User Tag List

Sayfa 23/24 İlkİlk ... 1321222324 SonSon
454 sonuçtan 419 ile 437 arası

Konu: Konya drag nİsan 27

alicancalis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kalkış tarafında yeterince vht varmıydı peki?
    Ali Can Calis

iso335 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konya en iyi süre 10.05 vht yoktu msky ismail çam
    msupra

msky

uluckaban - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen sene akhisarda pist kısayken 10 saniye altına inen bütün süreler geçersiz ise , o zaman 402 metre türkiye rekoru msky damı hala ?

FeVıDun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı uluckaban Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene akhisarda pist kısayken 10 saniye altına inen bütün süreler geçersiz ise , o zaman 402 metre türkiye rekoru msky damı hala ?
    Ben oyle biliyorum ama ismail abiden cevap gelicektir gorunce

kadirsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ta_one Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye 2014 Motodrag Şampiyonası Konya’da start alacak. Kalkış ve hız ustalarının amansız mücadelesi izleyenlere büyük keyif verecek.
    Türkiye Motosiklet Federasyonu 2014 yarış takviminde yer alan Türkiye Drag Şampiyonası 1. Ayak Yarışı 10-11 Mayıs 2014 tarihlerinde Konya’da yapılacak. Konya Drag Pisti’nde gerçekleştirilecek 1. Ayak Yarışına Türkiye’nin dört bir yanından yarışçılar katılacak.
    2.5 sn’de 0-100 km/h
    Motodrag 1. Ayak Yarışı’nda 2,5 saniyede 100 kilometrelik hıza çıkan motosikletler hız tutkunlarının ilgi odağı olacak. Yarışçılar, hem 402 metre uzunluğundaki pisti en kısa sürede bitirmeye hem de rakiplerinden daha iyi kalkış yapmaya çalışacak. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen motodrag yarışçıları ve hız severler unutulmaz bir hafta sonu geçirecek.
    Türkiye Şampiyonası’nın açılış ayağı 10 Mayıs Cumartesi günü serbest antrenmanlar ve sıralama antrenmanlarıyla başlayacak. 11 Mayıs Pazar günü ise zamana karşı yarışçıların amansız mücadelesi start alacak.

Yarışlar; 125 cc, 125 Pro, Standart 1 (600-750 cc), Standart 2 (1000-1300 cc), Street 1 (600 cc), Street 1 (750 cc), Street 2 (1000-1300 cc), Süper Street (1000-1300 cc) ve Pro Street 2 (1000-1300 cc) sınıflarında yapılacak.

BAKIN COK RAHATIZ MOTODRAG OLARAK TMF HER TURLU HAKEMLERIDE ORGANIZASYONUDA AYARLIYO VE SON TEKNOLOJI WV GRAFTER ARACLARIYLA SANIYELERI HERSEYI ORDAN KONTROL EDIOLAR SANIYE SISTEMI BILE VAR ARACLARINDA YEDEK ARIZA OLDUMU PISTE ANINDA MUDALE EDIYORLAR.... TOSFED NERDE BEN GOREMEDIM OTODRAGDA......
    Motorsiklet camiası organizasyon konusunda çok çok daha öndeler bu su götürmez bir gerçek.

Konya pisti girişinde bile ne yazıyor duvarda "Konya Moto Drag Pisti".

Akhisar pisti kime neye sebep yapıldı? Doğan Kırbaş, yine motorsiklet camiası yani. Orası da tabelalarda Moto Drag pisti diye adlandırılıyor.

İnşallah otomobil oraganizasyonlarında da o seviyeye ulaşırız bir gün.
    Bir ölür BİN DİRİLİRİZ...

Varlığım TÜRK Varlığına Armağan Olsun!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    DP555 Subaru(Tork Garaj) Akhisarda 380mt olan pistte 9.358sn koştu.

Legacy Turbo(Tork Garaj) Konya 402mt olan pistte 10.05sn koştu.
    " Kontrolsuz güç gerçek güçtür. "

