yarislara onceki konulara bir goz atin isterseniz teknikten stratejiye kadar gayet seviyeli postlar geldi halada geliyor.

Bu arada Rosberg in herkese bir tur fark atmasini gerektigini soyliyerek cok buyuk faso verdiniz.Takimlar motorlari korumak icin 15 bin devire bile cikmiyor normalde 13 bin de gidiyor gecis yapicagi zaman gecis butonuna basiyorlar gecici olarak 15 bin ceviriyorlar.20 saniye farkla giden adam daha sezonun ikici yarisi varken niye limitli motorunu oldursun ? her yarisa motor kurali yok sezon boyunca limitli motor sayisi var bakin ogrenin bi kopya verim 20 yaris icin 10 dan az motor hakkiniz var !

Alıntı Emre İlbi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi merhaba,
    F1 gibi tüm dünyanın takip ettiği bir platforma girebilmiş bir Fren üreticisi,
    sanırım ARGE için yeteri kadar yatırım yapmıştır, ve bu ürünleri her türlü olumsuz koşullarda, defalarca test etmiştir, haksız mıyım?

99 yılından beri F1 takip ederim, son 4-5 yıl ara vermiştim, son 2 yarıştır tekrar takip etmeye başladım, ben ilk defa disk kırılmasına rastladım, elbetteki her an herşey olabilir, mekanik spor sonuçta,

geçen hafta bende senin gibi düşünüyordum, şanssızlıktır kesin diyordum,
    ancak şimdi eğri oturup doğru konuşmak gerek,
    bugün ki olayda mı şanssızlık? takım başka konuşuyor, Hamilton başka konuşuyor,
    ayrıca Serhan Acar, Hamilton konuşmasının tamamınıda açıklamadı, adam bi ara duraksadı, Hamilton'ında farklı şeyler düşündüğünü, sadece kötü şans olmadığı gibi bişey söyledi, yanlış anlamadıysam.

birde abi sende eski F1 takipçisin anladığım kadarıyla,
    Ferrari hegemonyasının olduğu dönemlerde, hatırla Michael Schumacher, Rubens Barrichello olaylarını, mesela benim hiç unutmadığım, Rubens kazanacakken, Schumiye yol vermesi, onun kazanması, ve daha nice olay,
    Elbetteki Schumacher, Rubens'ten çok çok daha iyi bir pilot idi, ama yinede takım emirleri Rubens'in dahada fazla ezilmesine neden oldu hep,

şuan Mercedes'te Hamilton açık ara Nico'dan iyi, bunun aksini iddia etmek büyük haksızlık olur, eee Mercedes Alman, Nico Alman, Hamilton İngiliz,
    Hamilton'ı ezmeye çalışmaları bana çokta ütopik gelmiyor
    Rubens in Schumacher e yol vermesi nasil bu kadar buyutuluyor anlamiyorum.Ferrari nin 1.pilotu belli Schumacher.Takimda bir an once Michael i sampiyon yapip sonra Rubens e yoneliceklerdi.Bunda basit birsey yok herkes sampiyonlugun en kisa surede gelmesini istiyor.Madem onu iyi hatirliyorsun ayni sene sonunda Schumacher in Rubens e yol verip onu kazandirdigini hatirlamiyorsn ?

Schumacher in Barichello ya yol verisi
    BORKED
    https://www.youtube.com/watch?v=M3w3e4cAl7k

Yakin gecilmesinin sebep inde soylim Ferrari o sene bir cok rekor kirdi , Schumacher en yakin bitirmeyide kiralim dedim o yuzden boyle yakin bitirdim dedi ( Bu arada yakin bitirme rekoru kirilamadi ama )

Bu arada F1 takim emirlerinin yasal olmasini sagliyan takim McLaren dir.Acin avusturalya 98 i bakin David nasil Mika ya duzlukte yerini veriyor.

Buyur link i
    BORKED
    https://www.youtube.com/watch?v=KTEEbK5_LK0
    Bu olay 2002 den tam 4 sezon once oldu ve ondan sonra takim emirleri serbest oldu , bu olay sizin caninizi SIKTI ise McLaren e sovun bole olmasini onlar baslatti

Senin mantigina bakarsak 2007 yili McLaren
    Takim ingiliz
    Fernando : ispanyol
    Hamilton : ingiliz ! ve cocuklugundan beri McLaren in himayesinde .

Ingiliz takiminda bir ingiliz ve cocuklugundan beri o takim himayesinde.Bende diyorum bu adam Fernando yu ilk senesinde nasil bu kadar madara etti . Tabi ya ingiliz takimi kendi ingiliz suruculeri kesinlikle bir torpil gecmistir , gecmiyecek hali yok ya !

Ulan bende Lewis ne giris yapti be diye soylenirdim hep tuh.

Ben her zaman soledim Hamilton Rosberg den daha iyi bir pilot ama suan Rosberg sansi ile beraber iyi bir isi cikariyor baska bisi degil.

Bu arada Lewis Heiki ile yarisirken acik ara 1. pilottu bunu kimse inkar edemez . 1. pilot olmak karizma yetenek beceri ister kendini 1. pilot kabul ettirmek basaridir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hamilton'a haksızlık edildiğini kesinlikle düşünmüyorum, kim kendi takımını baltalar? ya da hangi takım patronu kendi pilotuna bunun yapılmasına göz yumar yapmayın etmeyin... Hamilton takımın 1. pilotu değil mi? 2. pilot olsa diyeceğim ki takım emirleri öyle bir durum yok hele ki Ferrari gibi katı takım prensipleri olan bir takım da değil Mercedes... Hamilton yarış içinde kontrolünü kaybediyor, neticesinde de ya kendine zaman kaybettiriyor ya da araca zarar veriyor, bu sezon bununla alakalı onlarca örnek verebilirim... Nico ise güçlü arabasına güvenerek son derece kontrollü yarışlar çıkarttı, aracını kırmadı mümkün oldukça da sakin yarıştı, geriye düşse dahi fazla risk almadı sırasını bekledi hamlesini yaptı... Hamilton ise sanki yarış 10 tur üzerindenmiş gibi daha yarışın başlarından itibaren kendini ispat etmek istercesine risk alıyor, hata yaptıkça da zaman kaybediyor... yarınki yarış çok ilginç olacak ama mercedesin en yakın takipçileri neredeyse 1 sn yavaş, anlamıyorum ki sadece mercedes mi çözdü bu seneki kuralları?
    Abi hic bosuna ornekleri yazip kendini yorma vaktini alma vakit kaybi oluyor , detayli detayli yaziyoruz sonra ben bildgimi inandigimi bilirim gibi cevaplar geliyor.
    Bence Hamilton un ciddi bir yaris kocuna ihtiyaci var kendi yetegini bitiriyor.Lauda biraz daha el atmali derim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Suan ciddi yagmur varmis macaristanda , serhan acar twitterda yazdi. Bugun normalin aksine eglenceli bir macaristan yarisi olur umarim.

Hamilton pit yolundan baslayacak , yagmura gore ayar yapma sansi var.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaslar link verebilicek olan var mi??

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)