User Tag List

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
128 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: 26 ekim CUMHURİYET KUPASI

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    keske gelseydinde 2982738372 km uzaktan mesela yorum yapmasaydın dimi
    bu cümleyi forum sahibinden duymak degisik oldu.forumun amaci bu değilmi?

herzaman heryerde olamayiz degilmi. Sorup ogrenmeye calisiyoruz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sürelerin iyileşmesinin nedeni
    1.Pist kalkış bölümününün çok başarılı hale getirilmesi.
    2.Kalkış öncesi lastiklerin ilk defa çok iyi ısıtılması
    3.Sürücülerin kalkış konusunda çok başarılı performance sergilemeleridir.
    4.Yazılımcı xxx arkadaşların elinde pc ile bir oraya bir buraya koşturması.
    5.Hava nın 5 derece olması
    Dr.Ecu AntaLya

Bulut Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    5.onursoytamın sahaya ayak basmış olması.

kankim sen geldin rüzgar geriden esmeye basladı rüzgarın oglu olarak estirdin makinalar süre cıkarttı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Bulut Y. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5.onursoytamın sahaya ayak basmış olması.

kankim sen geldin rüzgar geriden esmeye basladı rüzgarın oglu olarak estirdin makinalar süre cıkarttı
    pampişim bnm iyi üşüdük ama
    Dr.Ecu AntaLya

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fwd rekoru kimin elinde suan? buna takıldım bende herkes bizim derse olmayacak böyle dimi?
    satonun kalkışı yarış içi mi ? yarış dışı mı?

CGR328 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mantık olarak bakıcak olursak bu bir drag yarışıysa drag yarışında 2 yada daha fazla aracın yanyana kalkıp 402 metreyi ya önde bayrak ile yada süre olarak rakibinden daha iyi süre çıkarttığı zaman onu yenmiş olur bunda hemfikiriz ama bugünki ölçüm sistemde sanırım sorun olduğu için araçlar tek başlarına kalktı eğer drag ise neden tek ? Bugünki sürelerden herkez memnun herkez kabul ediyosa pilotların amacı yenmek değil saniye görmek ise neden sato ustanın süresi sayılmasın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sağ taraftaki sistem arızasından dolayı tek kalkış yapıldı ismail abi çok istedi bayrak usulu yarışalım diye ama çoğunluk araçlar arasından çok az farklar olduğu ve burun buruna finish geçmede sağlıklı sonuç çıkarılmayacağını düşündüğünden tek kalkışa göre sıralama belirlendi
    Not: padokta oral güler,turan sezgin,akın parlatan ile sohbet etme fırsatı buldum çok sıcak kanlı insanlar daha ilk defa görmelerine rağmen sanki yıllardır tanışıyormuş gibi sohbet etme araçları değerlendirme fırsatı buldum kendilerine teşekkür ediyorum
    Bu arada ismail abinin hırsı beni gerçekten şaşırttı adam grubumdaki herkezle yarışmak istiyorum abi benim dbn var zaten ben süre alacak olsam ankarada da alırdım ben yarışmak istiyorum süre almak değil dedi ismail abiyi bu yüzden seviyorum =)

OmerRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı vectraumt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağ taraftaki sistem arızasından dolayı tek kalkış yapıldı ismail abi çok istedi bayrak usulu yarışalım diye ama çoğunluk araçlar arasından çok az farklar olduğu ve burun buruna finish geçmede sağlıklı sonuç çıkarılmayacağını düşündüğünden tek kalkışa göre sıralama belirlendi
    Not: padokta oral güler,turan sezgin,akın parlatan ile sohbet etme fırsatı buldum çok sıcak kanlı insanlar daha ilk defa görmelerine rağmen sanki yıllardır tanışıyormuş gibi sohbet etme araçları değerlendirme fırsatı buldum kendilerine teşekkür ediyorum
    Bu arada ismail abinin hırsı beni gerçekten şaşırttı adam grubumdaki herkezle yarışmak istiyorum abi benim dbn var zaten ben süre alacak olsam ankarada da alırdım ben yarışmak istiyorum süre almak değil dedi ismail abiyi bu yüzden seviyorum =)
    Anlattığınız şekilde drag yarışı yapılamaz. ET(elapsed time) ölçümlerine dayanarak yarış sonucu belirlenemez. Sizin düzenlediğiniz organizasyon antreman niteliği taşır sadece.