https://www.instagram.com/alpataktv/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    9.46 degil alp, 9.358 dp nin suresi, gecerli gecersiz hizli olan belli kabul etmek etmemek kisilere kalmis.cumartesi legacynin 9.7 leri var bir suru kendi olcumlerimizde ama sistrm calismadigi icin gecerli degil.
    Guc;
    Bilgi ve Tecrubedir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herkez organızasyona laf edıyor ama bende en buyuk suc ınsanlarda.bır kıvılcımla gaza geldı herkes.keske tirübün daha buyuk olsaydı bunlara gerek kalmadı anak o an sartlar o sekıde.yagmur gelmeden yarıslar bıtsın dıye yırtınırken 42 dakka yarısları durduranlara helal olsun.ve ayrıca o uzun saclı spıkerlık yapan eleman cok yalnıs yaptı.insanların en ıyı tanıdıgı ısım ısmaıl cam oldugu ıcın mıkrofonu elıne aldı tesekkur ederız ancak o uzun saclı resmenyonetım ıstıfa baskan ısmaıl yaptırtdı herkeze.alı abıyı orda yok saymak hıc dogru degıl.yarıs oncesı fotolara bakdıgımda asfalta kımsayal yapılırken calısan 3-4 kişi var ancak iş göz onunde artıstlık yapmaya gelınce herkez pistdeydi.ali abi yi yok sayıp baskan ısmaı demek hata ve bunu ali abinin elemanlarının desteklemsı ıhanettır. kendımı alı abının yerıne koydumda o mavı hondanın arka koltuk bana mezar olurdu.seneyedaha buyuk tirübün abı lutfen ısmaıl abı sanada tesekkurler emegını esırgemedıgın ıcın

bıde turkıyenın ust kalem otomobılcılerı gelıp wankeli izleyip gittiler.bu demek oluyorkı dogu artık batının dıkkatını cekıp cekındırmeye baslamıs demekdır.sadece wankelın vıdeosunu alıp gittiler cunkı

kabusa ne oldugunu anlamadık ancak yenı kaportası cok guzel olmus anıl abı hayırlı olsun.aksilik yasamasaydın beyaz subaru ıle sen yarıscakdın bence fınal olarak.

ice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cenkr1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neye göre kötü videodan gözüktüğü gibi değil cüneyt launch lastik tutan yerde kullanırsın ben arabayı atmosferik kaldırıyorum kırmaya kaldırsam iyide süre alırım çok kasmadan nossuz
    11 yapıyor kassam 10.7 kadarda iner çok iyi bir slick ile dahada iner gerek yok 10sn grubunda araba yok bir orhan vardı çocuk tek kaldı ben keyfe keder katılıyorum drag arabası değilki benim arabam. Konyaya bir katıl beraber kalkalım anlarsın ne demek istediğimi dışardan 50 kişi söylüyor abi niye launch yok onlar anlayamaz senin anlaman lazım üzmeden arabayı bu ağırlıkta bu kadar olur.
    Diğer kısımlarda ben bu olumsuz yorumları yararsız buluyorum drag sporuna hizmet etmez bu yorumlar. orada bir gerçek var insanlar meraklı 400mt tribün olsun dolar bu kadar insan televizyondan sabah akşam reklam verse toplanmaz başka yerde hakkaten şaşırtıcı sporda seyir esastır seyirci gelecekki yatırım olsun yetkililer olaya el atsın sponsorlar ilgiyi görüp sporcuya destek olsunlar.Burda bakıyorum yarışmayan kişiler olumsuz yorum yapıyor yapmayalım arkadaşlar üzümmü yiyecez bağcıyı mı dövecez yarışan kişiler pistin değerinin farkında çünkü pist yok keza miniksler anlamış ortamı bu kadar insanı fiziki koşulları düzeltmeden ancak bu kadar olur tribün olmazsa adam damda da seyreder pist kenarındada durur.şu kadar söyliyeyim tribünler yapılsın fiziki koşullar düzeltilsin yarışçı sayısı azaltılsın konya gerçekten çok güzel pist kaybetmeyelim
    kalabalığı anlatması için link verdim padok ve arka tarafta bir o kadar daha insan var gerçekten zor o kalabalık ile uğraşmak

Hız tutkunları Konya’da buluştu - Kanalon.tv
    Abi neden kızdin ki pisti bilmediğim için böyle dedim çünki herkes launch ile kalkıyor ve yerde wht yada ona benzer birşey olduğu için sordum. Ben bu tür olaylardan dolayı konyaya gelmedim ve kim ne derse desin gelmeyi de düşünmüyorum ! Kusura bakmasın kimse üstüne de alınmasın ama eğitim şart. Neden Körfez yada akhisarda bu tür olaylar olmuyor? Oranın yerlileri hergün mü drag yapan araba görüyorlar ? Neyse yazılacak çok şey varda bosverelim. He bu arada yorumumu senden alıntı alarak yaptım ama yazılar şahsına değil yanlış anlama

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Exclamation

Öncelikle herkese merhaba; sevgili arkadaşlar içinizde olumlu olumsuz yorum yapanlar var ben saygıyla karşılıyorum.ben içinizde abeyi sayılabiliecek bir yaşta olduğum için rahat yazıyorum yorumlarınızıda saygı çervesi içinde yapıcı bir şekilde yazmanızı rica ediyorum.
    bakın ben bir çok yarışmacı arkadaşımıza rica ettim lütfen erken gelin hem antremanınızı yaparsınız hemde seedinglerimizi alalım ertesi güne rahat başlayalım dedim sagolsunlar 25-30 araçlık bir grup erken geldiler.
    maalesef sistem araçlarına kabloları kopartarak çalmakla verilen hasarın giderilebilmesi için yapılan kablolama işlemi sırasında renklerin tam bilinememesinden dolayı sistemin elektronik bölümünde programsal çökmeye sebep oldu bu programı yazan şahsın ve il müdürlüğünün duyarsızlıgı bizi resmen sabote etti.
    c.tesi hiç bir şekilde programımıza uyamadık.
    ALLAH için yazıyorum arkadaşlarımda orada bulunan elektronikçilerde şahittir 2 sefer üst üste kalp spazmı geçirdim. hastahaneye götürmek istediler bu sistem çalışmadan gitmeyeceğim dedim.çok şükür ki bir skorbordu çalıştırdılar birisi program sorunu yüzünden çalıştırılamadı
    şimdi orada bizim yaşamış oldugumuz problemlerin içerigini bilmeyen yarışmacı ve seyirciler olumsuz davranışlar sergilediler ve yorum yapıyorlar vicdanınıza bırakıyorum.
    daha yazılacak bir çok olumsuz sebepler vardı ama tek tek yazmıyacam. bu sporun içinde olan hasbel kader bir yerinden az biraz tutanlar çok iyi bilirler ki organizasyonun yapılabilmesi yada yapılamaması için bir çok etken vardır, bizim şansızlıgımız olumsuz etkenlerin üst üste denk gelmesi oldu.
    Son söyleyeceğim söz sizlere güzel bir yarış yaptıramadık üzgünüz, fakat bu etkenlerden hiç birisinde ne benim ne arkadaşlarımın hiç bir kusuru kesinlikle yoktur bunu bilmenizi isterim. anlımız da aktır vicdanımızda rahattır.
    güzel bir organizasyon olmadıgından dolayı tekrar sölüyorum üzgünüm; ama asla benim ve arkadaşlarımın hatası olmadıgı sebeplerden dolayı hiç bir şahıstan,kurumdan ve kuruluştan özür dilemem ve dilemiyoruz. bilgilerinize.

taktir sizlerindir.

ALİ KOLAY
    KDSK.KLP.BŞK.
    SEVDİĞİNİ BULAMIYORSAN, BULDUĞUNU SEVECEKSİN;

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ramazantc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bıde turkıyenın ust kalem otomobılcılerı gelıp wankeli izleyip gittiler.bu demek oluyorkı dogu artık batının dıkkatını cekıp cekındırmeye baslamıs demekdır.sadece wankelın vıdeosunu alıp gittiler cunkı :)

kabusa ne oldugunu anlamadık ancak yenı kaportası cok guzel olmus anıl abı hayırlı olsun.aksilik yasamasaydın beyaz subaru ıle sen yarıscakdın bence fınal olarak.
    burayı anlamadım? Kabus da kamyonet oldu kasada başka değişiklik yok...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

ice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Typerali bey ; organizasyonun aksakliklarindan çok herkes seyircilerin taskinliklarina dem vuruyor ! Bence ilk önce buna bir çözüm bulmanız gerek sonrasında varsa sizin eksik yada hatalariniz onları halledersiniz.

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    gelmedim görmedim konyayı fakat

akhisar
    ülkü(izmir)
    körfez(izmit)

sürekli bulundum öyle takım elbiseli güvenlik vs ömrü hayatımda görmedim

kendilerini biraz robocop sanmışlar sanırım izlediğim videolardan yola çıkarak 1elin sayısını geçen güvenlik zate görmedim o da ayrı dava..