Yapılması gereken 402 metre sonunda hangi araç önde ise o tarafın ışığının yanmasıdır. Eğer finiş çizgisinde fotosel çalışmıyorsa bayrak sallanmalıdır. Aksi takdirde süreye göre drag yarışı yapılması geçerli değildir.
    Azim Oto Özel Ford Servisi
    http://www.azimfordservisi.com/

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 yil oncesinde yine konyada 16-17 saniye grubunda bile 10dan fazla araba vardi, 10 saniye yapan bi araba oldugunda havalara ucuyoduk, şimdi rwd, fwd arabalarda 10 saniyeler havada ucustu, herkesi tebrik ederim. Vht mesafesi uzadikca bu sureler cok daha asagi iner emin olun.
    Bes servis Sato usta, Meray service Akin usta, Ayanlar amortisor Ziya ustacok guzel surelere imza atti. Red nose adana kendi rekorunu egale etti.Speedy evo tr rekorunu kirdi .Aksilik yasayanlara da gecmis olsun.
    Sure sistemi yine yapacagini yapti, yarisin en buyuk eksikligiydi, yarismacisi da seyircisi de ve eminim ki organizator de hoşnut olmado bu durumdan. Ama yarisci tonlarca para ve zaman harcayip oraya yarismaya geliyorsa, seyirci o sogukta titreye titreye o yarisi izliyorsa organizator de elini biraz tasin altina koymaliydi diye dusunuyorum. Aksilik ne zaman yasandi bilmiyorum ama gecen hafta aticilik sampiyonasi var diye yaris ertelendiginde bunun kontrolleri yapilabilirdi, cunku aynı aksilikler daha once de yasanmisti.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konyayi kisaca degerlendireyim, en basta askerden beri bu kadar usumemistim ozellikle cumartesi gunu bildigin dondum.
    cumartesi sabahtan aksilikler basladi sabah 8 de pistte olduk ama aksam 8 e kadar antreman vs yapamadik sure sistemi calismadigi ve yagmur yagdigi icin.
    legacynin de selahattinin de son ayarlarini piste birakmistik ama yapamadik.
    pazar gunu legacy sorun cikardi cok ciddi bir sure cikaracakti eger ki sorun yasamasaydi.
    genel degerlendirmeye gelince,
    adem cetmen sari evo ciddi guzel bir sure cikardi rekoru kirdi ve araba cok net olmus.
    selo 9.9 gitti daha da gideri coktu fakat dedigim gibi ayarini bitiremedik pistteki sikintilar yuzunden.
    diger sti gt30 turbo ile 10.3 cikardi bu bizi cok mutlu etti gerek sure, gerekse pilotaj acisindan.
    meray servis akin 10.4 ile ciddi cok guzel bir sure cikararak rwd rekorunu kirdi, kendisini tebrik ederim.
    e30 cu arkadaslar yasin, ziya hepsi cok guzel pilotajlariyla surelerini ciddi gelistirdirler.
    project 01 ekibi de bizim gibi hep aksiliklerle ugrasti. sami abiyi uzun zamandir gorememistim, belkide bu kadar sikintinin arasinda eski dostlar ile muhabbet edebilme sansi az da olsa keyfimizi yerimize getirdi.
    Guc;
    Bilgi ve Tecrubedir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaslar pistte cikan butun sureler gecerlidir, soyle boyle demenin anlami yok sure sure, rekor da rekordur.
    Guc;
    Bilgi ve Tecrubedir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Korhan abininde dediği gibi çok güzel bir ortam vardı çok fazla kalabalık yoktu oganizasyonun tek sorunu süre ekranlarınınn çalışmamasıydı.Gelecek yıl bu sorunlarla uğraşılmaz umarım herkesin eline sağlık kesesine bereket.
    ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herkesin atladığı bir konu var kendimce, gelenler dikkat ettiyse araçlar fotoseli geçtikten sonra süre başlıyordu. Yani ilk sarı, ikinci sarı ve ardından yeşil yanınca araç istediği an kalkabiliyordu, önceki yarışların hepsinde ise, yeşil sönerdi kronometre çalışır araç öyle kalkardı. Bence bu sürelerin böyle olmasının en büyük nedeni bu.
    hüloooooooooooooo