Yukarda bir post'tan alıntı yapmaya üşendim fakat batı'nın ilgisini emin ol wankel çekmiştir bakmaya gelmişlerdir

selamlar.
    - K -

________
    Dr.Ecu

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ali abi 2 sefer kalp.spazmi gecirmisin nankorlugu zaman kaybi ne gerek var abinduzenlemeyin cidden bu spora bizden baska kimsenin saygisi yok.duzenlemeyin abi ben birakmkatilmayi izkemeyw bile.gitmem artik zorla olsun diye oldurdurdugumuz.cocuk hep.sakat oluyor.gecmis.olsunn tekrar abi
    Kurt kışı geçirir yediği ayazı unutmaz..

akıncı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O gun konyadaydık ankaradan 4 arkadaş çıktık geldık neyse,seedınglere ızlerken yanımdakı bır dayı var 50 yaş cıvarında,neyse yanyana olduğumuz ıçın dayının sovmelerını duymamak ımkansız.bu nasıl bmw şahın daha ıyı gıdıyo vs gıbısınden he dayı felan fılan bı baktım dayı padok alanının yan duvarında neyse takım elbıselı abı geldı kovaladı felan 5 dk sonra o tellerı atlamış gerı geldı.boyle yarışmı olur amk 5km olması lazım 300 metre bende koşarım muhabbetlerı işin ozetı canı sıkılan gelmış pistte tamam hakkıdır ızlesın ama bu spor için hıc bır katkısı ve alakası olmayan ver kardeşım gırıs ucretı 20,50 neyse yap koşarak uzaklaşak adamların orda olması can skıcı oncekı postlardada valılık sanırım gırısler ucretsız olcak demıs keske ucretlı olsadaa o paraylada trıbun yapılsa herkez gelıp ızlese, konyadakı drag severrler elınden geldığını yapmaya çalışıyor ama 10 kışıylee olmuyor işte ınş ılerkı zamanlarda duzelır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı stlegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ali abi 2 sefer kalp.spazmi gecirmisin nankorlugu zaman kaybi ne gerek var abinduzenlemeyin cidden bu spora bizden baska kimsenin saygisi yok.duzenlemeyin abi ben birakmkatilmayi izkemeyw bile.gitmem artik zorla olsun diye oldurdurdugumuz.cocuk hep.sakat oluyor.gecmis.olsunn tekrar abi
    cem merhaba iyi dileklerin için çok tşkrlr saolasın kardeşim senden başka kimsenin dikkatini çekmemiş canları sagolsun ne diyelim biz de sakat çocumuzu rehabilite etmeye uğraşıyoruz sonuç alırmıyız ? zaman gösterecek.
    SEVDİĞİNİ BULAMIYORSAN, BULDUĞUNU SEVECEKSİN;

miniks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkes para alınsın izleyicilerden diyorda

Parayı veren bu izleyici o pistin tabiri caizse amına koyar

Parasını verdim amk der pistte gezer

nekadar kolay konuşuyorsunuz para alınsın falan

Yapılcak şey basit belediyeye gidilecek Destek istenecek bu yarış fotolarım videoları izletilcek sonra belediye gerekli herşeyi yapacak

Konya da senede 3 yarış düzenlense cumadan yarışmacılar gelir cuma cumartesi konaklar pazar döner

Drag turizmi diye birşey olur neden olmasın
    Call for prayer
    http://m.youtube.com/watch?v=7na5Zm0vwtI
    insanlar en akıllı varlıklardır, hüküm edemedikleri yaradılış ve ölümdür
    Instagram hesabımız
    miniksracing - humidorturkiye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı miniks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes para alınsın izleyicilerden diyorda

Parayı veren bu izleyici o pistin tabiri caizse amına koyar

Parasını verdim amk der pistte gezer

nekadar kolay konuşuyorsunuz para alınsın falan

Yapılcak şey basit belediyeye gidilecek Destek istenecek bu yarış fotolarım videoları izletilcek sonra belediye gerekli herşeyi yapacak

Konya da senede 3 yarış düzenlense cumadan yarışmacılar gelir cuma cumartesi konaklar pazar döner

Drag turizmi diye birşey olur neden olmasın
    pistin dibindeki bakkalın haberı yok yarıslardan.bugun nıye herkes 2-3 paket sigara alıyo dugunmu var dıye bana sordu

miniks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ramazantc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pistin dibindeki bakkalın haberı yok yarıslardan.bugun nıye herkes 2-3 paket sigara alıyo dugunmu var dıye bana sordu
    Biz batililar okadar km geliyoruz wankelin videosunu cekip donuyoruz

Wankel yoksa bizde yokuz
    Call for prayer
    http://m.youtube.com/watch?v=7na5Zm0vwtI
    insanlar en akıllı varlıklardır, hüküm edemedikleri yaradılış ve ölümdür
    Instagram hesabımız
    miniksracing - humidorturkiye

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)