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayır kesinlikle yesil yansın 2 arabada dursun süre baslamaz ilk fotoselin önünden geçen süreyi baslatır sen çok hızlı olabilirsin 10 saniyeyapıyorsundur ama senden önce herif kalktıysa süreyi o baslatır ve senin 10 saniye sınırının hep altında kalırsın

amerikada bu farklı 2 bilgisayar var gibi düşünün sağ sol ayrıdır hep saniyeler felan hepsi farklıdır reksiyon time ayrı gösterilir süre ayrı gösterilir reksiyon

bu videoya bakarsan sarının yeşilin çok önemi yoktur foto seli geçtiğinde biter olay gerisi yarıştaki reaksiyon timeindir
    1.34 ve 2.14 saniyelerindeki zamanlara bakarsan anlayabilirsin

www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater
    BY SATO 10.626 fwd rekoru işde ..

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    malesef Mertbey gelmedi onuda bekliyorduk ama birdahakine
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sevgili arkadaşlar öncelikle yarışan ,seyreden, teknik hizmet veren ,ve beyinci arkadaşlara ve benimle birlikte fedakarca görev yapan arkadaşlarıma teşekkürler.cumhuriyet kupası adına yakışır bir şekilde TÜRKİYE CUMHURİYETİ ni kuran ATATÜRK ve silah arkadaşlarının 1920 de kırdığı zincirlerden kurtularak bize armagan ettikleri bu memleketin evlatları dün konya da üst üste rekorları kırdı, eskileri egale ederek güzel bir güne imza attılar, hepsini tek tek tebrik ediyorum. Bazı konulara açıklık getirmeme ragmen bazı arkadaşlar yine aynı konular üzerine yazılar yazmışlar tabii bizde bu duruma söylenen bir söz var (BEKARA AVRAT BOŞAMAK KOLAY) diye bu skor boardlar il spor müdürlüğünün bizim elimizde olan bişey degil, kardeşlerim bakın bazı olaylar sizin düşündügünüz kadar basit degil bu işlerin bir sürü prosedürü var o sistemi düzgün çalıştırabilmek için hiç uyumadan 40 saate yakın ugraşan il müdürlüğünden ve kulübümüzden arkadaşlara haksızlık etmek dogru degil bu sistem bu kadar çalışıyor yeni bir sistem almayı bizde çok istiyoruz ama tahmin edersiniz ki bu iş için gerekli olan para az buz bir rakam degil .
    en önemli bir konu daha varki hiç kimse bun dile getirmiyor aklına da gelmiyor bizler sponsor destegi olmadan organizasyon yapıyoruz bu konu da kimsenin de destegini görmedik göremiyoruz da ŞİMDİ esas konuya gelelim ben yıl sonunda muhtemelen başkanlıgı bırakacagım tabii buna üyelerimiz karar verecek ama yinede ben başlatayım ben yada yeni gelecek arkadaşlar için haydi el ele verelim bir DRAG AĞACI alalım herkes rahatlasın hiç kimsede bilerek yada bilmeyerek yazı yazmasın. yarışmacılarda rahat etsin.

ALİ KOLAY
    KDSK KLP.BŞK.
    SEVDİĞİNİ BULAMIYORSAN, BULDUĞUNU SEVECEKSİN;

Ers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu yıl bu spora emek verenlerin belkide en başında gelenlerden siniz Ali bey. İlk başta Konya da olmaz bu iş diye düşünmüştüm yanılttınız bizi. Emeklerinize sağlık.

TurboM3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malesef Mertbey gelmedi onuda bekliyorduk ama birdahakine
    Ön lastik tabanları bozulmuş balans tutmadı, 140 üzeri kafa geziyor. ABS sensörü arıza yaptı, sürekli traction'ı devreye sokuyor. 0-100 kmh 2.9s videosunda da traction ateşlemeyi kesiyor. Ateşleme kesilince keyifli devir çevirmiyor. Kısmet değilmiş.

Speedy Evo'yu süren Adem'i, ayarlarını yapan Özgün'ü tebrik ediyorum, mükemmel bir süre. Bundan sonra 8'leri görür inşallah, tekrar tebrikler.
    Subhanallah, Elhamdulillah, Estağfurullah, Alllahuekber, Lailaheillallah

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)